Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co masz ochotę?


wrazliwy

Rekomendowane odpowiedzi

chojrakowa, Skarbie, szczuplutka jesteś i śliczna (widziałam fotkę ;) ), więc o to, że Cię nikt nie będzie chciał się nie martw. ;) A Twój facet Cię przecież kocha.

Ja nie mam nikogo bliskiego, więc każdy weekend spędze jak zwykle - samotnie, wynajdując sobie różne zajęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na wielkiego pieszczocha z zacięciem naukowym przystało, mam ochotę na empiryczne:

- sprawdzanie powierzchni kobiecej twarzy, dłoni, ramion mierzonych ilością pocałunków; :105:

- sprawdzanie zapachu, miękkości i długości kobiecych włosów poprzez rozczesywanie ich własną dłonią; :105:

- testowanie stopnia podgrzewania dwóch ciał, z których kobiece jest w moich objęciach; ;)

- porównywanie czy lepiej, gdy masuje kobieta, czy lepiej, gdy jest masowana; ;)

- a na koniec oczekiwanie reakcji jakie mogą po tym wszystkim nastąpić. :mrgreen::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na słodkie 10000 kalorii :roll: Cos czuję, że jutro znowu będzie gigantyczne ciacho... Do tego Cola... I pierożki!

 

 

he he :)

to może podziel się z czym te pierożki, może i ja się kiedyś skuszę, bo tak o nich piszesz ;)

 

mam ochotę nie iść dziś na egzamin, iść do lekarza po zwolnienie i iść na egz jutro..

tylko współlokatorzy będą mi truć dupę, a nie mam ochoty wysłuchiwać kolejnych głupich komentarzy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×