Skocz do zawartości
Nerwica.com

[KIELCE]


Rekomendowane odpowiedzi

Witam was !!! Niemartw sie tak siostro o brata ja choruje na tą przypadłość juz ponad dwa lata i jakoś zyje i nawet przeżyłem juz ten szpital w morawicy dokładnie oddział nerwic . Jak dla mnie to było tam super poznałem fajnych ludzi poprostu wczasy ale wyleczyć mnie nie wyleczyli i tu jest jeden minus tego pobytu tam. Pozdrawiam wszystkich

znerwicowanych .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dr Grigor Szaginian

Ostrowiec Świętokrz., Rynek Denkowski 10, tel. 041 2651010

Pomaga wielu naprawdę wybitny specjalista ludziom człowiek o wielkim sercu i pogodzie ducha

 

Jedna uwaga

Czas oczekiwania na wizytę bardzo długi

Z Kielc Do Ostrowca Nie jest Daleko

Polecam

Doktor Wyciąga Ludzi z najgorszych problemów wiem bo z nimi rozmawiałem dlatego nie polecam go daltego że mi pomógł ale pomaga innym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trening umiejętności interpersonalnych: ASERTYWNOŚĆ,

czyli jak być sobą bez lęku i poczucia winy oraz bez urażania innych

 

Rozwijanie umiejętności asertywnych uznawane jest współcześnie za jeden z podstawowych warunków realizowania zdrowego stylu życia. Są to umiejętności niezwykle przydatne zarówno w relacjach osobistych jak i kontaktach zawodowych. To właśnie asertywne zachowania wpływają na kształtowanie szacunku do samego siebie oraz pewności siebie.

Głównym celem szkolenia będzie:

- ocena własnych kompetencji interpersonalnych w zakresie asertywności (czy jestem asertywny?)

- trening otwartego wyrażania uczuć - zarówno pozytywnych jak i negatywnych w sposób respektujący uczucia innych osób

- nauka wyrażania osobistych opinii i życzeń w sposób stanowczy - bez lęku i poczucia winy, ale również bez urażania innych

- trening przyjmowania ocen od innych ludzi: czyli jak przyjąć pochwałę a jak poradzić sobie z krytyką?

- nauka obrony „swojego terytorium”, czyli jak egzekwować swoje prawa.

 

Wskazówki otrzymane podczas treningu wzbogacą zasoby umiejętności interpersonalnych uczestników oraz umożliwią głębsze zrozumienie siebie w interakcjach z innymi ludźmi.

 

Terminy:

26 styczeń 2008 od 12.00 do 20.30

9 – 10 luty 2008 w sob od 10.00 do 13.00, w ndz od 12.00 do 17.00

23 – 24 luty 2008 w sob i ndz od 10.00 do 14.00

 

Czas trwania: 10 h

 

Prowadzący: Małgorzata Kowalik, psycholog

Zuzanna Kowalik, pedagog

 

Miejsce szkolenia: Ośrodek Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii, Kielce, oś. Barwinek.

 

Rejestracja i dodatkowe informacje: 0 692 21 73 54, malgorzata.kowalik@yahoo.com

 

więcej informacji wkrótce na www.pomoc-psychologiczna.eu (zakładka: oferta w Kielcach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trening umiejętności interpersonalnych: asertywność,

czyli jak być sobą bez lęku i poczucia winy oraz bez urażania innych!

 

 

Rozwijanie umiejętności asertywnych uznawane jest współcześnie za jeden z podstawowych warunków realizowania zdrowego stylu życia. Są to umiejętności niezwykle przydatne zarówno w relacjach osobistych jak i kontaktach zawodowych. To właśnie asertywne zachowania wpływają na kształtowanie szacunku do samego siebie oraz pewności siebie.

Głównym celem szkolenia będzie:

- ocena własnych kompetencji interpersonalnych w zakresie asertywności (czy jestem asertywny?)

- trening otwartego wyrażania uczuć - zarówno pozytywnych jak i negatywnych w sposób respektujący uczucia innych osób

- nauka wyrażania osobistych opinii i życzeń w sposób stanowczy - bez lęku i poczucia winy, ale również bez urażania innych

- trening przyjmowania ocen od innych ludzi: czyli jak przyjąć pochwałę a jak poradzić sobie z krytyką?

