Skocz do zawartości
Nerwica.com

stosunki międzynarodowe, czyli związek z obcokrajowcem


Paranoja

Rekomendowane odpowiedzi

LasVegas, tylko, że nie każdy Turek jest muzułmaninem, więc nie każdy traktuje swoją kobietę jako przedmiot.

 

 

Ten mój pan T. mówi, że mnie kocha i spytał się czemu ja mu tego nie mówię. Więc powiedziałam, że nie powiem, bo go nie kocham, kiedy się zakocham to mu powiem, zresztą słowa będą zbedne, bo będzie to czuł. Był z szokowany taka odpowiedzią. Tzn w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

 

I też go skasowałam nieco jak pisał o zazdrości. Powiedziałam, że nie może być zazdrosny, bo jeśli się kogoś kocha, to się mu ufa. Przyznał mi rację.

 

Ja go traktuję bardzo chłodno, nie ufam i nie wierze w słowa jego. Jeśli będę widziała, że za słowami idą czyny to z czasem może mu zaufam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy taki mowi ze kocha a co ma powiedziec ze nie kocha? No na litosc boska dziewczyny... nie badzcie az takie naiwne.

 

Poczytajcie w necie artykuly co ci kolesie robia z kobietami jak sa w swoim kraju. Zaczyna sie dla was jeden wielki koszmar i czesto koniec zycia. Tu nie tylko chodzi o to ze oni kobiet nie szanuja ale o wiele innych czynnikow. To jest temat rzeka i nie ma co gledzic, mozna tylko wam przypominac o tym zebyscie wiedzialy w co sie pakujecie chociaz Ty jestescie najczesciej tak zaslepione ze mniej wiecej co roku jest podobna ilosc takich samych spraw a awiele nie przedostaje sie do mediow bo te kobiety sa uwieziane.

 

Jesli nawet zyc w polsce to i tak po slubie sie wiele moze zmienic. Po co wam to? malo jest Polakow lub po prostu europejczykow bez tego chorego podejscia muzulamnskiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szklanyczlowiek, a wiesz ilu jest Polaków i Europejczyków którzy kobiety traktują jak gówno, jak śmiecia, poniżają, gwałcą, biją...... religia nie jest do tego ani potrzebna ani tego nie determinuje.........więc wrzucanie wszystkich do jednego wora jest co najmniej uogólnianiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pomylki.

 

jeden: To nie sa wypowiedzi dziewczyn z neta tylko rzeczowe artyukly osob ktore sie ta tematyka zajmuja i pisaly na podstawie historii kobiet ktorym udalo sie wyrwac z piekla

 

dwa: jasne ze polacy i euro sa tez zli ale zrozum moj przekaz, czy w naszej kulturze mozna miec 4 zony? czy mozna bic kobiety i nie ponosic za to odpowiedzalnosci? (wiem ze wiele razy tak jest ale prawo jest jasne a tam sie robi z kobietami co sie chce) czy w naszej kulturz ekobieta nie moze wyjsc z domu bez opieki faceta? czy w naszej kulturze musi kobieta pytac nawet syna czy moze wyjsc z domu? No nie zartujmy, to sa fakty.

 

Polecam np. ksiazke Sabatina. Rodzina chce ja zabic i sciga cale zycie. Takich przypadkow jest mnostwo. Te kultury sa takie a nie inne i ugolnienie tu nie gra roli. Licza sie fakty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szklanyczlowiek, bardzo mało wiesz o kulturze i o prawie w Turcji. Jest zakaz posiadania więcej niż jednej żony...

 

Poza tym również czytałam blogi osób, które mieszkają w Turcji i mają na codzień kontakt z tymi ludźmi. Widzą ich zachowania, ich stosunek do innych.

