Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil, Anafranil SR)


mikolaj

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      84
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłam od psychiatry i powiedział że nie powinny mi się nasilić lęki po anafranilu ale ja tak mam; zwiększył mi dawkę ranną do 0.20 mg i 0.10mg wieczorem ;chciał mi odstawić anafranil ale mu powiedziałam że na ulotce pisze że lęki na początku mogą się pogłębić.Dziwne że ja muszę mu to mówić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądze , że Anafranil (mimo wielu skutków ubocznych) jest najlepszym lekiem na lęki i nerwicę natręćtw. Mnie pomógł w 100 %, ale biore 120 mg. Fakt drżenie rąk okropne, ale wole to niz depresje, lęki i nerwice. Więc wątpie aby Anafranil działał na ciebie źle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnietka68,nie powinno byc odstawiennych po pramolanie to slabiutki lek i skoro Twoj dr,kazal odstawic odrazu to na bank, wie co robi. Mnie tez lekarz kazal kilka razy zejsc z leku i przejsc na inny z dnia na dzien i bylo ok

A jaka dawke pramolanu bralas i jak dlugo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie jadę tak - jeszcze dwa dni odstawiam lexapro (po pół tabletki)

 

A Anafranil wrzucam tak: 10-10-25

Plusy - nieźle wchodzi, nie ma skutków ubocznych - zobaczymy jak wezmę 75tkę :P

Minusy - zwiększone lęki, depresja, myśli samobójcze natężone, poczucie beznadziei, Matrix, zmęczenie fizyczne nie wiem po czym

 

ale jutro będzie pierwszy tydzień jak łykam ten lek także powinno być niedługo lepiej mam nadzieję bo tracę nadzieję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest duza dawka dobowa pramolanu,wiec ubocznych byc nie powinno po zaprzestaniu brania .Z Anafr.poczatki sa trudne,ale warto je przeczekac to bardzo dobry lek,osobiscie nie moge go brac,duuzo ubocznych :( ,ale niewatpliwie jest dobry

A pramolan pomagal na sen? Bezsennosc to koszmar,brrr... Wspolczuje Agnietka.jakby probl.ze snem sie utrzymywaly dluzej to lekarz przepisze cos na sen nieuzalezniajacego,lub odstawi anafranil,ja po anafr.spalam az za dlugo,a i tak w dzien bylam nadal spiaca,(ale bralam duze dawki)on raczej poprawia sen,a nie zaburza,wiec pewnie to poczatkowy objaw ub.,ktory minie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×