Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

sprawa techniczna.

 

jak klikam na nicki innych osób i cytują mi się one w ramce szybkiej odpowiedzi... tak gdy klikam na nick kolegi God's Top 10 to odsyła mnie do głównej strony forum, a nie cytuję mi jego nicka niżej :mrgreen:

nie wiem czy tylko ja tak mam.

Odpowiedziałem na to pytanie kilka stron wcześniej: post375823.html#p375823

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla sprostowania:

-Administratorzy ani Moderatorzy nie mają wglądu do skrzynek pw (jak sama nazwa wskazuje są to skrzynki prywatne, dostęp do nich ma jedynie adresat i odbiorca)

-Postów LasVegas nikt nie usuwał. LasVegas sama po raz n-ty usunęła konto zaznaczając opcję, że po skasowaniu konta chce aby jej posty były skasowane.

 

W związku z tym, że nie ma osoby zainteresowanej (LasVegas) dalsza dyskusja na jej temat jest co najmniej nie na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEKS*OLO, zbyt dużo dostawałem wiadomości, aby usunąć konto wraz z postami bo np. ktoś kogoś namierzył, ktoś się bał że ktoś kogoś znajdzie itp. itd. Taka opcja wprowdza trochę bałaganu w obecnych już wątkach, ale mimo wszystko uważam, że każdy powinien mieć do tego prawo.

Tak jak zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych każdy ma możliwość usunięcia konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEKS*OLO, zbyt dużo dostawałem wiadomości, aby usunąć konto wraz z postami bo np. ktoś kogoś namierzył, ktoś się bał że ktoś kogoś znajdzie itp. itd. Taka opcja wprowdza trochę bałaganu w obecnych już wątkach, ale mimo wszystko uważam, że każdy powinien mieć do tego prawo.

Tak jak zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych każdy ma możliwość usunięcia konta.

 

Łubudubu niechaj żyje, prezes naszego klubu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ...jak się ktoś "skasuje" żeby jego posty były podpisane "gość" albo żeby były w ogóle niepodpisane.....ale w sumie dalej będą....tak źle i tak niedobrze....

Z racji tego, że syf się zrobił, wywalam posty dotyczące las vegas bo i tak nikt nie będzie wiedział o co chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no syf syf, jest pare osób na forum, które co jakiś czas kasują konta :P i to kasowanie postów narobi bajzlu, proponuje, żeby bylo tak jak linka napisała, a np zdjecia, jakies dane które faktycznie mogłby przeszkadzać poprostu raportować i modzi kasowaliby.

Tak to sie misz masz robi w postach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram pomysł Linki... wiele osób kasuje konta - i potem niektóre wątki robią się kompletnie bezsensowne.

i tak zawsze zostawał tylko nick, bez żadnych danych.

lepiej żeby nie było opcji kasowania postów wraz z kontem. w końcu nikt tu nie jest zmuszany do pisania, uczestniczy w wątkach świadomie - kasowanie swoich wypowiedzi, "bo się obraziłam", jest dziecinne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję aby posty osoby która skasowała konto zostawały. Jestem użytkownikiem na innych forach i nie ma tam opcji kasowania swoich postów. Trochę jestem zdziwiony tym co tu się dzieje. Zauważyłem zmiany kont i nicków.. Pozdrawiam.

P.S Forum mi się podoba.. To taki ofik!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niechcący(a może trochę chcący) kliknelam na opcję "usuń posty",forum wysiadlo,musialam kasowac konto od nowa (tak naprawde nie bylo to konieczne,bo konto skasowaloby się i tak z opoznieniem)-i szczerze żałuję.Pomijając fakt że, wszystkie moje posty,a więc i ja-zniknęłam,to może byc frustrujące dla pozostalych użytkownikow-ich dyskusje stają się bez sensu,wyglada to tak jakby sobie prowadzili monologi i produkowali sie na darmo.Lepiej byc "gościem" czy "anonimem" niż rozwalac każdą dyskusję.

Ja żałuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tylko zwykłym userem, każdy powinien mieć szanse do poprawy, kwestie funkcjonalności leżą w Waszej kompetencji, mogę tylko pogdybać, mam nadzieję, że to nie było ironiczne z Twojej strony. ALe chyba nie tylko mi przeszkadza ostatnio panująca moda na usuwanie kont.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALe chyba nie tylko mi przeszkadza ostatnio panująca moda na usuwanie kont.

Myślę, że w wielu przypadkach nie jest to spowodowane żadną modą a raczej chęcią odcięcia się od problemów, zapomnienia o zaburzeniu, u niektórych osób mówienie o swoich problemach budzi skrajne emocje.. O to nie można mieć pretensji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, rozmawiamy tu o niejednorazowych usunięć kont ale kont uzytkowników, którzy są bardzo aktywni, później bez powodu usuwają konto, po czym zakładają nowe i znów są aktywni, jeśli chcą się odciąć od tego świata wystarczy nie logować się na forum na pewien czas, to przejaw braku dojrzałości, ale każdy ma szansę na poprawę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byloby mi bardzo milo,gdyby w koncu ktos zrozumial,że psychotyczna impulsywność i gwaltowność,to taki sam objaw chorobowy jak lęk czy mysli samobójcze.

Przykladem byl mój ostatni postępek-skasowalam konto ze smutku,i już po pięciu minutach gorzko pożalowalam i tęsknilam z powrotem.Zaburzenia są różne,i chyba każdy kto jest tu dlużej zdązyl to zauważyc.Niektórzy mają nn,albo nl i są bardzo dumni,że mają to samo konto przez 5 lat.Ja również jestem dumna za nich i zazdroszczę.Wracając na forum nigdy nie ukrywalam swojej tożsamości i tego,że mi wstyd,że zachowalam się tak szczeniacko jak sie zachowalam.Jedyną rzeczą,ktorej mi naprawdę żal,bo narobila balaganu bylo skasowanie poprzednich postów.

Szczęsliwie opcja jest już nieaktywna,a mi za każdym razem udaje się wytrwac coraz dłużej z nowym kontem.Dopóki moje zachowanie nie jest chamskie,wulgarne i offtopowe,nie uważam by należalo mnie karać banem.Ale to decyzja Funkcyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×