 

I prawda jest taka, że nie ma znaczenia skąd jesteś tylko jaki jesteś. wszędzie są ludzie źli i dobrzy. I na podstawie kilku przypadków nie można oceniać całego społeczeństwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt, że żeby mieć 4 żony trzeba być bardzo, bardzo zamożnym człowiekiem. Bo każdej z nich należy się taki sam dom, tyle samo kasy, tyle samo poświęcanego czasu. Poza tym, kobieta o ile się orientuję, której to nie jest zapewnione ma prawo rozwieść się z mężczyzną ( tak tak cały czas mówię o muzułmankach) . Tego nie jestem pewna w 100% ale ostatnio słyszałam że, spisuje się kontrakt przedślubny, taką umowę, gdzie kobieta może zastrzec sobie, ze nie życzy sobie kolejnych żon - bo jak pisała Modliszka to nie jest "naturalny stan rzeczy".

 

Poza tym, bez przesady....... szklanyczlowiek, Ty chyba jednak piszesz o krajach wyznaniowych, ortodoksyjnych,troszkę to co innego niż Turcja, Tunezja....jedź do stolicy i zobacz jak te "biedne muzułmanki" wyglądają i co im wolno a czego nie........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja koleżanka ma męża egipcjanina, jest chrześcijaninem i mówi, że faceci tam traktują swoje żony jak księżniczki. One nic nie muszą robić. Facet zarabia na nie, płaci, i w ogóle. Kobieta zajmuje się domem, ale nie jest to jakiś nakaz tylko taka tradycja. U nas gdyby warunki zarobki były lepsze, to też kobiety byłyby w domu. I każdy na to się godzi. Kobieta może pracować, ale nie musi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, ja nie miałabym nic przeciwko, gdyby mój mężczyzna pracował i zarabiał tyle, że moglibyśmy żyć na przyzwoitym poziomie. Moglabym z miłą chęcią siedzieć w domu, gotować, prasować, sprzątać a wieczorami oddawać się mężowi. Ale niestety, życie zmusza nas do tego, ze żeby jakos żyć obydwoje małżonków MUSI pracować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i malo wiem ale ja na ten temat pisze na podstawie relacji osob z tamtych krajow bo zajmuje sie troche dzienniakstwem wiec negujecie jednoczescnie ich zdanie a nie moje. Ja toleruje inne kultury i muzulmanow tez ale zwiazki mieszane czesto sa zle. Co do tych zon, to nie kwestia mody tylko koranu a koran na to zezwala pod warunkiem ze sie te zony utrzyma. Tak samo jest z biciem kobiet, rowniez jest zezwolenie masz wyraznie z koranie napisane ze mozna moge Wam nawet poszukac tych cytatow. Inaczej zyje prowincja Turcji a inaczej Ankara czy Stambul. Zaden czlowiek urodzony z kraju islamu nie ma prawa przejsc na chrzescijanstwo (za to kara smierci) wiec to neirelane, zona musi przejsc na islam a to juz jest zagrozenie podporzadkowanie. Juz nie wspomne o tym jak oni traktuja zwierzeta (zero szacunku np. dla psow) to sa rzeczy w europie raczej nie do przyjecia. Sam znam we Wroclawiu babke ktora przejszla na islam i jest szczesliwa ale nie potrafi zrozumiec czemu oni nie szanuja zwierzat, czemu sa tak nietoleracyjni. Np. na homosex rowniez kara smieci, dla mnie to jest idiotyzm i totalny brak zrozumeinia 2 czlowieka, jego indywidualnosci, sexualnosci itsd itd itd. Mozna pisac i pisac. To jest kompletnie obca kultura ktora nienawidzi wszystkiego co inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ef 5, 22-24

 

" Żony niechaj będą poddane swym mężom, jak Panu, 23 bo mąż jest głową żony, jak i Chrystus - Głową Kościoła: On - Zbawca Ciała. 24 Lecz jak Kościół poddany jest Chrystusowi, tak i żony mężom - we wszystkim. "

 

1 Kor 11, 8-10

 

" To nie mężczyzna powstał z kobiety, lecz kobieta z mężczyzny. 9 Podobnie też mężczyzna nie został stworzony dla kobiety, lecz kobieta dla mężczyzny. 10 Oto dlaczego kobieta winna mieć na głowie znak poddania, ze względu na aniołów. "

