Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

czesc z libido jest tragedia przynajmniej ja tak mialam nie miala ochoty na sex .teraz jestem na 1/4 tab odstawiam ten lek bede brac inny i odrazu czuje poper[d do seksu a przez 6 mc nic.jak lekarka zwiekszala mi dawke to tragedia czulam sie jak bym byla pijan i to nie ustepowala jestem teraz bardziej nerwowa za tydz dopiero mam wizyte zobaczymy co przepisze.al chce cos takiego aby mmiec troche paler a nie jak po paro leniwa

Ja też teraz biorę tylko 1/4 tabletki, powoli odstawiam i zrobiłam się również bardzo nerwowa, moja rodzina na tym cierpi :?:?:? Na seks nadal nie mam żadnej chęci, wkur.wia mnie ten temat(seks), w ogóle wiele rzeczy mnie wkur... :evil:

A na jaki lek zamieniasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie działa dobrze biorę ponad trzy tygodnie lęki się zmniejszyły ale na większe efekty będę musiał cierpliwie poczekać najgorszy skutek uboczny jaki mam to drżenia rąk nie wiem czy mi to przejdzie kiedyś ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro wizyta u lekarza i nie wiem czy zwiekszac lexapro do 15 mg czy zmieniac na seroxat jedyne co mnie trzyma przy lexapro to to ze nie zachodza zadne interakcje z alkocholem i innymi lekami

Ja biore 60 seroxatu dziennie od 3 miesięcy. Nie jestem senna. Nie ziewam. A dwa tygodnie temu miałam napad lęku. Wiem,że był spowodowany sytuacją w której się znalazłam. Opanowałam ją xanaxem i na senem. Znowu wszystko wróciło do normy. Biorę seroxat rok. Zwiększyłam dawke bez wiedzy lekarza. Sugerował jedną tabletke rano, drugą wieczore. A ja biorę dwie rano i jedną wieczorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z tym sexem to ciekawa sprawa....ciekawe dlaczego tak się dzieje?

Ja mam nadzieję, że to nie jest reguła przy braniu tego leku i że mnie to szczęśliwie ominie :D

Ale zaczynam czuć taki lekki luzik, nie wiem czy to sprawa pogody czy leków, biorę dopiero 3 dzień po pół tabsa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłaś przecież wykasować posty które były offtopic a zostawić merytoryczne, ale skasowałaś wszystko. Przeczytałaś chociaż o czym pisałem? Jakbyś czytała te posty to byś zauważyła, że były rzeczy na temat. Jak Ci ktoś zwróci uwagę to nie znaczy jeszcze, że jest chamski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja muszę. Nie po to wertowałem kupę stron, aby usuwać wszystko co się da. Więc zwracam uwage, że takie moderowanie jest szkodliwe.

I sądzę, że dobrze byłoby przywrócić te posty, w których jest mowa właśnie o działaniu SSRI - bo sama paroksetyna jest przecież typowym SSRI, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, w takim razie proponuję skasować wszystkie tematy traktujące o czymkolwiek poza nerwicą, bo przecież to Forum, zgodnie z adresem powinno traktować tylko o nerwicy, prawda? ;>

 

P.S. Czy jak ja sobie zażyczę skasowanie wszystkich postów pozytywnie traktujących psychoterapię (lub przeniesienie do odpowiedniego tematu) w temacie "Psychoterapia nie działa" - to czy zostanie ona pozytywnie rozpatrzona? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy owak, dobrze jak moderator przenosi posty które wybiegają poza temat danego, do innego tematu lub tworzy nowy, przed usunięciem tych postów. Aha i wcale Ci nie zwracam uwagi, tylko tak sobie głośno.. piszę... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak mam z tym wkurzeniem i się często złoszczę . Mam pokręcone sny ostatnio miałem taki sen że strzelam z pistoletu do jakiś frajerów w jakieś szkole albo że rzucam do mojej kuzynki którą lubię jakimiś starymi cukierkami :shock:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, sny to ja mam noc w noc na paro. Wszystkie beznadziejne. Zastanawiam sie czasem czy w ogole mozna snic o milych, fajnych rzeczach? Ja to tylko węże, ucieczki, wojny, bombardowania itp. Okropnosc.

A co do seksu to same chęci to są i to spore, ale do orgazmu mega ciezko dojechac (graniczy to z cudem). Ale co ciekawego zauwazylam - w normalnym seksie praktycznie nie widze roznicy (bo i tak nie mialam nigdy orgazmu z facetem) zmiany widoczne sa tylko przy masturbacji :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, sny to ja mam noc w noc na paro. Wszystkie beznadziejne. Zastanawiam sie czasem czy w ogole mozna snic o milych, fajnych rzeczach? Ja to tylko węże, ucieczki, wojny, bombardowania itp. Okropnosc.

 

U mnie to samo. Nigdy nie miałam snów, a przynajmniej ich nie pamiętałam. Od momentu brana Parogenu mam pokręcone sny. ;D Może nie aż tak drastyczne jak Twoje, ale nie trzymające się w ogóle kupy. Masakra.

 

 

A co do seksu to same chęci to są i to spore, ale do orgazmu mega ciezko dojechac (graniczy to z cudem). Ale co ciekawego zauwazylam - w normalnym seksie praktycznie nie widze roznicy (bo i tak nie mialam nigdy orgazmu z facetem) zmiany widoczne sa tylko przy masturbacji :pirate:

 

I tu również się zgodzę, chęć jest, ale z dojściem do orgazmu to pupa blada, to wywołuje u mnie jeszcze większe napięcie!

 

 

A ogólnie Parogen biorę już 4 tygodnie, objawy o których pisałam wcześniej w tym temacie minęły, no poza brakiem apetytu i drżeniem rąk.

czy coś pomogło? Mniej się złoszczę, zmniejszyła się płaczliwość i rzadziej występują u mnie lęki. Ale w ciągu dnia jestem taka jakaś leniwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie,

słuchajcie mam pytanie:

aktualnie (jak pisałam juz wcześniej) biorę 1/2 tabletki, za dwa dni mam zwiększyć dawkę do całej. Czy po zwiększeniu dawki nasiliła się Wam senność, albo dotychczasowe objawy czy znacznie poczuliście polepszenie się samopoczucia?

P.S. a co do snów to ja mam czasem tak realne, może nie tak drastyczne, jak niektórzy z Was, ale w ciągu dnia zastanawiam się czy to byl sen czy takie zdarzenie miało miejsce serio.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×