Skocz do zawartości
Nerwica.com

Walka o krzyż


Gość Magdaa

Rekomendowane odpowiedzi

Człowiek, który przeszedł i nie zareagował, będzie miał poczucie winy i nie zapomni tego do końca życia.

Ale Ty już nam przedstawiłaś swój punkt widzenia i sposób w jaki możesz nas ocalić. Już to wiemy. Świadomie wybraliśmy inną drogę.

Złapałaś nas na tym moście i powiedziałaś, żebyśmy nie skakali. Nic już więcej nie możesz dla nas zrobić circ. :) Po prostu daj nam spokój.

Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty już nam przedstawiłaś swój punkt widzenia i sposób w jaki możesz nas ocalić. Już to wiemy. Świadomie wybraliśmy inną drogę.

Ty też tu już tysiące razy przedstawiłeś swój punkt widzenia, i inni. Poprzestałeś na tym?

Podobno założyłeś to forum by pomagać innym. Po co im chcesz pomóc, skoro oni wybrali drogę śmierci?

 

Mówisz, że ja się wtrącam, a niektórzy mówią, że jestem nienawistna.

Czy ja tobie powiedziałam, że jesteś nienawistny, bo chcesz pomóc innym? Namawiasz ich na leczenie. Po co, skoro wybrali innę drogę?

 

Jaką logiką wy się kierujecie? Taką, jaką nadały wam media mainstremowe? Jesteście lemingami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

circ,

 

Jaka droge smierci, mozesz to zdefiniowac, bo to sie robi juz komedia ?

 

Jakby nie leczenie i terapia to 90 % ludzie z tego forum nie moglo by normalnie egzystowac - a tak ? Wiekszosc radzi sobie calkiem niezle i niektorzy studiaja i zarabiaja niezle pieniadze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno założyłeś to forum by pomagać innym. Po co im chcesz pomóc, skoro oni wybrali drogę śmierci?

Ale nie dociera do Ciebie, że ludzie wchodzący na forum psychologiczne chcą poznać odpowiedzi poparte naukami z których czerpie psychologia?

Nawet jeżeli Ty uważasz je za bezwartościowe.

Jeżeli człowiek źle się czuje, ma lęki, depresje czy schizofrenie i uważa, że pomoże mu wiara - wejdzie na forum katolickie lub inne na którym spotka ludzi o podobnym myśleniu. Nie ma nic złego w konfrontowaniu ze sobą dwóch różnych światopoglądów. Ale to co Ty tutaj robisz to już jest walka na siłę.

Dlaczego nie możesz/nie chcesz tego zrozumieć? Co musiało by się zdarzyć, żebyś zrozumiała, że ludzie tutaj nie chcą czytać tego o czym piszesz. Mamy stworzyć ankietę?

Napiszesz teraz, że nie muszą czytać Twoich wiadomości. Ale jak można omijać Twoje wiadomości, skoro one ciągle się pojawiają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

circ,

 

Kierujemy sie taka logika , ze jak jestesmy chorzy to idziemy do lekarza, proste ?

 

Mozesz napisac , ze medycyna to samo zlo ( LOL !!), ale dzieki tej medycynie srednia zycia wydluzyla sie z 30-40 lat to 80....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

circ,

 

Jaka droge smierci, mozesz to zdefiniowac, bo to sie robi juz komedia ?

 

Jakby nie leczenie i terapia to 90 % ludzie z tego forum nie moglo by normalnie egzystowac - a tak ? Wiekszosc radzi sobie calkiem niezle i niektorzy studiaja i zarabiaja niezle pieniadze...

 

Na pewno?

Chorobę ciała leczy się dość szybko, chyba że jest nieuleczalna, wtedy lekarz o tym mówi.

Chorobę ducha leczy się najdłużej rok, jeśli jest ciężka.

 

Czemu choroby psychiki leczy się latami, 10 lat, 15 i nawet jak niby ją wyleczą, są nawroty?

 

Ci ci z pieniędzy, jak nie kupisz sobie za nie szczęścia?

 

Mówię o smierci duszy, śmierci uczuć, a często ciała, bo jest wiele samobójstw.