- nauka obrony „swojego terytorium”, czyli jak egzekwować swoje prawa.

 

Wskazówki otrzymane podczas treningu wzbogacą zasoby umiejętności interpersonalnych uczestników oraz umożliwią głębsze zrozumienie siebie w interakcjach z innymi ludźmi.

 

Terminy:

26 styczeń 2008 od 12.00 do 20.30

9 – 10 luty 2008 w sob od 10.00 do 13.00, w ndz od 12.00 do 17.00

23 – 24 luty 2008 w sob i ndz od 10.00 do 14.00

 

Czas trwania: 10 h

 

Prowadzący: Małgorzata Kowalik, psycholog

Zuzanna Kowalik, pedagog

 

Miejsce szkolenia: Ośrodek Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii,

KIELCE, oś. Barwinek.

 

Rejestracja i dodatkowe informacje: 0 692 21 73 54, malgorzata.kowalik@yahoo.com

 

więcej informacji wkrótce na www.pomoc-psychologiczna.eu (zakładka: oferta w Kielcach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam wielką prośbę. Mój bliski ma depresję od 2 lat i chciałabym go namówić na pójście do dobrego psychiatry w Kielcach. Znalazłam wiele namiarów na tychże specjalistów, lecz zalezy mi na ich JAKOŚCI leczenia. Czy możecie mi kogoś polecić? Bardzo mi zalezy na tym, żeby on trafił "w dobre ręce". Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

W kwietniu b.r. rozpoczął działalność nowy ośrodek psychoterapeutyczny w Kielcach - Centrum Psychologii Współczesnej. Placówka zajmuje się poradnictwem psychologicznym, psychoterapią, wspieraniem rozwoju osobistego, a także promocją zdrowia. Osoby poszukujące wsparcia psychologicznego, zainteresowane samorozwojem, mogą skorzystać z profesjonalnej pomocy różnych specjalistów.

 

Ośrodek oferuje następujące usługi:

 

* Konsultacje psychologiczne,

* Porady psychologiczne,

* Psychoterapię,

* Treningi i warsztaty,

* Mediacje,

* Muzykoterapia kliniczna.

 

Ze szczegółami oferty można zapoznać się na stronie Centrum Psychologii Współczesnej:

http://www.psychologia-wspolczesna.com.pl/

 

Serdecznie zapraszamy osoby z Kielc i okolic

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

W kwietniu 2011 r. rozpoczął działalność gabinet muzykoterapii klinicznej, działający przy ośrodku psychoterapeutycznym - Centrum Psychologii Współczesnej. Są to pierwsze tego typu zajęcia na terenie Kielc. Skierowane są do grup młodzieżowych, osób dorosłych, uczniów szkół muzycznych, nauczycieli oraz reprezentantów innych zawodów.

 

Ze szczegółami oferty można zapoznać się na stronie:

http://www.psychologia-wspolczesna.com.pl/pliki/index_aktualnosci.html

 

oraz

 

http://www.muzykoterapia.ubf.pl/

 

Zapraszamy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie; stety/niestety, to jest ośrodek całkowicie prywatny. Ale jeśli Pan chce wiedzieć, to pacjenci czynią większe i w krótszym czasie postępy, gdy uczęszczają na odpłatne sesje. Jak to się dzieje? Proszę pomyśleć:)

 

Pozdrawiam i zapraszam do gabinetu w Centrum Psychologii Współczesnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jeśli czują Państwo, że dzielenie się swoimi przeżyciami na forum oraz czytanie o doświadczeniach innych nie wystarcza do cieszenia się pełnią życia oraz lepszego radzenia sobie z dolegliwościami – zapraszam na psychoterapię. Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą po własnych doświadczeniach terapeutycznych, poddaję się regularnej superwizji. Pracuję w ujęciu integracyjnym korzystając z dorobku różnych szkół terapeutycznych dostosowując je za każdym razem do specyfiki celów terapii moich klientów. Staram się pomagać w problemach, które w klinicznym ujęciu wywodzą się z depresji, nerwic, zaburzeń odżywiania, a także w tym co definiujemy jako różne „kryzysy życiowe”. Preferuję takie podejście do Państwa trudności jakie sama chciałabym otrzymać jako klient korzystający z psychoterapii. Wykorzystuję w tym celu jasne zasady co do czasu trwania terapii oraz stosowanych metod pracy. Nie potrafię pomagać we wszystkim dlatego współpracuję z psychiatrami, psychologami i psychoterapeutami, do których kieruję moich klientów jeśli wspólnie uznamy, że może to być bardziej efektywne. Chętnie udzielę więcej informacji związanych z moimi kwalifikacjami oraz doświadczeniami zawodowymi.

