Skocz do zawartości
Nerwica.com

jakie leki bierzecie i jakie dawki?


dominika22

Rekomendowane odpowiedzi

namiestnik, ja w takich sytuacjach krzyczę i zwijam się w kłębek, nie da rady zrobić nic innego, jeśli mowa o moich lękach. Przy niepokoju, głośna muzyka, książka czy inne gucio czasem CZASEM pomaga.

 

Hm... możliwe, zeby po tegretolu mieć podniesioną temperaturę? Miałam wysypkę na początku brania, ale miałam też anginę, więc pomyślałam, że tak zareagowałam na toksyny bakterii. Wysypka zniknęła, a temperatura nadal mi skacze, bo swoją mam 34.8* MAX , a teraz aktualnie mam 36.8 i czuzję się jakbym miała zdechnąć, mimo tygodniowego faszerowania się antybiotykiem. Tegretol czy nie tegretol? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzis biore 20mg mianseryny, zobaczymy jak bede spal w nocy. Mam nadzieje ze bede mogl rano wstac :D Zauwazylem ze jak biore tabletke okolo 22 to najmocniej dziala ok 2 w nocy, wtedy jak sie przebudze to oczy mi sie tak kleja ze nie dam rady wstac tylko ide spac dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krwiopij,

 

aha lol zapomnialem ^^. Nie slyszalem tej nazwy Convulex nigdy.

 

Dawka placebo Pernazyny to 25-50 mg ( 50-75 mg to dawka pierwszego dnia na psychoze ale pozniej daje sie 200-600 mg).

 

Zreszta pare razy wzialem z ciekawosci 100 mg i tez nic nie czulem, jakbym wzial 20 mg Hydro :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×