Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z odpowiedziami, mianowicie, gdy klikam na nick użytkownika w celu zacytowania, to zmamiast wkleic mi go w okienko odpowiedzi, przekierowywuje mnie na stronę główną forum :/
U mnie się pojawiło to samo, co u Oli. Kliknęłam na nicka i przekierowało mnie na #

ALEKS*OLO i Panna_Modliszka, gdzie wy właściwie klikacie "w celu zacytowania" ??

 

Zdawało mi się, że do tego służy przycisk "Cytuj", a on - jak na razie - działa... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w celu cytowania, a w celu odniesienia się do konkretnej osoby, czyli wklejenia nicka w odpowiedź.

Sorry, że tak się przyczepiłem, ale co to znaczy:

"w celu odniesienia się do konkretnej osoby, czyli wklejenia nicka w odpowiedź" ??

tzn. technicznie, jak to robicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki za wyjaśnienie :D

Ja zawsze używałem "Odpowiedz" albo "Cytuj", dlatego nie wiedziałem o tym feature...

 

albo inaczej: kiedyś próbowałem klikać na nicka nad avatarem, ale to dlatego, że dla mnie bardziej intuicyjne było to, że przejdzie się do profilu tego delikwenta, ale ponieważ nie przekierowywało do profilu, więc uznałem to za jakiś bug.

 

Teraz jak klikam, to jest OK - wstawia pogrubionego nicka w odpowiedź,

więc nie wiem dlaczego macie z tym problem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow_no, dzis mi się zrobiło to samo w temacie "Mój dzisiejszy dzień". Klikłam na Korbę i wyrzuciło mnie na główną.

 

Mam operę i Vistę (wiśta wio!)

 

i mam takie pytanko, czasem chcemy cytowac kilka osób, czy jest taka opcja jak wielocytowanie, a jeśli nie ma to czy mozna ją dodać? Brakuje mi tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja, brokenwing, nie mogę zlokalizować tego błędu. Nie wiem czemu tak się dzieje, u mnie się poprawnie nicki dodają o ile nie mają znaków specjalnych. Przyjrzę się temu jeszcze.

czy jest taka opcja jak wielocytowanie, a jeśli nie ma to czy mozna ją dodać? Brakuje mi tego.

Na czym to miało by polegać? W sensie jak widzisz rozwiązanie takiej funkcji bo za bardzo nie wiem jak się do tego zabrać.

Jak chcę cytować kilka osób przykładowo klikam na jeden post 'cytuj' pojawia się okno odpowiedzi a na dole podgląd tematu z którego kopiuję drugi post, wklejam w oknie odpowiedzi, zaznaczam i klikam na

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow_no, na forum wizaz.pl jest taka opcja. Jesli w temacie chce zacytowac i odpowiedzieć kilku osobom, to obok posta zaznaczam krzyzyk i w okienku pisania posta pojawiają mi się cytowane wypowiedzi. Potem mogę bez takiego kombinowania o którym Ty piszesz odpowiadac kilku osobom.

 

Oczywiście nie jest to funkcja jakaś niezbędna, ale wiele razy mi jej brakowało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow_no, U mnie dziś tak się stało ,kilka razy .Ale tylko w powitaniach .

 

[Dodane po edycji:]

 

w off topie tez mi sie teraz tak zrobiło ,na nicku tego użytkownika ,tak samo na tym nicku w powitaniach .Może coś w nicku jest co miesza?

 

ecxs'fia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brokenwing, tak jak pisałem wcześniej. Nicki zawierające znaki specjalne: (!@#$%^&*()_+-=;'[]{},./<>?") powodują, że odsyła do głównej. Tego akurat nie da się naprawić bez ingerencji w nicki autorów. Nie powinna taka sytuacja natomiast mieć miejsca przy nickach zapisanych jedynie z liter bądź liczb. Dlatego dziwi mnie to, że nick Korba tak mógł kogoś odesłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×