Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

dominika92, Trzeba mieć nadzieje... i starać się zrobić choć jedną rzecz z zaplanowanych wczorajszego wieczoru... ;) Będzie dobrze... :)

 

 

Wiem po sobie.... trzeba się zmuszać... Ja od 17 lat zmuszam sie do praccy... i tak naprawdę to mnie trzyma chyba przy życiu i nie zostałem warzywkiem. Czasami jest ciezko ale wtedy benzo pomaga...

Nie ma nic gorszego od rezygnacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeci dzień w nowym mieszkaniu. Mieszkanie piękne, nigdy nie mieszkałam jeszcze w takich warunkach... Ale bardzo tęsknię za miejscowością rodzinną, chcę na swoje stare śmieci, nawet nie wiecie jak bardzo. :( I nie chodzi o to, że tęsknię za domownikami, tylko za miejscem!!!!!!! :roll: Nie mogę się tu odnaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, bez komentarza:)

Asia ja tez juz jestem ponad 2 tyg ,,u siebie'' :mrgreen: Na poczatku tez czulam sie samotna,ze sciany na mnie tylko patrza,pusto,przyzwyczailam sie do poprzedniego mieszkania:)

Teraz jest juz swietnie.Jestem u siebie,mam spokoj!Chce sie wracac do domu:)Ja za to tesknie do mieszkania w Pl,ale na to nie ma rady:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu codziennie wieczorem mam ochotę działać i mówię sobie tak jutro na pewno już wezmę się za siebie , zrobię porządki, zamówię książki, będę się uczyć, nadrobię angielski, posprzątam dom, pójdę do sklepu..a jak wstanę to nie mam siły na to żeby zwlec się z łóżka i od nowa to samo...;(

 

 

Ja niestety mam tak samo, wieczorkiem myślę sobie, jutro na pewno "to" zrobię, a rano .. jedna wielka klapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadę do kumpla na Warsztat on zawsze mi poprawia humor! przy okazji zapalę ;)

dominika92, przestań nie zemdlejesz... zresztą po co zwracać na siebie aż tak uwagę? nie lepiej w samotności to przecierpieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, za Free to tylko Avast :( przykro mi! Ja używam ESET Nod32 jest jednym z lepszych!

Nie pozostaje Ci nic innego jak spróbować skanowania kompa Online i usunąć Wirusy!

jak to nie pomoże to przykro mi ale Format C

ps. Avast ma to do siebie że potrafi nawet klucz aktywacyjny wykryć jako Wir więc ja bym to olał! ;) już dawno go nie używałem...

 

[Dodane po edycji:]

 

dominika92, Wydaje ci się... też czasami robi mi się słabo ale wiem że i tak się nic nie stanie... po prostu nie zwracam na to uwagi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, jakis avast-ale jest juz chyba nieaktywny!!jaki inny mogè sciàgnàc za free??

najlepsze sa eset nod 32 i kaspersky , ale sa platne ;p narazie sobie sciagnij triala na 30 dni a potem cie znajde klucz aktywacyjny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie godziny mielenia mi mózgu na papkę, wciągania przez słomkę i analizowania.

Psychiatrze chyba wstyd za ostatnią akcję, była miła, nic ciekawego ani tym samym pomocnego mi nie powiedziała, tylko bioxetin 30mg...

Terapeutka narobiła mi mętliku w głowie, strasznego. Szczególnie spraw dotyczących K. :(

Właśnie, K podobno przyjeżdża w sobotę, tak mówi.

Nic już nie wiem. NIC. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fobia, też ostatnio byłem u fryzjera najbardziej mnie denerwowało jak obok fryzjerka psikała lakierem do włosów :)

myślałem że ją zabiję tam :P

zrobiłem małego irokeza i git ;)

ale i tak najbardziej denerwuje mnie myszka która się wiesza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×