 

1 Kor 11, 5-6

 

" Każda zaś kobieta, modląc się lub prorokując z odkrytą głową, hańbi swoją głowę; wygląda bowiem tak, jakby była ogolona. 6 Jeżeli więc jakaś kobieta nie nakrywa głowy, niechże ostrzyże swe włosy! Jeśli natomiast hańbi kobietę to, że jest ostrzyżona lub ogolona, niechże nakrywa głowę! "

 

Pwt 22, 5

 

" Kobieta nie będzie nosiła ubioru mężczyzny ani mężczyzna ubioru kobiety; gdyż każdy, kto tak postępuje, obrzydły jest dla Pana, Boga swego. "

 

Rdz 3, 16

 

" Do niewiasty [bóg] powiedział: Obarczę cię niezmiernie wielkim trudem twej brzemienności, w bólu będziesz rodziła dzieci, ku twemu mężowi będziesz kierowała swe pragnienia, on zaś będzie panował nad tobą. "

 

 

Szaleństwo, Biblia zaprawdę naucza o szacunku do kobiet prawda?? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok ale komu Ty to piszesz? Nie mam nic wspolnego z chrzescijanstwem a za te xcytaty ktore podalem w pracy szkolnej moglem wyleciec i mialem duze klopoty bo polonistka wojownicza katoliczka. To tak w ramach chrzescijanskiej tolerancji. Problem polega na tym, ze jak ja napisalem ze muzulamanie nie toleruja czego to Ty odwijasz chrzesc. a co ma piernik do wiatraka? Jesli ktoras religia robi cos zlego to podajac ze inna tez robi cos zlego piszesz argument czy co? Ja nie rozumiem tego. Obie te religie maja duzy problem z kobietami z tym ze prawo w krajach eropejskich jest normalniejsze plus nienawisc do gejow zwierzat. Nic ztego nie zanegowalas tylko dodalas dziwactwa z biblii.Ani tu ani tu nie ma normalnosci ale miedzy jednym a drugim jest przepasc. Zawsze powinno sie patrzyc na czlowieka indywidualnie obojetnie czy jest bialy, czarny, zolty, katol, arab, buddysta itd. Kazdy ma dobre i zle cechy obojetnie jaki zawod wykonuje, jaka szkole skonczyl itd. To jest dla mnie podstawa, religijne sprawy nie sa dla mnie istotne w sensie oczerniania jakiejs grupy spolecznej itd. Problem natepny to podejscie osoby do tych spraw, tzn w chrzescinskich krajach okolo 50% obywateli popiera np. zwiazki partnerksie a w kraju muzul. 0%. Zabawa z biblia tutaj naprawde niewiele da Linka. Ja wiem o co Ci chodzi ale to zaden arugment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szklanyczlowiek, patrzysz na Turków tylko i wyłącznie przez pryzmat religii pomijając fakt, że każdy jest inny i piszesz, że przecież jest tylu polaków i europejczyków którzy mają inne podejście do kobiet i tych spraw. Więc ja też przyjrzałam się Polakom i reszcie europejczyków jako Katolikom. I nie wyszło z tego nic dobrego.

Więc jeśłi mamy odrzucić religię na bok to odrzućmy obie a wtedy okaże się, ze i w Polsce i w Turcji jest tyle samo wspaniałych, kochających, troszczących się o żony mężczyzn co psycholi i idiotów. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka:

 

szklanyczlowiek, patrzysz na Turków tylko i wyłącznie przez pryzmat religii pomijając fakt, że każdy jest inny

 

Ja:

Zawsze powinno sie patrzyc na czlowieka indywidualnie obojetnie czy jest bialy, czarny, zolty, katol, arab, buddysta itd. Kazdy ma dobre i zle cechy obojetnie jaki zawod wykonuje, jaka szkole skonczyl itd. To jest dla mnie podstawa, religijne sprawy nie sa dla mnie istotne w sensie oczerniania jakiejs grupy spolecznej itd.

