Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

zaqzax,

 

Bardzo ciezka i przewlekla nerwice ciezko jest "wyleczyc" w sensie dojscia do calkowitego zdrowia i funkcjonowania bez lekow.

 

Ale zawsze jest szansa "utrafienia" z odpowiednia kombinacja lekow zeby umozliwic czlowiekowi normalne i tworcze zycie (patrz Rafq, ta znajoma moich starych co mowilem oraz kolezanka mojej babci co bezskutecznie leczyla CHAD przez 10 lat- az w koncu utrafili z lekami i zyje normalnie juz od 7 lat).

 

Natomiast lagodna i srednia nerwice z cala pewnoscia da sie "wyleczyc".

 

 

Nigdy nie mozna sie poddawac (mowie to tez z perspektywy osoby cierpiacej przeciez - ostatnio mam pogorszenie to sie ratuje Pernazyna - mi jakos pomaga) - zawsze trzeba liczyc, ze cos sie "we lbie przestawi" - umysl jest tak niezbadana sprawa, ze trzeba walczyc i na sile robic "cos".

 

I dajmy szanse tez na zarobek ^^ koncernom farmaceutycznym - obecnie nikt juz nie bedzie wypuszczal na rynek klonow, tylko wejda na rynek nowe skuteczniejsze leki, a jest to zwiazene z tymi sprawami , ktore opisywalem pare razy przy innych okazjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale na co komu głupie babskie wspieranie i takie bezsensowne gadanie nonstop, przeciez czlowiek

sie uodparnia na pocieszanie jak widzi ze to nie ma zadnego sensu, jak na ciebie to działa to spoko

ale na mnie kompletnie nie, nie jestem 16 letnia dziewczynka ktora wystarczy poglaskac lub

pozwolic sie wykrzyczec, lub ktorej potrzymac wlosy przy rzyganiu do kibla.

 

Sory, ale uważasz że w wieku 16, 17 lat to wystarczy?:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem 16 letnia dziewczynka ktora wystarczy poglaskac lub

pozwolic sie wykrzyczec, lub ktorej potrzymac wlosy przy rzyganiu do kibla.

 

hmm... zaqzax... nie wydaje Ci się, że używasz za mocnych określeń?

możesz tym kogoś urazić, podsumowując to takim stwierdzeniem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej, sie wkurwiłam, że ja pier*ole

 

nie dość że zmienili mi discovery travel and living na TLC to jeszcze zmienili godziny nadawania programów i same programy!!

np moje ukochane Miami ink zastąpili LA ink

jestem cholernie zawiedziona

 

ja wiem, że ta całą Kat odeszła od chłopaków z miami, ale ten jej program jest po prostu chuj*wy

i za dużo mówią o sobie, o problemach domowych..

a nie ma tego klimatu tatuaży..

tak bardzo brakuje mi tego dźwięku maszynki :(

koniecznie w tym miesiącu muszę sobie zrobić tatuaż..

to takie ekscytujące..

 

ale tym programem, to mnie kuźwa wkurwili :?

jestem zażenowana.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tym punkcie jestem akurat bardzo wrażliwa, ponieważ boję się że wszyscy uważają że ja wymyślam.

To co powiedziałaś jest bardzo ciekawe. Czy zależy Ci na tym, żeby przekonać innych, że nie wymyślasz? Co się stanie gdy ich nie przekonasz? A co się stanie, jeśli dadzą się przekonać?

 

Chodzi o to, że się boję że się okaże że nie mam tych głupich zaburzeń, tylko że jestem zwykłą rozwydrzoną nastolatką. I też o to, że teraputa/psycholog uzna że wymyślam sobie problemy i objawy, bo tak naprawdę ich nie ma.

Myślę że mi na tym zależy.

Co się wtedy stanie? Nie wiem, bo nie wiem czy naprawdę tak uważają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja mama mówi, że zawodzę we wszystkim. Słuchanie czegoś takiego boli.

 

Nie czuję jakbym sama się wpędzała w zaburzenia, po prostu to się dzieje samo z siebie.

Myślę, że chciałabym żeby zdiagnozował mnie inny psychiatra, niż ten do którego teraz chodzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×