Obecnie zapraszam do gabinetu w Kielcach, na ulicy Wojska Polskiego 230a, możliwe także konsultacje w innych częściach województwa świętokrzyskiego. Kontakt telefoniczny poniedziałek – czwartek: 602 52 83 60, w godzinach 10 – 17 oraz rejestracja pod numerem stacjonarnym 41 362 92 50.

Marlena Gromska

PsychoEksperts

http://www.psychoeksperts.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wiele osób podobnie jak Pani niepokoi się przed pierwszymi spotkaniami z psychologiem/psychoterapeutą. Zwykle spotkanie konsultacyjne polega na określeniu natury problemów z jakimi się Pani zgłasza - czy nadają się do pomocy psychologicznej bądź terapii, czy wymagają konsultacji z lekarzem psychiatrą itp. Osoba prowadząca konsultację musi zebrać nieco więcej informacji o Pani dotychczasowym życiu i aktualnej sytuacji aby lepiej zrozumieć trudności z jakimi się Pani zgłasza. To Pani decyduje jakie informacje o sobie będzie Pani chciała udostępnić przy okazji wstępnych rozmów. Psycholog nie zmusza do udzielania odpowiedzi na pytania, na które nie ma Pani ochoty odpowiedzieć.

Mam nadzieję, że te informacje zachęcą Panią do sprawdzenia w rzeczywistości czy konsultacja może być dla Pani pomocna.

Życzę powodzenia w przełamaniu obaw,

PsychoEksperts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM PSYCHOTERAPII I TERAPII PRZEZ SZTUKĘ

 

Miło nam jest poinformować Państwa o powstaniu w Kielcach nowego ośrodka terapeutycznego specjalizującego się w psychoterapii i terapii przez sztukę. Zapraszamy serdecznie do polubienia strony na FB (http://www.facebook.com/psychoterapiamuzykoterapiakielce) i zapoznania się z ofertą terapeutyczną. Nasza oficjalna strona to: http://www.psychoterapia-muzykoterapia.com.pl

 

Świętokrzyskie Centrum Psychoterapii i Terapii przez Sztukę jest prywatnym ośrodkiem psychoterapeutycznym, świadczącym kompleksową pomoc terapeutyczną i psychologiczną z uwzględnieniem leczniczych technik terapii przez sztukę.

 

W ramach działalności ŚCPiTpS przewiduje się następujące usługi terapeutyczne:

 

- indywidualną psychoterapię analityczną

- psychoterapię uzależnień

- grupową muzykoterapię poznawczo - analityczną

- terapię zajęciową

- porady i konsultacje psychologiczne

- grupy wsparcia dla pielęgniarek i terapeutów

- grupy wsparcia dla nauczycieli i pedagogów

- warsztaty rozwoju osobistego

- warsztaty szkoleniowe dla studentów, pedagogów, psychologów i terapeutów różnych specjalności.

 

OŚRODEK PRZYJAZNY STUDENTOM

 

Przewidujemy zniżki dla studentów studiów dziennych uczelni z terenu województwa świętokrzyskiego. Warunkiem ich otrzymania jest przedstawienie aktualnej legitymacji studenckiej.

 

PRAKTYKI

 

Istnieje możliwość odbywania praktyk z zakresu muzykoterapii klinicznej przez studentów muzykoterapii oraz innych specjalności terapeutycznych.

 

Zapraszamy Państwa serdecznie do naszego ośrodka!