 

Obawiam sie wiec ze nie czytasz do konca tego co pisze ;) Przeciez wyraznie zaznaczylem ze liczy sie czlowiek indywidualnie i nie mozna patrzyc przez pryzmat koloru skory itd. Religia akurat w krajach muzul. mocno narzuca ich stereotypy zachowac i ich indywidalnosc jest mniejsza co nie oznacza ze kazdy muzul. to zly czlowiek. Czytaj ze zrozumieniem bo teraz atakujesz jednak zupelnie na slepo. Wydaje mi sie ze mamy calkiem podobne zdania tylko mnie sie nie podoba nietolerancja muzulmanow dla innych kultor,w pogladow, zwierzat, orientacji itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy taki mowi ze kocha a co ma powiedziec ze nie kocha? No na litosc boska dziewczyny... nie badzcie az takie naiwne.

 

Poczytajcie w necie artykuly co ci kolesie robia z kobietami jak sa w swoim kraju. Zaczyna sie dla was jeden wielki koszmar i czesto koniec zycia. Tu nie tylko chodzi o to ze oni kobiet nie szanuja ale o wiele innych czynnikow. To jest temat rzeka i nie ma co gledzic, mozna tylko wam przypominac o tym zebyscie wiedzialy w co sie pakujecie chociaz Ty jestescie najczesciej tak zaslepione ze mniej wiecej co roku jest podobna ilosc takich samych spraw a awiele nie przedostaje sie do mediow bo te kobiety sa uwieziane.

 

Jesli nawet zyc w polsce to i tak po slubie sie wiele moze zmienic. Po co wam to? malo jest Polakow lub po prostu europejczykow bez tego chorego podejscia muzulamnskiego?

Obawiam sie wiec ze nie czytasz do konca tego co pisze ?

Obawiam się, że Ty do końca nie wiesz co piszesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że należy patrzeć na człowieka indywidualnie po czym piszesz cos takiego:

 

Juz nie wspomne o tym jak oni traktuja zwierzeta (zero szacunku np. dla psow) to sa rzeczy w europie raczej nie do przyjecia. (>>>) Np. na homosex rowniez kara smieci, dla mnie to jest idiotyzm i totalny brak zrozumeinia 2 czlowieka, jego indywidualnosci, sexualnosci itsd itd itd.

Więc generalizując:

 

Jedź na polską wieś to zobaczysz jaki jest szacunek dla psów..... :roll: rolnicy z szacunkiem traktują tylko te zwierzęta dzięki którym mogą się wzbogacić a reszta to TYLKO nic nie warte stworzenie, co do homoseksualności jest tak samo nie tolerowana w katolicyzmie jak i islamie, natomiast prawo ani Polski, ani Turcji ani dajmy na to Egiptu nie zezwala na wykonanie takiej kary......

 

Nie wspomnę już o tym, że nasza religia i nasza kultura ma na przestrzeni dziejów więcej ofiar i krwi na rękach niż islam.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos daje kare smierci za homoseksuaizm lub zmiane religii to jestto podejscie CHORE i FNATYCZNE, po co atakujesz a nie piszesz argumentow? :) Jesli wg Ciebie to nie jest chore to napisz czemu rozwin mysl a nie piszesz ze ktos nie wie co pisze, to jest zabawa personalna a ja dyskutuje na powaznie.

 

Poza tym patrząc na zachowania tych "katolików" spod krzyża to inne wyznania też mogą pomyśleć, że katolicy to fanatycy

 

 

Jest w 100% odwrotnie. Katolikow w Polsce niby ponad 90% a nwet niektore zrodla podaja 95% jednoczesnie za zwiazkami homo ponad 40% czasem dochodiz do 50%, za kara smierci 60-70 w zaleznosci od badan, antykoncepcja ile osob nei sotsuje 1%? Chyba max. a teraz zdanie koscieola i watykanu. Gumy ble, kara smierci nie, homosie zli. To sie nie trzyma kupy a pod krzyzem realnie obroncow bylo raptem kilka osob.

