Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

tak czytam i jestem w szoku,ze te leki,ktore bierzecie wogole Wam nie pomagaja!Komu pomogly?Czy to tylko wciskanie chorym ludziom co nowych to receptur firm farmaceutycznych?Ja nie biore nic od dawna.Jak bralam to doraznie.Szczerze mam bardzo rzadko ataki ,coraz rzadziej.Nie pisze o ciaglym leku,czarnych myslach,negatywnym nastawieniu,niskiej samoocenie,natrectwach i wielu innych problemach.To normalka.Czasami jestem tak znerwicowana ,ze kazdy podmuch wiatru doprowadza mnie do szybszego bicia serca.Jestem tak lekliwa;/To wszytsko przez problemy z Matka,rodzina...Tak bardzo bym chciala zajac sie tylko soba i zregenerowac nerwy.Bardzo mi to potrzebne.Ten moj glupi leb ciagle mysli,analizuje...Moja chora osobowosc zatruwa mi zycie.

Magda nie martw sie,ja juz jestem tak aspoleczna,ze szkoda pisac.Nawet do domu nie chce mi sie nikogo zaprosic.Wole sama siedziec,pic drina i miec swiety spokoj.Nie wrozy to wielu przyjaciol.

W styczniu planuje lot;/ oczywiscie do Domu.Juz panikuje jak widze samoloty;/

 

stalam dzis w kolejce i mialam zawieche,ze zaraz sie przewroce.Szukalam tylko mojego M by go zlapac,ale poszedl na parking.Lekke panika,ale mowie sobie-uspokoj sie.Przeszlo.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×