Skocz do zawartości
Nerwica.com

stosunki międzynarodowe, czyli związek z obcokrajowcem


Paranoja

Rekomendowane odpowiedzi

kiepsko... niedawno, jakieś 3 tygodnie temu poznałam pewnego turka. Bardzo miły chlopak... dziś napisalam mu, że nie chcę utrzymywac z nim wiecej kontaktu, że to i tak sie nie uda, że za duzo nas dzieli i że nie chcę byc kolejną głupia i naiwna polką uwiedzioną przez cwanego Turka, który pewnie gada z 15 innymi dziewczynami każdej ściemniając i obiecując wspaniałe zycie.

 

Jest mi smutno... ale tak musiało sie stac, to i tak by nie wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krwiopij, dokładnie tak mam. Mimo, że pragnę miłości to w momencie gdy staje na mojej drodzę, ja ją odrzucam, bo nie wierze w nią. Szukam powodów by sie nie udalo. Bo przecież zawsze sie nie udaje. Wymyslam milion różnych absurdalnych powodów by sie nie spotkać. By czasem sie nie zakochać. Bo wtedy będę słabą osóbką, z ktorą można zrobić wszystko a ja nie chce byc kimkolwiek dla kogokolwiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja, daj sobie spokoj z Nimi.To sa oszusci i klamcy.Wiolka ma racje.Jesli chodzi o Arabow,Pakistanow,Turkow jestem mega rasistka.Niecierpie ich.Mysla,ze sa najlepsi,a kobiety traktuja jak pomywaczki i sluzace,wiec ja niewiem gdzie te babska maja rozum biorac sie za takiego;/Do tego kazdy na jedno kopyto,ani urody,ani szczerosci.Tylko spryt i wyrahowanie,a baby na to leca.Rozumu troszke dziewczyny :idea: Jak patrze na ,,tamte''ziolka czy Anglikow to dziekuje Bogu,ze mam Polaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, Jakie stereotypowe? To sa dobre rady,ludzi ktorzy juz troszke widzieli,poznali,slyszeli.Mam pisac,ze Araby sa swietni jesli tak nie mysle.Wspolczuje tym co sie wiaza z Nimi.

Polacy sa tacy sami jak Anglicy i na odwrot....wbrew stereotypom Ci drudzy pija wiecej.Wyjedz,a zobczysz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wogole nie rozumiem jak gostek moze zakochac siè po 3 tygodniach gadania prze neta?????to jakis szwindel i tyle.Na muzulmanow,islamistow jednak trzeba uwazac,inna religia,bardzo rygorystyczna dla kobiet,nietolerancyjna.Ostroznosci nigdy nie za wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, chyba bylas za krotko:)

Po drugie wlasnie dowodzisz,ze takie Polki jak Ty sa zupelnie nieostrozne.Pozniej oczywiscie placza,bo arabki lubie zaciazyc i zniewolic hehe.Chyba jestes za mloda i za naiwna:)Twoje zycie,Twoja sprawa dziewczyno.Nie pouczaj innych jak maja myslec:)ponadto powiedzialam-jestem rasistka(tylko dla Muzlumanow)Wolnosc slowa jeszcze istnieje :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o matko....

 

współczuję niektórym, którzy uważają się za wspaniałych, a są tak ograniczeni. Czy ja napisałam gdziekolwiek, że ja go kocham, że jest wspaniały, że chcę do niego wyjechać? Nie!. Sama naczytałam się różnych rzeczy w necie, nasłuchałam wiadomości w TV itp i nie można jednostek porównywać do ogółu. Na całym świecie są dobrzy i źli ludzie, w każdym kraju laski sie puszczają, faceci źle traktują kobiety, ludzie kradną. Ale czy na podstawie kilku osobników mamy skreślać cały naró?

 

A co za znaczenie, że ktoś mieszka w Turcji czy w Chinach albo w Anglii? Od kiedy bycie Anglikiem jest lepsze od bycia turkiem?

