Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ubieraj bawelnianej podkoszulki, bo w nią wnika pot i człowiek marznie, jak masz tzw."sportową" koszulkę to zalóż ją, chodzi o tzw, oddychający materiał, wtedy pod odparowuje :) Ubierz się tak żeby po wyjściu z domu nie było Ci ciepło (musisz czuć lekki chłód)- no bo podczas biegania się zgrzejesz i zagotujesz ;) Nie zakladaj polaru - bo się zaparujesz. A no i coś na głowę, bo przez głowę ucieka większość ciepła z człowieka. I dobre buty - nie biegaj po chodniku, jak już musisz to biegaj po asfalcie (mniejszy nacisk na stawy), a najlepiej biegaj po ścieżce w lesie ;) a w ogóle to zajrzyj na http://bieganie.pl/?cat=6 A na rower nie mam pojęcia :P

 

Tak, ale brat mi je spalił na lampce :(

 

U Was z rana też była mgła jak mleko?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N. Nie i mimo chęci posiadanie nie będę mieć żadnego nietypowego zwierzaka - po prostu mają za duże wymagania hodowlane i nie do każdego można się przytulić lub pogłaskać po futerku.

 

J. nie mam zwierzątka, ale chcę kota :105:

 

Reagujesz na chamskie zachowanie ludzi w stosunku do innych osób? (np. wredny klient dla kasjerki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekoladowy i teal(nie ma polskiego zamiennika, chyba zielono-niebieski) ale tylko w polączeniu, a luzem lubie kolor czerwony :)

mam jego manie chyba

 

ja już po obiedzie, to już nic dziś nie robię

 

Haniu jak CI powiem, ze CIę tak leciutko kocham (bardzo lubię) to uwierzysz i będzie CI przez chwilę lepiej? Powiedz tak 8)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nodame, you can't love me.

Wiesz dobrze,że tu nie ma miejsca na milosc.Ale cieszę się,że mnie lubisz,zapewniam Cię,że z wzajemnością.

Dlaczego ludzie potępiają samobojstwa?nawet tych niepotrzebnych,niechcianych osob?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie,że tak.

Może byc straszliwie piękne,o ile nie stracisz czegos co bylo Ci wszystkim.

Dlaczego mam dziwne i prawdopodobnie niesprawiedliwe wrazenie,że z bólem jaki czuję żaden inny nie może sie rownac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że wystawiasz wnioski nie mając pojęcia o wielu rzeczach-miłości,przyjazni oraz prywatnej historii innych ludzi.

Ale jak już mowilam-ja akurat mam dosc duży margines wyrozumialości i wiem,że swoje przeszedles.MAsz pelne prawo myslec jak myslisz.

Jak elegancko odejsc?Zostawic list?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×