 

[Dodane po edycji:]

 

circ,

 

Kierujemy sie taka logika , ze jak jestesmy chorzy to idziemy do lekarza, proste ?

 

Mozesz napisac , ze medycyna to samo zlo ( LOL !!), ale dzieki tej medycynie srednia zycia wydluzyla sie z 30-40 to 80....

 

Nie mówię, że cała medycyna to zło. Mówię o tym, że psychologia to błędna wiedza i nie ma prawie żadnych isiągów, poza waszą ślepą wiarą w nią. Mówię, że wiara leczy najszybciej i skutecznie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

circ[/b]Ludzie o niego więc walczą i chwała im za to.

 

Tyle, że ta cała akcja "krzyżowa" nie ma już bynajmniej nic wspólnego z religią chrześcijańską... Teksty w stylu - "nie pozwolimy, żeby krzyż był przenoszony przez jakiegoś księżynę, żądamy aby uczestniczył w tym sam biskup!!!". Tak sobie pomyślałam - a co tam biskup niech papież przyjedzie! Dlatego też uważam, że banda oszołomów, która posługuje się wulgaryzmami wobec swoich przeciwników - to nie żadni chrześcijanie, ale katolicy fanatycy... I nie wmawiaj mi, że to wielcy znawcy Pisma Świętego, no chyba już prędzej PiSma Świetnego. ;)

 

Mam już serdecznie dosyć Twojej akcji ewangelizacyjnej na tym forum... Każdy, kto się z Tobą nie zgadza to grzesznik i idiota. :roll:

 

Nie wiem, co takiego zrobili Ci psychologowie i psychiatrzy, ale to na pewno nie było nic miłego. A teraz starasz się zdyskredytować całe środowisko, pisząc że to konowały i dranie...

 

Zdaj sobie wreszcie sprawę z tego, że istnieje coś takiego jak wolność wyznania, a także prawo do posiadania własnego zdania, nawet kiedy nie jest zgodne z Twoimi poglądami.

 

PS: Teraz pewnie walniesz laboracik, o tym jak ja to się mylę i jaka to ja jestem zła i grzeszna... :hide::hide::hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie dociera do Ciebie, że ludzie wchodzący na forum psychologiczne chcą poznać odpowiedzi poparte naukami z których czerpie psychologia?

 

Już pytałam z jakich nauk czerpie psychologia. Sami psycholodzy mówią, że psychologia to nie nauka. To system wytworzony całkiem sztucznie i nielogiczny.

 

Co musiało by się zdarzyć, żebyś zrozumiała, że ludzie tutaj nie chcą czytać tego o czym piszesz.

Musiało by się zdarzyć, że nie czytają co piszę.

Ktoś kogoś zmusza?

Wiele tematów ma tu zero odpowiedzi.

 

[Dodane po edycji:]

 

Teksty w stylu - "nie pozwolimy, żeby krzyż był przenoszony przez jakiegoś księżynę, żądamy aby uczestniczył w tym sam biskup!!!".

 

A nie wiesz czemu telewizja pokazuje tylko wywiady z prowokatorami, których jest tam cała siatka i internauci znają ich po nazwiskach?

Nawet w internecie działają i manipulują. Mogę to udowodnić, bo ich nakryliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiesz czemu telewizja pokazuje tylko wywiady z prowokatorami, których jest tam cała siatka i internauci znają ich po nazwiskach?

Nawet w internecie działają i manipulują. Mogę to udowodnić, bo ich nakryliśmy.