 

Linka Ty piszesz o SKRAJNOSCIACH. Sa u nas schorniska, wiele osob lubi psy, kocha itd. Tam tego nie ma tam sie traktuje jak smiecia. Tu czasem tez ale nie widzisz roznicy miedyz podejsciem z gory zlym a czasem zlym?

 

Nie wspomnę już o tym, że nasza religia i nasza kultura ma na przestrzeni dziejów więcej ofiar i krwi na rękach niż islam.....

 

Przeciez ja sie z tym ZGADZAM wiec to nie jest kontrartument do tego co ja pisze. Mam zdanie identyczne jak Ty. Mnie sie w islamie nie podoba kilka rzeczy nie neguje calej religii, chodizlo o to ze zwiazki mieszane rodza pewne problemy a zaraz wyszla dyskusja ogolna o calosci. Nie chcecie zobaczyc niz pozytywnego w tym co pisze a chetnie kazda uwage negujecie. Ja staram sie czytac i odbierac to po piszecie uczciwie i widze to z czym sie zgadzam lub nie i odpisuje a wy negujecie calosc obojetnie co bym nie napisal odrauz atakujac w stylu nie wiesz co pisze, nie znam sie na islamie itd itd. Nie ma arguemntow zaczynaja sie ataki. Wyluzujcie. Ja wyzej cenie wiele rzeczy z tamtej kultury niz z europy ale nie tylko o ktorych wspomnailem wiec po co psizecie jakbym byl jakims muzulmanofobem a wojujacym katolem jest wrecz odwrotnie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos daje kare smierci za homoseksuaizm lub zmiane religii to jestto podejscie CHORE i FNATYCZNE, po co atakujesz a nie piszesz argumentow? :) Jesli wg Ciebie to nie jest chore to napisz czemu rozwin mysl a nie piszesz ze ktos nie wie co pisze, to jest zabawa personalna a ja dyskutuje na powaznie.

 

Poza tym patrząc na zachowania tych "katolików" spod krzyża to inne wyznania też mogą pomyśleć, że katolicy to fanatycy

 

 

Jest w 100% odwrotnie. Katolikow w Polsce niby ponad 90% a nwet niektore zrodla podaja 95% jednoczesnie za zwiazkami homo ponad 40% czasem dochodiz do 50%, za kara smierci 60-70 w zaleznosci od badan, antykoncepcja ile osob nei sotsuje 1%? Chyba max. a teraz zdanie koscieola i watykanu. Gumy ble, kara smierci nie, homosie zli. To sie nie trzyma kupy a pod krzyzem realnie obroncow bylo raptem kilka osob.

 

Linka Ty piszesz o SKRAJNOSCIACH. Sa u nas schorniska, wiele osob lubi psy, kocha itd. Tam tego nie ma tam sie traktuje jak smiecia. Tu czasem tez ale nie widzisz roznicy miedyz podejsciem z gory zlym a czasem zlym?

 

Nie wspomnę już o tym, że nasza religia i nasza kultura ma na przestrzeni dziejów więcej ofiar i krwi na rękach niż islam.....

 

Przeciez ja sie z tym ZGADZAM wiec to nie jest kontrartument do tego co ja pisze. Mam zdanie identyczne jak Ty. Mnie sie w islamie nie podoba kilka rzeczy nie neguje calej religii, chodizlo o to ze zwiazki mieszane rodza pewne problemy a zaraz wyszla dyskusja ogolna o calosci. Nie chcecie zobaczyc niz pozytywnego w tym co pisze a chetnie kazda uwage negujecie. Ja staram sie czytac i odbierac to po piszecie uczciwie i widze to

Właśnie stąd biorą się stereotypy, że ludzie patrząc na te kilka osób uważają, że cały naród polski jest nawiedzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szklanyczlowiek, czy Ty w ogóle byłeś kiedykolwiek w muzułmańskim kraju? Nawet na wycieczce? Dyskutowałeś kiedyś z muzułmaninem o religii??

