Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

wovacuum, mniam mniam.wiesz ja kocham sledzie w kazdej postaci!Najbardziej jednak te tzw,,sledzie pod pierzynka''.Czyli ubite ziemniaczki,cebulka,buraczki,majonez,sledzik i to wszytsko przekladane.Posypane startym jajkiem i pietruszka!Typowo polskie i wyjatkowo smaczne.Tesciowa mnie tym ,,zarazila'' :mrgreen: Barszczyk niezabielany jak najbaradziej-pyszny!Niech zyje jedzenie!!!

Bigosik kwaskowy,jak dawno nie jadlam:D Chyba ostatni raz latem u rodzicow M :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krwiopij, to jest nienormalne, czuję się samotna i chcę kogoś miec, w momencie kiedy ktos się zjawia, ja nie wierze w to, ze ktoś może mnie pokochac bo i z jakiego powdu. Nie jestem nikim specjalnym, jak mnie pozna lepiej to i tak odejdzie. Więc sama zrywam znajomośc rycząc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę, może to mi choć trochę pomoże... :( Czym różnią się objawy nerwicy od problemów z sercem ? Po czym można stwierdzić, że coś jest z sercem ? Wiem, ze nikt nie jest tu lekarzem, ale może jakąś wiedzę ma ( mam na myśli doświadczenie życiowe itp. ) Czy istnieje objaw który JEDNOZNACZNIE wskazuje na nerwicę ? SORY za OFF TOP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LasVegas, sliczna fotka :D super wyglàdasz w tych wloskach :yeah:

 

pijè zimne piwko...ktos tu pije piwo wogole?? :twisted:

Linka nie wrzuca przepisu...pewnie je zapiekankè :twisted:

ja tez pije zimny browar ;) jaki pijesz tesciowa :D?

 

[Dodane po edycji:]

 

yeah, po trzecim piwie nie ma lękow :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek,

 

zróbmy tak. Moje objawy 8) :

 

kołatanie serca gdy się denerwuje, swędzenie pod skóra, szybsze bicie serca, potykanie serca, dodatkowe skurcze serca, kłucie w klatce, zawroty głowy, lodowate dłonie, ciągły lęk - śmierć, jakaś choroba, wmawianie sobie chorób, ciągłe myśli co mi jest ! w wakacje to praktycznie cały czas oprócz snu, czasami trzęsące dłonie, "bulgotanie pod skóra" w różnych częściach ciała, bolące gałki oczne, męty przed oczami, nudności, gdy nie myślę o tym to nigdy nie zrobiło mi się " źle ", gdy leże czuje serce w brzuchu, czasami przy oddychaniu mam taka blokadę, uczucie kamienia w gardle ( minęło ), drżenie powieki, uczucie braku tlenu, gdy myślę o tym, po chwili czuje " coś " w mostku, tak jakby ściska mnie od środka, kręci mi się w głowie i za chwile serce bije jak młot, miałem też tak, że rozmawiałem i nagle nie mogłem wypowiedzieć słowa ! Kiedyś obudziłem się w nocy, miałem swiadomość gdzie jestem tylko nie moglem otworzyć oczu ani ruszyć noga, reką ( około 10 sec ).

Kondycja ok, kostki mi nie puchną, usta mi nie sinieją.

 

Można po tym coś stwierdzić ?

 

Jutro dzwonie dla Św spokoju umówić się na Echo serca, jak bd ok to psychiatra.. KONIEC, dosyć tego wszystkiego !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×