Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

chojrakowa, Raczej ja nie napisałem jasno. Chodzi mi o to, że trzymaliby Cię tam długo i zadawali setki pytań kiedy byś miała nie dostać zasiłku.

 

Więc ja sądzę, że powinnaś go dostać bo mnie też nie trzymali bardzo długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa, dostalas zaswiadczenie o niepelnosprawnosci?ktorà grupè?jesli przyznano Ci zasilek pielègnacyjny,to niekoniecznie moze zostac przyznana renta.Jesli bybly to dodatek pielègnacyjny-wtedy masz pewnosc ,ze renta zostanie przyznana z tytulu niepelnosprawnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, Ja dostaję 153 zł, jeśli się nie mylę i mam stopień niepełnosprawności ale dokładnie nie wiem który.

 

To chyba nie renta, a takie pieniądze i to nie dla mnie tylko wpływają na konto mojej mamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, byłam załatwiać za jednym razem i to i to - prócz zje banej głowy, mam też zje bane biodra, do operacji, bo jak nic z tym nie zrobię, to wózek/sztuczny staw w wieku 30lat (jak dożyję).

I nie mam pojęcia, czy to miał być dodatek, czy zasiłek, ale chyba dodatek, głowy nie dam uciąć.

Odpowiedź dostanę za dwa tygodnie, listownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa, no to czekaj cierpliwie-myslè ze bardziej dostaniesz rentè na te biodra niz na glowè.a jesli dodatek,to przewaznie go przyznajà,jesli juz wiedzà ze bedziè przyznana renta.pewnie sà jakies odstèpstwa od reguly-jak zawsze i wszèsdzie,a juz na pewno w ZUS-ie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chojrakowa i jak?? byłas??:)

ja wrociłam z dziennego jestem tam 4 dzien a czuje sie jak w domu...2 dnia miałam zjazda porzadnego ryczałam wczoraj na rundce tez ryczałam ale zwiekszyli mi leki i dostałam nowe wiec swiat jeest piekny dzis.Wrociła moja siostra z Angli i w koncu zerwala z facetem beznadzieja na moje...i teraz powrot do zycia ja czeka.....na terapii bardzo mi sie podoba,czuje sie jakbym ich znała 100 lat.mamy ginmastyke i rozne najrózniejsze cwiczenia,podoba mie tam....chce juz tam zostac na zawsze...:) tlyko zeby za to płacili hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mam nawrót nerwicy 3 :roll: nie tak intensywny (narazie) jak poprzednie, ale jest. Staram się sobie radzić bez leków ,ale nie wiem jak długo zdołam. :cry: Byłam u rodzinnej - prosiłam o skierowanie do psychologa (może wkońcu zacznę jakąś terapię i ją skończę) i do kardiologa (może się trochę uspokoję). Do kardiologa udało mi się wcisnąć za 2 tyg., ale psycholog dopiero w grudniu :roll: chyba, że za gadam z lekarzem czego nie omieszkam zrobić i wciśnie mnie gdzieś wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w końcu odebrałam wyniki cytologii. Jestem w gr II. Interpretacja - zmiany nienowotworowe odczynowe związane z zapaleniem, w tym zmiany reparacyjne. Za cholerę nie wiem co to są zmiany odczynowe. :? No ale najważniejsze, że nie III grupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa, mam nogę w szynie gipsowej, zerwałam staw skokowy, chodzę o kulach, co jest trudne, i przez to mnie wszystko boli i muszę sobie robić zastrzyki przeciwzakrzepowe w brzuch, dopiero trzeci, a trzeba 10. to miejsce po zastrzyku boli i sinieje. to dopiero trzeci dzień, dziś załapałam kryzys.

 

a poza tym nie wiem, czemu ktoś potrafi znienawidzić mnie dla zasady. czy ja naprawdę jestem taka nie do zniesienia? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha, dostalem nowe leki

Pernazinum - Perazinum

Wskazania: Lek stosowany jest w leczeniu ostrej i przewlekłej schizofrenii, ostrych i przewlekłych psychoz z towarzyszeniem urojeń, stanów lękowych, halucynacji, zespołu maniakalnego oraz chorych w stanie pobudzenia psychomotorycznego.

 

jestem niepoczytalny!! uciekac :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×