Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

ale po co ? Sam nie wiem co mi jest ? Nikt nie może tego stwierdzić, a jest mi źle BARDZO źle ! Nie moge być taki jak koledzy ! Wszystkiego się boję! Boję się, że umrę, odpuszaczam na wfie - przeciez jak mocniej pobiegam to stracę przytomność :roll: , boje się zemdleć bo mysle, że sie nie ockne !! Nieeee ! Nie moge tak dalej :why:

Jeszcze to walone serce ! :why::why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asdf spokojnie, to tylko nerwica. Ja codziennie boję się, z umrę lecz to tylko lęk który nie przekłada się w żaden sposób na rzeczywistość. Idź do specjalisty, na terapię - to pomaga! Ja miesiąc temu nie byłam w stanie wyjść do sklepu po bułki dziś jest już trochę lepiej, to da się przezwyciężyć uwierz mi. I nie gadaj tu o żadnych pistoletach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa, mówisz, że nie wiesz czy można Cię pokochać, zapewniam Cię, że można, każdego można pokochać i na pewno jest na świecie ktoś kto Cię kocha

Pamiętaj, że jesteś normalnym człowiekiem ( na tyle na ile w dzisiejszym świecie można być normalnym :D ) jesteś tylko chora, a to nie jest zależne od Ciebie, jeżeli ktoś daje Ci do zrozumienia, że Cię nie kocha, bo jesteś chora to znaczy, że nie potrafi kochać i nie jest wart Twojego kochania

Trzymaj się i pamiętaj, że nie jesteś gorsza od innych

 

chojrakowa, można. Taki wrażliwy wulkan energii przyciaga jak magnes.

 

Nie wiem kogo. Jeśli nawet - to na chwilę.

Lada moment zostanę sama.

 

 

Co Ty mówisz dziewczyno? Nie zostaniesz sama, nie będzie źle .. Nie możesz sama sobie wmawiać, że na pewno zostaniesz sama itp. Mów sobie, że będzie dobrze

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się Ola55, dziwisz mi się?

Mam dziwne wrażenie, że każdy chce mnie tylko wykorzystać i zostawić. Że jestem niekochana.

Dobra, nie pierdolę już. Może to i chore, ale to moje uczucia.

 

 

Nie dziwię Ci się, też tak czasem mam .. Dlatego wiem o czym mówisz, ale uwierz na pewno jest wokoło Ciebie sporo osób, którym na Tobie zależy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×