Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tragedia forumowiczki- zbierzmy się!!!!


Gość dogomaniaczka

Rekomendowane odpowiedzi

To by Tomek musiał bo ona ma dostep do konta, powklejac info itd zeby na głownej wyswietalo.

Informacje już rozesłałem poprzez konta oficjalne forum na facebooku oraz blipie.

 

657277696E, jeżeli chodzi o serwer nie ma problemu. Mam taką możliwość, kiedy będzie podanych więcej szczegółów akcji oraz ewentualne oficjalne numery kont fundacji będziemy mogli przygotować stronę informacyjną.

 

[Dodane po edycji:]

 

Dowiedziałem się o tym przed chwilą i szczerze mówiąc jestem w niesamowitym szoku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah, a został skazany? Nie. Jeżeli zostanie skazany, to będzie można o tej osobie mówić, iż dopuściła się tego czynu. Ale zdecydowanie łatwiej jest ulec emocjom i pozostać głuchym na wszelkie logiczne przesłanki.

 

Panna_Modliszka, wiem czego dotyczy temat. Niezależnie od tego, obowiązek przestrzegania prawa ciąży na wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobił, są świadkowie. Nie mieszajmy, że nie zrobił czegoś,co zrobił. A prawem nich się martwią ewentualnie autorzy artykułu w gazecie, to nie nasz problem. My nic nie upubliczniamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko tyle co w gazecie było..trzeba u Darka się dowiadywać czy wie coś nowego..nie wiem czy rozmawiał z nią ostatnio. i maciuś wie ale z nim chyba nikt kontaktu nie ma? może wejdzie na czat jakoś..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

refren, może być nawet tysiąc świadków. Może nawet niebo się otworzyć i wyjść z niego pięciu aniołów świadczących przeciwko, jak i ziemia się rozstąpić. Nie ma wyroku, jest niewinny.

 

Rozmawiacie tutaj o pomocy forumowiczce - ok, cel jest szczytny sam pomogę w miarę możliwości. Ale po co rozprawiać o tym, co byście zrobili podejrzanemu? To jest takie właśnie typowe dla zebranego ludu. Krzyczeć i najlepiej zlinczować.

 

Zastanawiające w tej sprawie jest jeszcze jedno. Kto trzyma benzynę w domu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiacie tutaj o pomocy forumowiczce - ok, cel jest szczytny sam pomogę w miarę możliwości. Ale po co rozprawiać o tym, co byście zrobili podejrzanemu? To jest takie właśnie typowe dla zebranego ludu. Krzyczeć i najlepiej zlinczować.

Tak jak napisał słońce_nie_wzejdzie. Skupmy się na tym jak pomóc. To jest najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym całym zamieszaniu wzburzony tłum zapomniał o domniemaniu niewinności. Dopóki nie zostanie skazany prawomocnym wyrokiem sądu, jest niewinny. O ochronie danych osobowych też nikt pewnie nie słyszał? Jacek D. mąż Marty Dudy. Cudnie.

 

ja mu k......a dam domniemanie niewinnosci... :evil:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogę dużo ,ale coś tam zawsze . Każdy wasz pomysł popieram i się przyłączam .I do pomocy finansowej i do jakiejś miłej kartki czy bukietu. Rano się skontaktuje z Tobą Dominika albo Z PM .

Nie do wiary jaka tragedia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×