Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

mój psiak ma dzisiaj urodzinki :mrgreen: I niech mi ktoś powie ,że jego rodzina ma większego fioła na punkcie zwierząt niż moja : dostał odemnie i męza zabawke i ulubione przysmaki, od moich rodziców zabawkę (taką całkiem porządną) i ... 50 zł od rodziców męża :lol: Chyba koniecznie muszę im zrobić wnuka bo rozpieszczą mi psa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, jak chcesz już tak na poważnie. Błagam nie karm kota żarciem z supermarketów, kitikaty, łiskasy i inne gówna......to jest syf jakich mało a do tego uzależnia zwierzaki. Lepiej kupować karmę u weterynarza albo w sklepach zoologicznych. Jest droższa, ale potrzeba jej duzo mniej żeby kot był syty i zawiera to co powinna a nie...np. popiół ze spalonych kości..... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, ależ ja cały czas na poważnie! ja nigdy w życiu nie miałam kota i jestem tak przejęta, że boję się że zrobi się ze mnie kocia świruska ;)

 

właśnie kupiłam karmę w zoologicznym, taką jak mi zalecili właściciele rodziców Bessi. mokrą wcina, ale sucha (kurcze droga jak cholera, specjalna dla małych persów) jej nie interesuje, dziubnie jak nic innego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze poza proszeniem o KIE KUPOWANIE KARMY W SUPERMARKECIE proszę jeszcze bardzo bardzo bardzo STERYLIZUJCIE SWOJE KOTKI I PSY!!!!!

Na świecie jest już za dużo bezpańskich zwierząt........nie pozwólcie na to, zeby było ich więcej.....

 

Koty to wybredusy...jak nie będzie chciała nie zje, można poszukać innego suchego kociego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fobia, Dziękuję. Słodkie, ale i upierdliwe.

 

Wymagają uwagi, domagają się jej. Myślą ,ze świat kręci się wokół nich. No cóż.....tak je wychowałam. A teraz jak świat kreci się wokół moich zaburzeń ......to czasami się na nie denerwuję. Nie czasami. Często.

Chciałam je mieć....nawet pragnęłam. Rzeczywistość się zmieniła. Teraz traktuję moje pieski jako obowiązek, przykro przyznać. Ale jak bedę na swoim, wiem,że to się zmieni.

Ta najmniejsza, czyli najstarsza Kika ma 8 lat. Jej córka Susie ma 6. Vicky ma 4 i jest córką Susie. Czyli Vicky jest wnuczką Kiki. :mrgreen:

 

A Ty masz jakieś zwierzątko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×