Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jaki kwiatek na przeprosiny?


Gość -asia-

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. :smile:

Chciałabym kupić jakiś kwiatek (bądź bukiecik kwiatków) bliskiej mi osobie (kobieta) i dołączyć go do przeprosin. Szukałam w różnych źródłach symboliki kwiatów, ale o przeprosinach nic nie znalazłam. :roll: Może Wy macie jakiś pomysł? Jakie wybrać, i jaki kolor? Proszę o pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pomysł jest szalony. :P Skoro wszystkie interpretacje symboliki kolorów kwiatów obejmują jedynie "podstawowe" kolory, to trzeba wybrać kwiaty dwu- lub trójkolorowe. :mrgreen:

 

A tak na poważnie, myślę, że ważniejsze są szczere intencje niż sam kolor kwiatów. ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-asia-, a znasz tą osobę? może wiesz, ze lubi jakiś specjalny rodzaj kwiatów ? Podpytaj może kogoś?

 

Mi się zawsze dobrze kojarzyły słoneczniki.....takie słoneczka :)

 

Znam tę osobę w tym sensie, że czuję się z nią bardzo związana, ale nie wiem o niej prywatnie prawie nic. No dobrze, już wyjaśniam o co chodzi. Zrobiłam dziś straszną głupotę a z siebie kompletną idiotkę, jak ostatnio bardzo często, dużo mi się już tego uzbierało, chodzi o moją terapeutkę, dziś przeszłam samą siebie (jestem borderem :pirate: ), w końcu wieczorem przepraszałam ją za wszystko przez telefon, ale jakoś wciąż czuję się winna, chciałam na następnej sesji przeprosić ją osobiście i dać jej jakieś kwiatki bądź kwiatek. Dlatego czekoladki raczej odpadają... Jestem do bani. :(

 

[Dodane po edycji:]

 

Tak w ogóle to dziękuję Wam za rady. :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-asia-, jakoś jak przeczytalam tylko tytul tematu to domyślilam się, że chodzi o terapeutkę.

Jeśli chodzi o kwiaty, to może bukiecik z różnych kwiatków? Taki kolorowy, u nas takie robią i slicznie wyglądają, no napewno nie będzie, że w coś nie trafilaś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-asia-, jakoś jak przeczytalam tylko tytul tematu to domyślilam się, że chodzi o terapeutkę.

Jeśli chodzi o kwiaty, to może bukiecik z różnych kwiatków? Taki kolorowy, u nas takie robią i slicznie wyglądają, no napewno nie będzie, że w coś nie trafilaś :D

 

Paranoja, no widzisz jak Ty mnie znasz. :P Dziś to już zdecydowanie przesadziłam, aż mi głupio z powodu tego wszystkiego, gdy teraz patrzę na to spokojniej, emocje opadły, palnęłabym się teraz w ten swój pusty łeb... Bukiecik z różnych kwiatków - niezła myśl.

linka, kwiatek w doniczce - też fajny pomysł. Tylko jaki..? Ma już paprotkę (symbol szczerości)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślałam o doniczkowym, chociaż kiedyś panowało przeświadczenie ,że daje się cięte, ale one przecież postoją parę dni i padną, a doniczkowy może stac latami. Orchidea jak najbardziej, teraz jest taki duży wybór w bardzo przystępnych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×