 

Bardzo proszę. Udowodnij ponad wszelką wątpliwość swoje słowa, a zwrócę honor i poprę Twoje stanowisko. Jak podejrzewam wielu. Zatem oczekuję dowodów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bardzo proszę. Udowodnij ponad wszelką wątpliwość swoje słowa, a zwrócę honor i poprę Twoje stanowisko. Jak podejrzewam wielu. Zatem oczekuję dowodów :)

 

OK.

http://www.youtube.com/watch#!v=dQ1HlI9HMkg&feature=related

Bardzo profesjonalnie robione materiały niby patriotyczne, ale pokazujące histeryków i prostaków, upolityczniające mocno sprawę krzyża i nie tylko. Lansuje się tam ciągle Zielińskiego,( jest na końcu filmu) jako obrońcę krzyża, co nie jest prawdą. On tam się pojawia tylko do kamery i wypowiada się w imieniu ludzi spod krzyża, kompromitując ideę, on nie ma pojęcia o religii, ponadto wszystko przekręca. Tego Zielińskiego wepchnęli nawet do RM i naiwni redemptoryści często dzwonili do niego po wywiad, przestali jak wysłaliśmy im te materiały. Zieliński jest byłym oficerem MO i SB. Gawroński, którego tam lansują też dziwny, policja zamknęła go na kilka dni i Podlecki straszny raban robił w necie, byśmy go bronili i dlatego przyjrzeliśmy się sprawie, by nie robić za pożytecznych idiotów i nie pomóc w lansowaniu następnego Bolka, tym razem "bohatera spod krzyża". Po krótce opowiadam, bo sledztwo było gruntowne i brało w nim udział więcej ludzi.

Te materiały kręci Marek Podlecki, który ma wiele popularnych stron w necie reklamując rzekomo sprawę patriotyczną, katolicką i narodową. Wystarczy wklepać w google Marek Podlecki, albo w youtube, a widać, że jest bardzo aktywny. Większość stron niby patriotycznych i narodowych on prowadzi, np. ta;

http://monitorpolski.wordpress.com/

Wszechnica Polska, Grypa666 i inne.

 

To fragment z forum Solidarności Walczącej;

Marek Podlecki, jest znany w Krakowie (i nie tylko) jako osoba zarejestrowana przez Służbę Bezpieczeństwa PRL w charakterze tajnego współpracownika.

Miało to miejsce w 1984 roku, Podlecki przybrał sobie wówczas pseudonim "Janusz" i był prowadzony przez funkcjonariuszy II Wydziału krakowskiej SB.

Po operacji likwidacji radia Solidarność, w której wziął udział TW "Janusz", jego przydatność operacyjna zmalała. Będąc nadal czynnym w sieci agenturalnej, otrzymał za zgodą oficera prowadzącego z kontrwywiadu paszport i wyjechał do USA.

Działał aktywnie w środowisku polonijnym. Głosił poglądy radykalnie prawicowe, antykomunistyczne i antysemickie.

Po objęciu władzy przez PiS często przebywał w Polsce.

Podjął akcję ujawniania rzekomych agentów SB wśród Polonii. Pomówił wiele osób o agenturalność.

Zajmował się równocześnie produkcją i redakcją materiałów telewizyjnych. Jak możemy przeczytać w internecie, współtworzył redakcje programów "Misja Specjalna" Anity Gargas i "Cienie PRL-u" Bronisława Wildsteina.

W kampanii wyborczej kandydata PiS na prezydenta Krakowa robił kampanię telewizyjną i pracował dla sztabu.

Był członkiem Klubu Gazety Polskiej, w sieci zachowały się relacje ze spotkań z nim, jako gościem:

http://www.klubygp.pl/kluby/krakow/2006_06_28.html

http://www.klubygp.pl/kluby/krakow/2007_05_16.html

Wraz z Miłoszem Horodyskim był autorem słynnego materiału w Misji Specjalnej na temat mafii węglowej, poprzedzającego próbę aresztowania Barbary Blidy (zakończoną samobójstwem).

Uczestniczył czynnie w rozbiciu krakowskiego Klubu GP i kilku innych prawicowych inicjatyw.

Licząc, że nie ma w archiwum IPN żadnych materiałów na jego temat (kontrwywiad nie był weryfikowany, płynnie przeszli wraz z agenturą i jej papierami do III RP), Podlecki złożył wniosek do IPN o status pokrzywdzonego. Pomylił się, bo biurokracja komunistyczna była w SB tak duża, że sporo się mimo wszystko zachowało. Dostał odmowę, jako TW bezpieki.