Widzisz, ja nie patrzę na ludzi pod takim kątem i tyle....a już pisałam wiele razy, są mega mega różnice kulturowe których się przeskoczyć nie da ....tylko, ze np 95 Polek ich nie zaakceptuje, a 5 kobiet tak i będą najszczęśliwszymi żonami na świecie........

 

Ty zacząłeś gadkę o Islamie.....i o wszystkich muzułmanach....piszesz, nie ma tam schronisk psy traktuje się jak śmieci....to poczytaj artykuły o Ukrainie.....są tam 2, słownie DWA schroniska na cały kraj a w związku ze zbliżającym się Euro:

Na Ukrainie dokonuje się eksterminacji bezdomnych psów. Zwierzęta są odstrzeliwane lub trute. Zabite psy wrzucane są do dołów na wysypiskach. W niektórych miastach stosuje się przenośne krematoria. Sprawą, w związku z mającymi odbyć się na Ukrainie mistrzostwami Europy w piłce nożnej zainteresowało się UEFA.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,8167812,Ukraina__Rzez_psow_przed_Euro_2012.html

Wszystko o czym piszesz wcale nie jest domeną krajów arabskich...pomyśl może czasem wynika to z braku środków w państwie a nie z religii........ :-|

 

Ja jak widać pomimo tego, że czytam co piszesz nie mogę tego zrozumieć, bo mam wrazenie, ze przeczysz sam sobie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w kazdej kulturze sa ludzie dobrzy i zli, nawet jesli zasady danej religi sa zle. To nie jest zaprzeczenie sobie tylko nie patrzenie na kazdego czlowieka tak samo pod katem tego z jakiego jest kraju. Nikt mi nie przekona ze kara smieci dla homosi jest ok (chociaz sam mam duze watpliwosci do co zwiazkow partnerskich i ewentualnego leczenia homo o ile sie w ogole a) jest to jest z gory chore i zle i nagle ktos z was mi to wytyka ze tam napisalem i po co? Masz inne zdanie to je przedstaw, po prostu. Pisze cos nt islamu to podajesz biliba, pisze o islamie to podajesz ukraine, srednio to wszytko sie ze soba laczy, ja wiem ze w wielku krajach jest zle ale to nie ma teraz nic do rzeczy skoro analizujemy akurat przyklad ten a nie jak sie zyje na ukrainie albo jak jest w biblii. Jesli gdzies jest zle to Ty wyciagasz przyklad z innego kraju lub kultury i mowisz ze tu tez jest zle, no ok zgoda ale co z tego? To nie jest kontragument tylko jakis przyklad inny a na dodatek ja sie z 3 Twoimi przykladami zgadza wiec nie wiem co chce mi udowodnic. Proponuje juz ta rozmwoe zostawic, napislismy co myslimy i juz a swoja droga to panna Paranoja jest bardzo ladna dziewczyna i nic tylko zyczyc jej dobrego chlopa a skad on bedzie to juz nie nasza sprawa ja tylko sugeruje aby uwazac na niektorych bo mozna miec klopoty. Pozdrawiam i lece do miasta, wieczorem tu zagladne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty masz chyba jakiś kompleks na temat homoseksualizmu albo coś? Po co w ogóle to tutaj wyciągać...i jeszcze kara śmierci......to nie jest temat na tego typu rozważania.... Dla ciebie przykłady które podałam nie są ze sobą powiązane - ok, w takim razie , racja zostawmy tą dyskusję bo nie dojdziemy do porozumienia..........

 

Dla mnie to jasne, twoje wypowiedzi widzę tak: wyciągasz wszystko co złe z religii islamu i tym stereotypem straszysz, chcąc udowodnić że wszytskie te straszne rzeczy dzieją się w krajach arabskich, a ludzie bliżej naszej kultury są cacy.......i takie zachowania nie są tolerowane. I jak widać nie tylko ja to tak rozumiem, więc może to nie ja mam probley z rozumieniem twoich wypowiedzi tylko Ty z opisaniem swoich poglądów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×