Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

A nie łatwiej po prostu nie odpowiadać na cudze posty? Ja osobiście nie używam opcji ignoruj, bo lubię wiedzieć co myśli przeciwnik, co nie zmienia faktu, że czytam jego posty. Być może dlatego, że żyję nadzieją, że jego postępowanie się zmieni i dorośnie do dyskusji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słońce_nie_wzejdzie, A ja nie jestem Twoim klonem i mam własny sposób .

Jak widzisz rozmawiam z Tobą wiec Cie nie ignoruje ...co więcej mimo wszystko nie uważam Ciebie za wroga .

Mamy inne poglądy ,ale potrafimy w miarę normalnie się zachować . A tamta persona nie .

Mógłbym Ci wytłumaczyć jaki jest powód użycia tej opcji ,uważam jednak ze jest to bardzo osobiste i niekonieczne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co trzeba zrobić, żeby używany w odpowiedzi nick był w kolorze? sorki, ale ja nie wiem

coksinelka, kolory nicków są uzależnione od rangi i grupy w której są dane osoby:

Administratorzy są czerwoni, Moderatorzy zieloni, Stali bywalcy czata Niebiescy, Testerzy nowego portalu... sraczkowato-brązowi. :)

Lista osób funkcyjnych na forum: the-team.html

Kolory w odpowiedziach: Patrz post Panny_Modliszki

 

A nie łatwiej po prostu nie odpowiadać na cudze posty?

słońce_nie_wzejdzie, nikt nie zmusza nikogo do używania tej funkcji. Kto ma ochotę może ją wykorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słońce_nie_wzejdzie, A ja nie jestem Twoim klonem i mam własny sposób .

Jak widzisz rozmawiam z Tobą wiec Cie nie ignoruje ...co więcej mimo wszystko nie uważam Ciebie za wroga .

Mamy inne poglądy ,ale potrafimy w miarę normalnie się zachować . A tamta persona nie .

Mógłbym Ci wytłumaczyć jaki jest powód użycia tej opcji ,uważam jednak ze jest to bardzo osobiste i niekonieczne .

 

O ignorowanie akurat się nie boję :) Pochlebiam sobie, że jednak wiem w którym miejscu przebiega limes :)

 

A nie łatwiej po prostu nie odpowiadać na cudze posty?

słońce_nie_wzejdzie, nikt nie zmusza nikogo do używania tej funkcji. Kto ma ochotę może ją wykorzystać.

 

W zasadzie, mi pasuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z odpowiedziami, mianowicie, gdy klikam na nick użytkownika w celu zacytowania, to zmamiast wkleic mi go w okienko odpowiedzi, przekierowywuje mnie na stronę główną forum :/ Już kilkukrotnie tak sie działo.

U mnie coś sie spsuło czy z przekierowywaniem tu na forum ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEKS*OLO, sprawdziłem na FF i nie mam takiego problemu. Napisałaś, że nie zawsze, tylko czasami takie coś się dzieje, zaobserwuj proszę jak wygląda wtedy adres w przeglądarce, czy jest on w postaci np: pytanie-do-admina-t2116-1178.html czy post372869.html#p372869 kiedy Cię przekierowuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi ostatnio znowu sie działo tak, że jak klikałam pod postem w strzałeczkę "do góry" to też przekierowywało mnie na główną. A zaczęło się jak przyszedł nasz zbawiciel na forum :lol:

 

korzystam z opery.

 

jak zablokowałam zbawiciela, to wszystko śmiga jak należy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×