Teraz prowadzi kampanię przeciw szczepieniu naszych dzieci i uczestniczy w innych dziwnych inicjatywach, np. tej nagłaśnianej również przez Administratora Forum SW:

http://swkatowice.mojeforum.net/post-vp31359.html?highlight=#31359

 

Nie jedyny to przypadek takiego człowieka obracającego się w kręgach prawicy.

Ciśnie się na usta pytanie, czy Podlecki to tylko "Cień PRL-u", czy raczej trwająca wciąż "Misja Specjalna"... Smile

I czemu współpracujące z nim osoby udają, że nie znają jego przeszłości...

 

To wyżej pod linkiem:

http://www.polonus.mojeforum.net/temat-vt1620.html

PISowi też szkodził i dorabiał gębę, cała ta siatka to robiła.

Podlecki współdziała też z Sendeckim i Zakrzewskim, którzy robią "telewizję narodową" by skompromitować ideę Dmowskiego.

Zakrzewskiego ciągle pokazuje telewizja,szczególnie TVN, ostatnio na Marszu Chrystusa,gdzie niósł wielki obraz i plótł oszołomskie bzdury. To człowiek, ktory wynajmuje się służbom za kasę do różnych rozrób, bo płaci alimenty i notorycznie nie ma pieniędzy.

Zielińskiego pokazywali cięgle w TVNie jako obrońcę krzyża,jakby tam nie było innych ludzi, nigdy nie pokazali Dariusza Wernickiego, który tam stoi od początku i bez przerwy, a to bardzo miły i kulturalny człowiek, dziennikarz polonijny.

Nigdy też nie pokazano ani nie zrobiono wywiadu z tą Panią;

 

"Pani spędza pod Krzyżem na modlitwie wiele nocy. Znam Panią ze słyszenia. Czy mogłaby Pani o sobie coś powiedzieć? Kobieta wyjmuje z torebki wizytówkę. Czytam: „Prof. dr hab. Barbara Dąbrowska” Kobieta mówi: „Jestem profesorem zwyczajnym – belwederskim”. Pytam: „Jakiej specjalności?” Odpowiada; „Nasiennictwo”. Ja: „Dlaczego znalazła się Pani od Krzyżem i od kiedy?”. Odpowiada z uśmiechem: „Od początku. Dla wiary, Kościoła, Polski."

 

Czemu media współpracują wyłącznie z SBekami, policją i innymi służbami, by obsmarowywać Kościół, patriotyzm, krzyż, Polaków?

Jaki mają interes co?

 

 

Jesteśmy narodem, który walczył o tyłki całej Europy, ukrywał zydów ryzykując życiem i teraz polskie media robią wszystko, by zniszczyć prawdę o nas? Nawet cudzoziemcy nas szanują, a oni na nas plują. Robią to celowo, bo tak każdy materiał jest kontrolowany pod kątem politycznego interesu.

 

 

Przekonałam cię?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę w pośpiechu przegapić żadnego ważnego wątku tej sprawy.

 

to powinno być chyba w żartach, czy też dowcipach??

jako nr 1 miesiąca września..

 

Zanim wyrobię sobie opinię, chciałbym poznać możliwie najwięcej opcji, niezależnie od tego, za jak absurdalne uchodzą. W moim odczuciu tego wymaga etyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim wyrobię sobie opinię, chciałbym poznać możliwie najwięcej opcji, niezależnie od tego, za jak absurdalne uchodzą. W moim odczuciu tego wymaga etyka.

 

Dokładnie tak.

Ja też tak robię, dlatego się uczę.

 

[Dodane po edycji:]

 

24. 22-09-2010 Ks. Jacek Bałemba: "Nieustanna modlitwa pod Krzyżem"

Deżawi, śr., 22/09/2010 - 00:13

 

„«Nie bój się, Syjonie!

Niech nie słabną twe ręce!»

Pan, twój Bóg jest pośród ciebie,

Mocarz - On zbawi,

uniesie się weselem nad tobą,

odnowi swą miłość,

wzniesie okrzyk radości,

jak w dniu uroczystego święta.

Zabiorę od ciebie niedolę,

abyś już nie nosiła brzemienia zniewagi.

