Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

witam tez jestem z gdanska choruje od 3 lat do maja brałem seroxat i było ok a od tygodnia znowu sie zaczeło takie lekkie leki powrociły i znowu boje sie byc sam . chyba lecze sie u tej samej doktor co jowita, bo tez na stogach a z tego co wiem to ona przepisuje seroxat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

Z chcęcią poznałabym osoby które mają bardzo podobne problemy do moich < depresja & nerwice >, ale na piwko to ja nie wiem, czy bym się umówiła :smile: ostatnio dostałam takiego ataku nerwicy na widok piwa, że chyba do końca życia zostanę absytnentką :lol:

no i druga sprawa. Mam 14 lat.

Buziaki :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim i znowu jestem na proszkach lecz tym razem aurex 20mg bo moja doktor stwierdziła ze seroxat bedzie za silny jak na razie dzis jest drugi tydzien jak biore nie moge powiedziec czy jest lepiej bo raz mam leki raz nie ale efekt uboczny jak zwykle jest, bardzo duza potliwosc i osłabienie . jestem dobrej mysli jak sie polepszy to dam znac. pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryba trzymaj się i się nie dawaj ;) nie bój sie tylko objawów nerwicy bo one wszystkie są tylko wytworem wyobrazni. Jak bierzesz leki to może jeszcze spróbuj psychoterapi ;) I uwierz że z tego można wyjść tylko nie wolno za dużo o tym myśleć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!! Też jestem z Gdańska. I słuchajcie co wam powiem: powinniśmy się spotykać. Powinniśmy rozmawiać, wspierać się, śmiać i płakać. Powinniśmy robić to razem. Powinniśmy urządzać sobie wspólne sesje terapeutyczne. Moim zdaniem to by nam bardzo pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×