Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

izaiza111, faktycznie błędne koło. Szkoda ,że od razu nie dał Ci asentry, ale z drugiej strony kto mógł wiedzieć. Może pomęcz się jeszcze na tym nieszczęsnym lexapro, on się dość długo rozkręca, ja dopiero po pół roku poczułam się naprawdę znacznie lepiej (ale byłam w koszmarnym stanie i to może dlatego trak długo trwało).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku*** czy jest kto na tym forum komu ten cudowny i przereklamowany lek pomógł umnie konczy sie juz 5 miesiąc i dalej nic jak długo mam czekac zastanawiam sie nad przejściem na Seroxat paroksetyna co Wy na to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fobia,

Dałam rade ale było ciężko.W autobusie wyawało mi się,że niemogę oddychać i od razu panika.Ale się opanowałama potem było coraz lepiej.Powiedziałam o wszystkimpani doktor i ona powiedziała,że konieczniemam zwiększyć dawkę do15mg a jak to nie pomoże to do 20mg.Powiedziała,że dawka 10mg mozarinu to tak jakbym brała 100mg asentry.Stwierdziła,że to jest lek,który działa najszybciej i jeżeli nie czuję poprawy to trzeba zwiększyć dawkę i będzie ok.Nie powinnam przez tak długi czas czuć się zle.Więc dzisiaj biorę już 12,5mg przez 4 dni a potem 15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzięłam większą dawkę i czuje sie gorzej.Nie wiem czy sobie wkręcam czy tak jest naprawde :( Do tego dostałam okres i strasznie boli mnie brzuch.Pocieszam sie tylko tym,ze może już niedługo będzie lepiej

Nie wiem czy się rozdrabniać i kombinować po 12,5mg czy od razu wziąć 15mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ludzie pomózcie konczy sie 5 miesiąc jak zażywam lexapro może zaczne od tego że lek zażywam bo cierpie na fobie społeczna czyli lek w roznego typu relacjach społecznych lek w dawce 10 mg i na stany lekowe niestety nie pomaga humor moze troche lepszy ale nie na tym mi zalezy jak myslicie czy po zwiekszeniu dawki moze byc lepiej czy najlepiej będzie jak zmienie lek a zmienił bym na seroxat paroksetyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×