Oto Ja sprawię zagładę wszystkim,

którzy cię uciskali w owym czasie,

a zachowam chromych i wygnanych zgromadzę;

i zgotuję z nich chwałę i sławę na całej ziemi,

gdzie doznawali zawstydzenia.

W owym czasie was przywiodę,

w czasie, gdy was zgromadzę;

albowiem dam wam imię i chwałę

u wszystkich narodów ziemi,

gdy odmienię wasz los

na waszych oczach - mówi Pan.”

(So 3, 16-20)

 

Krzyż zabrano Narodowi. Postanowiłem jednak zachować tę formę pisania: modlitwa pod Krzyżem.

 

Wczoraj w nocy mieliśmy wiele radości. Siły przeciwne mają przynajmniej trzy cele: chcą nas doprowadzić do poczucia winy, do zakompleksienia i do wydziedziczenia. Próżny trud! Nie jest winą modlić się publicznie - więc nie mamy poczucia winy. Modlitwa, kontakt z Bogiem, to najpiękniejszy wyraz człowieczeństwa - więc nie mamy kompleksów. W tym miejscu, na Krakowskim Przedmieściu, jesteśmy u siebie - więc nie mamy poczucia wydziedziczenia. To jest nasze miejsce! To jest nasza Ojczyzna! To jest nasza Stolica! Jesteśmy u siebie! - tak sobie huknęliśmy wczoraj pełnym głosem i z radością. Tchnienie wolności. Dobry, wyzwalający moment. Pan Jezus mówi: „Kto się przyzna do Mnie wobec ludzi, przyzna się i Syn Człowieczy do niego wobec aniołów Bożych; a kto się Mnie wyprze wobec ludzi, tego wyprę się i Ja wobec aniołów Bożych” (Łk 12, 8-9). „Więc się ich nie bójcie!” (Mt 10, 26).

 

Słowo Boże nalega na wierność i wytrwałość w modlitwie. Pan Jezus tak mówi:

„Powiedział im też przypowieść o tym, że zawsze powinni modlić się i nie ustawać: «W pewnym mieście żył sędzia, który Boga się nie bał i nie liczył się z ludźmi. W tym samym mieście żyła wdowa, która przychodziła do niego z prośbą: "Obroń mnie przed moim przeciwnikiem!" Przez pewien czas nie chciał; lecz potem rzekł do siebie: "Chociaż Boga się nie boję ani z ludźmi się nie liczę, to jednak, ponieważ naprzykrza mi się ta wdowa, wezmę ją w obronę, żeby nie przychodziła bez końca i nie zadręczała mnie"».

I Pan dodał: «Słuchajcie, co ten niesprawiedliwy sędzia mówi. A Bóg, czyż nie weźmie w obronę swoich wybranych, którzy dniem i nocą wołają do Niego, i czy będzie zwlekał w ich sprawie? Powiadam wam, że prędko weźmie ich w obronę. Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?»” (Łk 18, 1-8).

 

W Ogrójcu Chrystus sam się modli i mówi: „Czuwajcie i módlcie się, abyście nie ulegli pokusie; duch wprawdzie ochoczy, ale ciało słabe” (Mt 26, 41).

A wzywając do modlitwy Pan Jezus zapewnia o tym, że nasza wytrwała modlitwa będzie wysłuchana:

„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą.” (Łk 11, 9-13).

 

W świetle przytoczonego Słowa Bożego ciągłość modlitwy na Krakowskim Przedmieściu, jawi się jako prosta i oczywista odpowiedź - nasza odpowiedź! - na to Słowo. Każda pora dnia i nocy jest stosowna, aby się modlić. Modlimy się dniem i nocą.

 

Dołączam zatem, po raz kolejny, usilną i pokorną prośbę do wszystkich, którzy będą czytać te słowa: przybywajmy na Krakowskie Przedmieście coraz liczniej i do tego zachęcajmy innych! Przychodźmy z Krzyżem i Różańcem. Niech nie słabną nasze ręce! Niech w tym szczególnym miejscu, wybranym przez wrażliwe serca Polaków, trwa modlitwa nieustanna - wielki dar dla Polski. Módlmy się!

