Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czuję się już o wiele lepiej!


Nahkampf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dawno tutaj nie pisałem ostatnio pisałem jeszcze gdy nie czułem się szczęśliwy a dziś czuję się szczęśliwy inaczej funkcjonuję inaczej wszystko odczuwam min nerwy inaczej znoszę mam inne nastawienie do świata i do ludzi choć jeszcze zostaje do rozwiązania kwestia mojej aspołeczności choć jest lepiej kilka dni po odczuciu działaniu leków znajoma zaproponowała mi spacer to ja bez niczego się zgodziłem tak więc jest lepiej otworzyłem się nawet rzuciłem mój wieloletni nałóg czyli kawę a dokładniej leczę się już ponad miesiąc na przyszły poniedziałek mam umówioną wizytę z psychiatrą i psychologiem i zdam im relacje i muszę uwzględnić czy mam nerwicę natręctw

 

Pozdrawiam wszystkich którzy walczą z depresją i nie byli egoistami myśląc że to samo przejdzie bo ja tak samo myślałem ale się myliłem było co raz gorzej aż się złamałem i poszedłem do psychiatry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu w niedzielę budzę się rano słońce świeci i co najważniejsze mój pierwszy uśmiech nie zdenerwowałem się faktem że zostałem obudzony pół dnia spędziłem z rodzicami rozmawiając itp dosiadłem się do komputera odpaliłem gg i tym razem nie włączyłem i nie używałem odezwałem się do znajomych po prostu czułem to tak od siebie że muszę się odezwać nie mogę zamykać się w sobie muszę to przełamać i moją nieśmiałość nawet odezwałem się do mojej byłej dziewczyny która sama była w szoku że napisałem bo wcześniej już miałem do niej pisać ale zrezygnowałem tak jak z większości podobała mi się dziewczyna jakaś jakiś konkret zaczął się robić to ja uciekałem i nie odzywałem się teraz potrafię rozmawiać z każdym jak szedłem załóżmy ze znajomym np on gada o czymś i ja coś na ten temat wiem to nawijamy a jak on kończy to ja nic nie mogę od siebie wydusić a tu zmiana potrafię nawiązać kontakt jeszcze muszę się nauczyć rozmawiać o uczuciach oraz o sobie bo tego do tej pory nie potrafię chciałbym ale nie potrafię to jest dopiero pierwszy krok co do wolności i szczęścia ale kieruje się dużym optymizmem i myślą że będzie lepiej i lepiej i wyciągnę z terapii jak najlepsze wnioski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dnia na dzień jest coraz lepiej już nie siedzę cały czas przed kompem albo grając na konsoli tylko coś robię akurat w wakacje wymieniali mi dach i podnieśli poddasze to pomagałem ojcu wylewki robić okna wprawiać i takie tam także nie siedzę i nic nie robię dziś jak nigdy dotąd zaplanowałem sobie dzień wczoraj i wszystko zrobiłem plus dodatkowo naprawiłem drzwiczki od kabiny tak to byłem w urzędzie skarbowym od rana zanieść papiery o rozliczenie się vatu za materiały budowlane później pojechałem zanieść podanie i CV do firmy gdzie pracuje moja mama rozmawiała z dyrektorem ten kazał przynieść rodzice kupili nową pralkę jako że jestem specem od technologii kazali mi się nauczyć obsługiwać wykonałem juz drugie pranie no i pojechałem wyrzucić śmieci na osiedle bo na placu śmietnik jest pełny tak więc z dnia na dzień coraz lepiej humor się nie psuje nawet jak coś nie tak nerwy czy coś to humor się nie zmienia co mnie bardzo cieszy nie mogę się doczekać wizyty u psychiatry żeby podzielić się tymi radosnymi nowinami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę Pramloan i Citronil biorę je od pierwszego września a działanie poczułem po jakiś trzech tygodniach nie wiedziałem że te leki aż tak będą działać myślałem że tylko będą chciały poprawić samopoczucie itp a tu efekt w ogóle dla mnie niespodziewający :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś u psychiatry i oczywiście tak samo się cieszy jak ja z efektów wizytę następną mam 1 grudnia i dostałem Citronil i Pramolan na dwa miesiące a jutro jeszcze rozmowa z psychologiem po południu wszystko jest ok tylko to częste oddawanie moczu mnie gnębi najgorzej w nocy ale myślę że to szybko minie ;) a tak w ogóle może jeszcze w tym miesiącu pójdę do pracy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×