Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie lodówa ! Nie wiem czemu, ale od pewnego czasu mam strasznie zimne dłonie ! Jeszcze mnie kłoje/boli mniej więcej po środku dłoni, zależnie od tego jak ją ułoże .. najgorsze jest to, że sam nie wiem co mi jest, tu serce, tu lęk, wmawianie sobie chorób. Codziennie coś nowego .. Najbardziej to serce nie daje mi spokoju, panicznei sie boje, że mi się zatrzyma, albo coś .. :hide: Byłem u pediatry, masa badan krwi, ekg też z 7 razy i wszystko ok. A mi sie jakoś nie chce wierzyć ! Psycha mi pada na maksa ! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fobia, a co z kolczykami?? robisz je jeszcze?? :smile: przypomnialam sobie wlasnie jak byla akcja rok temu z tym kolczykami :mrgreen:

wspolczujè tego lèku wolnoplynàcego....trzymajcie sie dziewczyny. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz jade na tą rozmowe w sprawie pracy. Kazali mi wziasc ksiazeczke Sanepidowska, numer konta. Wiec chyba umowy juz bedziemy podpisywac. Ludzie kochanie jak ja sie denerwuje :zonk::zonk::zonk: juz wzielam hydroxyzyne, ale wezme jeszcze jedna bo boje sie ze uciekne stamtad :(:(:(:( chyba ze padne w autobusie zanim tam dojade :why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez mam wkurwa no!!od wczoraj dzwonià do mnie klienci-dlaczego nie pojawiam siè w pracy??okzalao sie,ze z biura nikt do nich nie dzwonil..dzwonie dzisiaj rano do biura,a tam jednen babon mowi mi ze zapomnialy zadzwonic!!a pytalam juz w poniedzialek ,czy ja mam obdzwaniac klientow i informowac o chorobowym,to stwiedzily ,ze nie trzeba!!Wredne,male Belgije,z dupami jak szafa i krotkimi nozkami jak parowy,bzrydkie jak psi chooj!!

No ulzylo trochè..

u mnie dzisiaj pièkna pogoda,mam nadziejè,ze bèdzie tak caly dzien-bo zamierzam wyskoczyc na miasto :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, hehe to tak jak tutaj:)Maja olewke na wszystko,a czlowiek sie martwi.Co za ludzie;/

Kolejny dzien meki z afta.Widze,ze bialy srodek sie lekko powiekszyl.Zaczelam brac dzis paracetamol od wewnatrz.Nie moge znalezc tego Skinsept,nie mam czasu isc nawet;/

Pogoda jest ochydna.Do tego dzis byl facet z agencji,ktory zajmuje sie konserwacja.Rozwalal murek w ogrodzie i razem z moim M wynosili cegly przez caly dom.Wszytsko w blocie;/Ochydaa.Do tego caly dom smierdzi rozpuszczalnikiem,bo malowal kaloryfery.Oczywiscie sobie dresy uchrzanilam,ale mily Pan dal mi rozpuszczalnik,wiec zeszlo.

Facet sie chwalil,ze jedzie w listopadzie do Los Angeles,a pozniej na Hawaje!Jak mu zazdroszcze!Cena bagatela 6tys funtow na dwie osoby.Wycieczka tak,cena nie.Zreszta stwierdzil,ze mlody juz nie jest,dzieci odchowane,wiec uzywaja z zonka zycia.Taki wyjazd jak to On powiedzial zdarza sie raz na cale zycie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PhilosophyOfLife, tutaj u nas tez ludzie majàc odchowane dzieci-zaczynajà zwiedzac swiat..dlaczego nie mieli by tego robic??skoro ich stac to czemu nie?? :yeah: chcialam zalozyc taki temat-zycie na emigracji i pisac tam o roznych ciekawych miejscach jakie mozna zwiedzic,o zyciu na co dzien,pracy,tèsknocie-ale bobawiam siè linczu ze strony przeciwnikow emigracji-niestety. :roll:

 

szalwiè sobie kup i plucz-pomaga!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krwiopij, rany!!dziekujè za poparcie :D muszè tylko wszystkie mysli ubrac ladnie w slowa i wrzucè taki temat. :yeah:

 

[Dodane po edycji:]

 

Korba, tez o tym pomyslalam :hide::twisted:

 

[Dodane po edycji:]

 

a w jaki dzial to wrzucic?? :bezradny:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×