 

Spotykamy się na modlitwie. Są kapłani, są osoby konsekrowane, są ludzie świeccy. Tworzy się wspólnota wiary, wspólnota pamięci i wspólnota troski o przyszłość Polski i o wieczność każdego Polaka. Dodaję jeszcze słowo do Wszystkich, których spotykam pod Krzyżem - Słowo św. Pawła dzisiaj czynię swoim:

 

„Prosimy was, bracia, abyście uznawali tych, którzy wśród was pracują, którzy przewodzą wam i w Panu was napominają. Ze względu na ich pracę otaczajcie ich szczególną miłością! Między sobą zachowujcie pokój! Prosimy was, bracia, upominajcie niekarnych, pocieszajcie małodusznych, przygarniajcie słabych, a dla wszystkich bądźcie cierpliwi! Uważajcie, aby nikt nie odpłacał złem za złe, zawsze usiłujcie czynić dobrze sobie nawzajem i wobec wszystkich! Zawsze się radujcie, nieustannie się módlcie! W każdym położeniu dziękujcie, taka jest bowiem wola Boża w Jezusie Chrystusie względem was. Ducha nie gaście, proroctwa nie lekceważcie! Wszystko badajcie, a co szlachetne - zachowujcie! Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła.” (1 Tes 5, 12-22).

Trwajmy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno założyłeś to forum by pomagać innym. Po co im chcesz pomóc, skoro oni wybrali drogę śmierci?

Ale nie dociera do Ciebie, że ludzie wchodzący na forum psychologiczne chcą poznać odpowiedzi poparte naukami z których czerpie psychologia?

Nawet jeżeli Ty uważasz je za bezwartościowe.

Jeżeli człowiek źle się czuje, ma lęki, depresje czy schizofrenie i uważa, że pomoże mu wiara - wejdzie na forum katolickie lub inne na którym spotka ludzi o podobnym myśleniu. Nie ma nic złego w konfrontowaniu ze sobą dwóch różnych światopoglądów. Ale to co Ty tutaj robisz to już jest walka na siłę.

Dlaczego nie możesz/nie chcesz tego zrozumieć? Co musiało by się zdarzyć, żebyś zrozumiała, że ludzie tutaj nie chcą czytać tego o czym piszesz. Mamy stworzyć ankietę?

Napiszesz teraz, że nie muszą czytać Twoich wiadomości. Ale jak można omijać Twoje wiadomości, skoro one ciągle się pojawiają?

 

 

haha ! wiedzialem, ze Tobie tez w koncu puszcza nerwy - co zreszta jest uzasadnione w przypadku takiej nachalnosci. Nie daj sie jej sprowokowac, idz w strone swiatla ! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Rozmawiałem przez telefon z panią Ewą, która wraz z mężem pojechała samochodem za karetką wiozącą Pana Jana Kosakowskiego i weszła do szpitala psychiatrycznego na Nowowiejskiej na chwilę przed tym jak przyjmowano Pana Kosakowskiego na I Oddział Psychiatryczny. Wieczorem przyjechała na Krakowskie Przedmieście żeby o tym opowiedzieć Obrońcom Krzyża. Widziała jak go popychano. Zdążyła z nim chwilę porozmawiać. Był rozbity, w szoku, płakał. Dowiedziała się, że ma 80 lat, jest schorowany. Martwił się o swoje leki, których wiele musi stale przyjmować. Zaraz go zabrali na górę. Nikt nic jej nie chciał powiedzieć. Potem dzwoniła do tego oddziału. Nie chcieli jej udzielić żadnych informacji."

http://wobroniekrzyza.wordpress.com/2010/09/22/nowe-wiadomosci-o-janie-kosakowskim/#comments

 

 

Jest decyzja Sądu Okręgowego w sprawie Krzysztofa, skazanego w kwietniu na przymusowe leczenie psychiatryczne. „Zdaje się, że to wierzchołek góry lodowej, który nadal może spędzać nam sen z powiek” – mówi matka.

