Skocz do zawartości
Nerwica.com

Skala Depresji Becka


KrzysztofT

Rekomendowane odpowiedzi

taa 47 nic na to nie poradze

 

jeżeli ktokolwiek może coą poradzić to tylko Ty.

 

 

Tak sobie myślę, że to dobry test, ale bardzo dołuje tutaj wszystkich, którzy mają dosyć dużo punktów.

Ludzie, na prawdę wiem jak to cholernie źle z tym żyć, ale nie tak dawno iałam 47 pkt. a ostatnio było chyba 34.

Czyli lepsze dni też przychodzą.

Nie dołujcie się tak bardzo, bo to tylko na niekorzyśc działa.

 

Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tu nie rozumiem z brakiem apetytu. Gdy mnie jest źle to właśnie wtedy mam ochote dobrze sobie zjeść, szukam takich drobnych przyjemności. Fakt, że mamuśka zrobi na obiad coś pysznego poprawia mój nastrój na moment. Do czasu aż zjem, i uczucie najedzenia przejdzie. Potem znowu jest źle :( Poprawiam sobie również nastrój słodyczami, jakimś filmem, czasem sie zmotywuje do przeczytania jakiejś książki, żeby uciec do innego świata. Również dużo gram na komputerze. Jednak własnie niepowodzenia w grze potrafią mnie strasznie dobić. Wtedy sobie uświadamiam, że jestem kompletnie do niczego :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do Xan2K'a:

kiedyś też tak miałem, lubiłem się obżerać, mialem liczne hobby które to przyjemnosci i rozrywki pocieszały i odwracaly uwagę od problemów. Ale to takie samooszukiwanie sie i na dluższą metę nie przejdzie, niczego tak naprawdę nie rozwiąże... Zresztą taki problemik jak niepowodzenia w grach to faktycznie można zniwelować byle czym, gorzej jak ktoś ma prawdziwe problemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×