 

-- 06 paź 2012, 13:47 --

 

xxx
ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM PSYCHOTERAPII I TERAPII PRZEZ SZTUKĘ

zaprasza na

 

WARSZTATY ROZWOJU OSOBISTEGO Z ELEMENTAMI MUZYKOTERAPII

 

Spotkania skierowane do wszystkich tych, którzy pragną lepiej siebie poznać i zainteresowani są własnym rozwojem.

 

Przewiduje się II etapy spotkań.

 

I etap trwa ok.3, 4 miesiące i uwzględnia m.in. następującą tematykę: autoprezentacja, praca z emocjami i praca z ciałem, komunikacja interpersonalna, moje granice, ja i moi bliscy, ja i grupa, cele życiowe, zależność i niezależność.

 

W II etapie przewiduje się pracę z pojedynczą osobą na tle grupy. Uczestnicy zdobywają pogłębioną wiedzę na temat własnego „ja”, docierają do głównych źródeł dotychczasowych i aktualnych problemów życiowych.

 

Długość trwania warsztatów uzależniona od liczby uczestników zajęć (ok.6 miesięcy).

 

Spotkania odbywać się będą w każdy piątek miesiąca (za wyjątkiem ostatniego weekendu i przerwy świątecznej) w godzinach popołudniowych.

 

Czas trwania 1 sesji - 3 godziny.

 

Cena 1 spotkania - 70 zł.

Dla studentów - 50 zł

 

Rejestracja i zapisy:

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM PSYCHOTERAPII I TERAPII PRZEZ SZTUKĘ

tel. 600 817 525

mail: scpitps@gmail.com

www. psychoterapia-muzykoterapia.com.pl

 

PLANOWANY TERMIN ROZPOCZĘCIA: listopad/grudzień 2012

OSOBA PROWADZĄCA: dr Izabela Dębicka, psychoterapeuta, muzykoterapeuta

 

UWAGA!

Od uczestników nie wymaga się umiejętności i wykształcenia muzycznego. W trakcie spotkań nie dokonuje się również oceny uzdolnień muzycznych uczestników. Muzyczna ekspresja jest tylko punktem wyjścia do pogłębionych dyskusji na poziomie werbalnym.

 

==================================

Będziemy bardzo wdzięczni za rozpowszechnianie komunikatu na swoich stronach i wśród znajomych.

==================================

 

-- 21 mar 2013, 19:56 --

 

ATRAKCYJNA OFERTA DLA STUDENTÓW!

 

Szanowny Studencie,

z uwagi na fakt, iż ośrodek nasz skupia terapeutów, którzy jednocześnie są pracownikami akademickimi, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę.

 

Wystarczy, że przedstawisz aktualną legitymację studencką i będziesz mógł skorzystać ze zniżki.

 

Poniżej prezentujemy aktualny cennik

 

PSYCHOTERAPIA

 

Konsultacje diagnostyczne 64 zł/50 min

Psychoterapia indywidualna 64 zł/50 min

 

MUZYKOTERAPIA

 

Konsultacje diagnostyczne 50 zł/1,5 godz.

Muzykoterapia indywidualna 50 zł/1,5 godz.

 

Muzykoterapia grupowa 50 zł (od 1 osoby)/3 godz. sesja

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Świętokrzyskie Centrum Psychoterapii i Terapii przez Sztukę

http://www.psychoterapia-muzykoterapia.com.pl/?strona-glowna,1

lp_aspx.jpg.aa80a8646c4edcf9740ebba29e7bdf4a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MUZYKOTERAPIA W KIELCACH

 

Gabinet muzykoterapii Świętokrzyskiego Centrum Psychoterapii i Terapii przez Sztukę, serdecznie zaprasza dorosłych i młodzież na sesje muzykoterapii indywidualnej.

 

Oferta skierowana dla wszystkich tych, którzy borykają się z różnego typu trudnościami emocjonalnymi i osobistymi.

 

 

GODZINY PRZYJĘĆ:

 

Poniedziałek: 16.00 - 19.00

Wtorek: 9.00 - 19.00

Środa: 9.00 - 12.00

Czwartek: 9.00 - 12.00

Piątek: 9.00 - 19.00 /I, II, III tydzień miesiąca/

Sobota: 9.00 - 12.00 /I, II, III tydzień miesiąca/

 

http://www.psychoterapia-muzykoterapia.com.pl/?muzykoterapia%2C21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×