Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

wkurza mnie że najwięcej o tolerancji mówią ludzie nietolerancyjni,jak sie z nimi zgadzasz to jestes tolerancyjny a jak nie to jestes nietolerancyjny.Nie tolerują twoich poglądów ale uważaja sie za tolerancyjnych,oczywista sprzecznosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie że najwięcej o tolerancji mówią ludzie nietolerancyjni,jak sie z nimi zgadzasz to jestes tolerancyjny a jak nie to jestes nietolerancyjny.Nie tolerują twoich poglądów ale uważaja sie za tolerancyjnych,oczywista sprzecznosc

Ja nie chcę nic mówić ale to o czym piszesz częściowo doświadczyłem na innym forum. :P To jest taka wyrafinowana forma tolerancji ale tylko według własnych reguł i własnych poglądów. Ciężko się wznieść takim osobom ponad swoje poglądy, swoją ocenę rzeczywistości na różnych polach. ;)

Ps Widzę, że znowu tu się bardzo pozmieniało. Widać ja sam w jednym miejscu którym jest "życie" wpadłem spowrotem w obieg a z innego obiegu wypadłem czyli stąd. :D Swoją drogą okrutne byłoby z mojej strony oczekiwać, że zastanę tutaj na powrót dawny skład forum. Wszak każdy z nas chce być szczęśliwy i się realizować a nie utkwić tutaj na długie lata. W dużej mierze dobrze byłoby dla każdego aby ten portal był tylko w życiu miejscem przechodnim. Czemu ja nie oglądam filmu albo nie śpię tylko coś tu filozofuję? :lol: Być może mam sentyment do tego miejsca, do wielu osób, które mi kiedyś pomogły lepiej zrozumieć siebie, wypełnić czasową pustkę? Jestem wam za to wdzięczny. ;) Nigdy nie zapominam o miejscach i ludziach, którzy pomogli mi przetrwać najgorsze okresy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurwia mnie, że znów nie ma przy sobie telefonu

że nie odbiera jak dzwonię

że nie pomyśli, że mogę się martwić

 

zwykłe: będę za 8 godzin - wystarczy

nie pytam gdzie, po co , z kim..

ale chodzi o taką czystą przyzwoitość..

 

a nie, ja się martwię, a TY masz to w dupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie chora zawiść ludzi w stosunku do siebie nawzajem. Patrzenie sobie na ręce w oczekiwaniu, że osoba, której nie darzy się szczególną sympatią popełni w końcu błąd, który będzie jej można w najmniej oczekiwanym momencie wypomnieć. Wkurza mnie bezceremonialne włażenie w dupę jednym, podczas gdy innych chciałoby się po prostu zgnoić. -Ot tak, za chociażby bardziej akceptowalną dla ogółu aparycję. Wkurza mnie, że dzisiaj zwolniono ode mnie z pracy kobietę, którą jako jeden z nielicznych od samego początku potrafiłem zaakceptować. -I wszystko to zapewne tylko dlatego, że ktoś był wystarczająco wredny, by z uporem godnym podziwu podkopywać pod nią grunt i w konsekwencji swój zamierzony cel osiągnąć... Chodzę po tym świecie nie od wczoraj, ale chyba na zawsze zagadką pozostanie dla mnie dlaczego niektórzy potrafią być takimi skończonymi prostakami :-|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie użalanie się nad sobą

wkurza mnie polityka

wkurzają mnie ci co pieprzą dzień w dzień "idę się powiesić". Czemu tego nie kur... nie zrobicie?! Nie chcę nikogo obrażać, ale skoro życie nie ma dla was sensu to na co czekacie?. Gdybym miał ochotę się zabić to bym to zrobił, a nie pieprzył na forum internetowym.

wkur... mnie cały świat... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurzają mnie ci co pieprzą dzień w dzień "idę się powiesić". Czemu tego nie kur... nie zrobicie?! Nie chcę nikogo obrażać, ale skoro życie nie ma dla was sensu to na co czekacie?. Gdybym miał ochotę się zabić to bym to zrobił, a nie pieprzył na forum internetowym.

wkur... mnie cały świat...

 

czyli Twoim zdaniem mam iść to zrobić, zamiast o tym tu napisać, bo być może ktoś mnie zajmie rozmową i pozwoli mi przetrwać moje traumy? tak uważasz??????????

 

hamuj się. są tu tacy, którzy próbowali, ale im nie wyszło, np. ja. więc waż słowa zanim coś palniesz i to po chamsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×