Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

jacas, Ja też kiedyś dostałem coś takiego :

Kwentiax - Ostre i przewlekłe zaburzenia psychiczne, w tym schizofrenia. O.o

 

Nie przejmuj się, lekarze tak próbują pomóc i może się im udać nawet jak nie masz schizofrenii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałam ps. kocham Cię i ryczałam cały film

 

 

Ja też na nim wyłam..

ps kocham cie jest nice 8) widzialem 3 razy. ale podobno ksiazka lepsza - nie wiem - nie czytalem

fajna scena jak sie holly z gerrym poznaja na tej drodze w irlandii :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez bralem kventiax :D mam jeszcze w szafce. ale jak dla mnie badziewie, spalem po tym

 

Ja sam nie wiem czy działał, może to był lek na spanie brałem go z SSRi.

ja tez go bralem z ssri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałam ps. kocham Cię i ryczałam cały film

 

 

Oglądałam go kiedyś w kinie w Walentynki, baaardzo wzruszający film... A Hilary Swank uwielbiam. :D

dla mnie z Butlerem filmowa para nr 1 8) i bardzo sexy wygladala w tamtym filmie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez bralem kventiax :D mam jeszcze w szafce. ale jak dla mnie badziewie, spalem po tym

 

Ja sam nie wiem czy działał, może to był lek na spanie brałem go z SSRi.

 

To kwetiapina. Biorę ja w postaci Ketrelu. "Usypia na śmierć", dlatego teraz biore ją tylko na noc. Dużo działań ubocznych ale trochę pomaga. Przynajmniej ja widzę różnicę.

dlatego, znajac moje poprzednie doswiadczenia z neuroleptykami, zapytalem lekarza, czy po tej permazynie nie bede spal. powiedzial, ze po takiej dawce nie powinienem, aczkolwiek jakas sennosc moze wystapic. mam nadzieje ze nie bedzie jak z kventiaxem i chlorpothixenem ktore mnie zwalaly z nog

 

[Dodane po edycji:]

 

o, a dzisiaj dla odmiany bym sie prawie w szatni na wfie napierdalal z kumplem od przedszkola ;):-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vi., dzięki za wsparcie :). Niestety czuję się rozczarowana bo już czułam się naprawdę dobrze i nagle wszystko sie rozsypało jak domek z kart... Troche długo będę czekać za wizytą u psychiatry ,ale postaram się wyprosić wcześniejszą wizytę i doprowadzić w końcu terapię do końca. Udało mi się tez załatwić na jutro wizyte o psychiatry. Najbardziej jestem rozczarowana tym ,że pragnęłam dziecka a teraz te plany znowu muszę przełożyć na lepsze czasy o ile takie kiedykolwiek nadejdą :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×