Sorry, ale jeśli ktoś uważa, że Turcy są oszustami, kłamcami itp to jest ograniczony.

 

Ja wcale nie twierdzę, że ten "mój" kolega jest wspaniały. Mam mega wielki dystans do tego co mówi, jednym uchem wpuszczam, drugim wypuszczam i nie wierze w to co mówi, o czym on doskonale wie i go to boli. Ale niestety, na moje zaufanie trzeba zapracować czynami a nie słowami, jednak też nie skreślam kogoś na początku.

Po drugie on doskonale wie, że jeśli by się naprawdę już zdecydował na związek ze mną to ja za żadne skarby nie mam zamiaru wyprowadzać sie z Polski, bo mam tu pracę, którą kocham, po drugie nie mam zamiaru się zmieniać i dostosowywać, on musi zaakceptować to, że mieszkam w Polsce i mam jakieś swoje zachowania, które jego moga szokować, a dla mnie jest normalne. Ja tego nie zmienie, nikt mna nie będzie manipulował.

 

A na koniec powiem tyle, że nie jest muzułmaninem, bo jeśli ktos myślał, że każdy Turek jest muzułmaninem to jest w błędzie. Tak jak nie wszyscy polacy to katolicy.

 

dziekuje i proszę o NIE komentowanie mojej znajomości i dawanie mi rad typu: spieprzaj od niego jak najdalej.

Czy wam byłoby miło gydby jakiś obcokrajowiec mowił, że nie warto spotykac sie z polkami bo są dziwkami, albo że polacy to złodzieje? Chyba nie, bo każdy się uważa za wspaniałego, tylko w drugim widzi same wady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopcy -dzièkuje za rady-dzwonilam do brata-powiedzial ze moj avast dziala i faktycznie dziala.Jak jeszcze raz zacznie wyc-to wlàczè to skanowanie on-line. Paranoja, eeh chyba zle to odebralas :smile: przeciez kazdy zaznaczyl ,ze ostroznosci nigdy za wiele...a ja osobiscie nie wierzè,ze ktos moze sè zakochac poprzez internet.I dlatego wydalo mi siè to dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, ok, rozumiem, ale uwierzcie, że mam dystans do tego.

 

poza tym mój pierwszy chłopak to człowiek poznany przez internet. On mnie nawet na oczy nie widział i twierdził, że mnie kocha, po spotkaniu sie to nie zmieniło.

Nie każdy człowiek to świr. Dzieki za rady, ale jestem dorosla. I niestety jestem na facetów uczulona, więc tym bardziej nie chciałabym sie pakowac w cos chorego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja, no ale wiesz,piszàc o czyms otwarcie na forum,to wiadomo,ze zawsze siè ktos odezwie.najwyzej zaznaczaj z gory,ze rady sà niemile widziane :D tym bardziej,ze to ciekawy temat..jak relacje z obcokrajowcami,i kobiety lubià pogadac na takie tematy. :smile: no wiesz sama jak to jest. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówi się, ze miłość pokona wszytskie bariery....a gucio prawda moim zdaniem. Są różnice kulturowe których czasem nie da się przeskoczyć.......i nie trzeba daleko się posuwać.....wystarczy, że ktoś miał do czynienia z Włochami, kobieta owszem jest uwielbiana, ukochana, noszona na rękach itd, ale musi się przyzwyczaić, że zawsze MAMMA jest na pierwszym miejscu u faceta :D I nie jest to jakaś złośliwość wymierzona w kobiety...tak byli wychowywani......

Religia jest często granicą której przekroczyć się nie da, ale są małżeństwa gdzie jedna z osób przechodzi na inną religię, zapewne jest wiele przypadków gdzie polki przeszły na islam dzięki mężowi i żyją w szczęśliwych związkach - bo czemu nie. Już nie chce mi się poruszać tych stereotypów, że wszyscy muzułmanie to terroryści itd.....bo jak patrzę na to co się pod pałacem prezydenckim działo to sami wiecie...... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×