Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

byłam u rodzinnej z wynikami badań, wszystkie w normie. Pierwszy raz rozmawiała ze mną po ludzku, stwierdziła ,ze nie ma pojęcia skąd u mnie ta nerwica, pochwaliła za to ,że oprócz leków zdecydowałam się na terapię, wysłała jeszcze na badania tarczycy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już robię mały kroczek, oddalając się od tego całego bałaganu, przegryzonego lekami, a tu sruuuuuuuuuuuu, wszystko się pierdoli. Te punkty, co się żaliłem to taka kropelka w morzu tylko. Wczoraj tamto, dzisiaj takie znacznie poważniejsze coś...

Jutro się okaże, że mam raka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro się okaże, że mam raka?

 

może póki co skup się na tym, co jest.. i jak to naprawić.. bo zastanawiając się, co jeszcze się złego wydarzy, to powiedzmy sobie szczerze... no nie jest to budujące..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dystans gdy ktoś mówi, że mój facet przychodzi do mnie tylko mnie wystukać? okej, najpierw walnę, a potem się zdystansuję :mrgreen:

 

Aniu Aniu.... Kochana. 80% wypowiedzi nie należy traktować serio. Jak ktoś jest zaburzony, to czy będzie delikatny do Ciebie tylko dlatego, że też masz problemy? Tak powinno być, ale nie jest. Nie pozwól, by to, co mówią inni wpływało na Twoją opinię o sobie. Ludzie paplają. Mają to do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×