 

Jak łatwo jest pod przymusem wylądować w psychiatryku, dowiedział się w drugiej połowie kwietnia br. Krzysztof, student IV roku prawa, którego karetka pogotowia, zamiast na badania specjalistyczne, na które miała go przewieść w związku z zapaleniem ucha i silnymi bólami głowy, odwiozła do psychiatryka. O szczegółach informowaliśmy w pierwszych dwóch częściach artykułu, o tym samym tytule.

 

W międzyczasie w Sądzie Okręgowym miasta W. odbyła się rozprawa, na której uwzględniono wniesioną apelację od postanowienia sądu opiekuńczego i postanowienie to zostało uchylone z dniem jego wydania. Sprawę do ponownego rozpoznania przekazano z powrotem, czyli będzie rozpatrywał ją ten sam sąd, którego decyzję właśnie uchylono…

 

W związku z takim obrotem sprawy o opinię zapytałem samą Elżbietę, matkę Krzysztofa, która w tej sprawie jest nie tylko osobą poszkodowaną, ale również prawnikiem, specjalistą z zakresu praw człowieka.

 

- Co ta decyzja oznacza dla Was, osób bezpośrednio poszkodowanych i ogólnie, jak patrzysz dzisiaj z perspektywy tych doświadczeń na ustawodawstwo polskie w obrębie przymusu psychiatrycznego? Razem z Wami odetchnęliśmy z ulgą, że uchylono postanowienie, bo w ten sposób chociaż Krzysztofa ucieczkę z psychiatryka uznano za w pełni uzasadnioną. Ale z drugiej strony sprawa została oddana do ponownego rozpatrzenia na wokandę tego samego sądu…

 

http://wolnemedia.net/prawo/pekniete-z-zalu-serce-3/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłaś nowy temat,twierdząc że stąd odchodzisz,pożegnałaś się więc powiedz mi co jeszcze tutaj robisz?

Zadałem Ci jedno proste pytanie w innym temacie,na które nawet nie potrafiłaś odpowiedzieć.

Rozumiem,że milczenie znaczyło,że jednak masz jakiś poważny problem ze sobą,do którego nie chcesz się przyznać.Ja obstawiam,że cierpisz na chorobę psychiczną i sama potrzebujesz pomocy.

Zaczynasz dalej szaleć tyle tylko,że zmienilaś temat.Jak tak dalej pójdzie i jednak postanowisz tu zostać to niedługo całkowicie zaśmiecisz forum swoimi cytatami i wklejanymi artykułami (których zapewne i tak większość osób już nie czyta).

Daj sobie spokój i nie pisz tu więcej,bo jak tak dalej pójdzie,to opanujesz wszystkie tematy uniemożliwiając normalne dyskusje.

 

Ale nie ja podejmuje decyzje tylko moderatorzy,którzy i tak tutaj są bardzo tolerancyjni i wyrozumiali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe widzę niezły temat, zrobiony tylko i wyłącznie po to, by wyborcy "peło" mogli się tu pastwić nad tym jak PiS gra politycznie. W tym temacie sami siebie chcecie utwierdzić w przekonaniu, że dobrze myślicie, jak wódz z Platformy tusk śpiewający po niemiecku kolędy w domu i mówiąc "polskość to nienormalność" oraz GW i TVN na czele nakazuje. Co złego jest w tym krzyżu? Już go zabrano to fakt. Ale stała się wielka tragedia z najlepszym prezydentem jaki był w III RP do tej pory , to czemu krzyż nie może sobie stać pod pałacem prezydenckim, jako symbol tego co się stało? Gadacie o wolności, a sami rozkazujecie co ma być. Wolność działa w dwie strony, czy krzyż mógł stać.

 

Temat założony do "niby" wymiany poglądów, ale jak pojawiła się jedna osoba za krzyżem, to nie nadążacie wypluwać jadu.

 

Wyborcy peło już robią się jak sekta, każdy jest jednomyślny. Pisobsesja grasuje.

 

Lepiej spójrzcie w portfele, bo dług publiczny Polski rośnie, cudów nie ma, autostrad też nie bardzo. A po ile jabłka? Widać PR-owskie zagranie w mistrzowskim stylu, kraj bankrutuje, a ludzie o krzyżu gadają i pisobsession grasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×