Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdańsk- psychiatrzy


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcą Państwo:

[*] uporządkować życie osobiste i rodzinne

[*] uzyskać pomoc w trudnej sytuacji życiowej

[*] zadbać o pozycję i wizerunek

[*] podnieść kompetencje osobiste i społeczne

[*] zwiększyć swoje szanse na rynku pracy

[*] uporać sie z depresją

[*] poradzić sobie z trudnościami natury psychicznej

 

Nazywam się Michał Wiznerowicz.

Jestem psychoterapeutą, psychologiem oraz trenerem.

W ramach prywatnej praktyki prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych.

 

Zapraszam na konsultację!

 

Szczegóły: http://sites.google.com/site/psychoterapiagdansk/

Kontakt tel. 0-606-656-000 lub e-mail: wiznerowicz@wp.pl2368631962_45d632e2c0_b.thumb.jpg.5abc116288d202029e3ec1e456bcb31e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu uprzedzam,ze nie jest to zadna reklama...tym bardziej,ze moj lekarz leczy mnie na książeczkę.Nazywa sie Piotr Stoń i jest piątym lekarzem do ktorego trafilam po kilku nietrafionych wyborach.Kazda wizyta trwa niemal godzine,lekarz jest bardzo mądry,kochany i wspierający.Polecam Go wszystkim,ktorzy sa zmeczeni i zrozpaczeni brakami efektow w dotychczasowym leczeniu..

Natomiast jesli chodzi o Warszawe to mialam przyjemnosc kontaktowac sie z Pania Anna Basińską i Ją rowniez uwazam za bardzo profesjonalna-poprostu super lekarkę,cierpliwą i mądrą.Z tego co wiem na codzien jest ordynatorem jednego z oddziałów w Instytucie na Sobieskiego.Przerwalam leczenie u Niej ze wzgledu na dojazdy(jestem z trojmiasta).Mam nadzieje,ze te informacje komus troszke pomoga..Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj bordergirl ;)

Ja właśnie poszukuje namiaru na psychiatrę Piotra Stonia, znalazłam w necie, że przyjmuje w Tczewie . Ktoś mi mówił,ze przyjmuje w Sopocie ale ja nie mogę go namierzyć. Jestem z Trójmiasta i chciałam dostać się na NFZ na konsultacje do niego. Będę wdzięczna na info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodzisz kryzys życiowy...

Szukasz nadziei, spokoju...

Masz kłopoty w relacjach z ludźmi...

Dobierasz wciąż nieodpowiednich partnerów...

Cierpisz na bezsenność...

Cierpisz na nerwicę...

Czujesz, że masz depresję...

Przeżyłeś traumatyczne doświadczenie...

Masz kłopot z akceptacją siebie, swojego ciała, swej seksualności...

 

Jeśli już zastanawiasz się, kiedy przyjść po pomoc, to odpowiedź brzmi: teraz.

Pomagam ludziom, stosując różnorodne techniki terapeutyczne: między innymi hipnozę ericksonowską, pracę z ciałem, rozmowę terapeutyczną. Moja praca jest pod stałą superwizją Wojciecha Eichelbergera.

 

Terapeutka:

Katarzyna Matejczyk

http://www.ipsi.pl/ipsi-w-gdyni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jestem psychologiem. W ramach swojej działalności prowadzę konsultacje psychologiczne, diagnozę, także tworzę opinie psychologiczne. Jeśli chcesz poznać swój iloraz inteligencji , profil osobowości, zapraszam do kontaktu. Oferuje przystępne ceny, również wizyty domowe na terenie trójmiasta. Zapraszam także, jeśli potrzebujesz profesjonalnej opinii psychologicznej po przeżytych traumatycznych wydarzeniach lub w innej sprawie.

Magdalena Mogielnicka - m.mogielnicka@gmail.com tel: 503-483-558

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z racji tego że sam miałem kiedyś problem ze znalezieniem terapeuty CBT polecam wizytę wszystkim zainteresowanym w:

Bik-Med

Podchorążych 10A, Gdynia

Telefon: 58 665 20 91

Przyjmuje tam pani psycholog Elżbieta Michoń która zajmuje się terapią CBT. Jest tam też drugi psycholog ale nie miałem z nim kontaktu.

Polecam serdecznie, jestem już jedną nogą "poza" nerwicą. Świetna terapia, pani niezwykle wyrozumiała i miła ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

czy któryś z forumowiczów orientuje się, gdzie w Gdańsku można znaleźć terapię dla DDA ? (oprócz tej na ul.zakopiańskiej, bo mają tylu pacjentów, że zapisy nowych wstrzymano do odwołania...).

 

Fakt, na Zakopianskiej maja ruch i trzeba troche poczekac na terapie. Natomiast mitingi DDA sa bez zapisow - zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×