Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wasze ulubione horrory!!!:)


skipii

Rekomendowane odpowiedzi

Nieznajomi/The Strangers - film oparty na autentycznych wydarzeniach.

 

Opis:

Przyprawiający o gęsią skórkę, oparty na autentycznych wydarzeniach thriller o spotkaniu ze złem w czystej postaci. Szampan, świece, płatki róż... Dla Kristen (Liv Tyler) i Jamesa (Scott Speedman) miała to być magiczna noc. Prosto z przyjęcia weselnego swoich przyjaciół pojechali do położonego w pięknym, ustronnym miejscu letniego domu rodziców Jamesa. Kiedy o czwartej nad ranem usłyszeli pukanie do drzwi, a potem absurdalne pytanie: Jest Tamara? – nie mieli pojęcia, co ich czeka... Zaciszne pustkowie stało się przekleństwem dla ofiar, a błogosławieństwem dla napastników.

7200424.3.jpg?l=1220775921000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cherry Tree Lane/Wiśniowa Aleja

Wielka Brytania 2010

Gatunek: Dramat, Thriller

Download: http://isohunt.com/torrent_details/218504449/cherry+tree+lane?tab=summary

 

Film warty uwagi. Niestety wciąż brakuje Polskich napisów, więc trzeba oglądać w wersji oryginalnej.

 

Opis:

Do domu pewnego małżeństwa włamuje się grupa wyrostków, którzy obezwładniają właścicieli posesji. Młodociani przestępcy z każdą chwilą stają się coraz brutalniejsi wobec swoich ofiar. Okazuje się, że celem ich wizyty jest syn małżeństwa...

7336340.3.jpg?l=1282790064000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka_1988, Funny Games też mi się podobał, Cherry widziałem (taki sobie). Ja polecam jeszcze "Misery" na podstawie powieści S.Kinga.

 

[Dodane po edycji:]

 

Agnieszka_1988, Human Contiepede? Ocena mnie zniechęca...3,7/10 to jednak zbyt mało. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka_1988, Funny Games też mi się podobał, Cherry widziałem (taki sobie). Ja polecam jeszcze "Misery" na podstawie powieści S.Kinga.

 

[Dodane po edycji:]

 

Agnieszka_1988, Human Contiepede? Ocena mnie zniechęca...3,7/10 to jednak zbyt mało. ;)

 

Ocena zniechęca, bo to zdecydowanie nie jest dobry film. To film obrzydliwy i okropny. Taki mózgoryj :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×