Skocz do zawartości
Nerwica.com

[OLSZTYN]


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Szukam w Olsztynie jakiegoś dobrego specjalisty od nerwicy lekowej.Bardzo proszę o namiary.Najlepiej psycholog i psychiatra.Z góry bardzo dziękuje.Nie wiem czemu nie ma mojego postu,który napisałam w czwatrek.Czyżby został skasowany?Pozdrawiam

 

[ Dodano: Pią Cze 30, 2006 8:26 am ]

hej, czy na tym forum nie ma ludzi z Olsztyna, bądź okolic którzy mogliby polecić jakiegoś dobrego specjaliste.Zaczynam tracić nadzieję :(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem z twojego regionu. Niestety dobrego psychiatry nie mogę ci polecić bo dopiero zaczynam leczenie u jednego. I nie znam ich więcej. Jednak poszukaj w informatorze medycznym, tam są ciekawe ogłoszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że dopiero teraz znalazłem tę stronkę, ale mam nadzieję, że jeśli jesczze nie znalazłaś to przyda Ci się ta informacja.

 

Psycholog z bardzo dobrym podejściem to Pani Kasia Pokropska która przyjmuje w, nie pamiętam dokładnie nazwy, w Ośrodku Pomocy Społecznej i Leczenia Uzależnień. To jest na ulicy Wojska :Polskiego bodajże. Nie mogę sprawdzić bo nie w Polsce obecnie, ale łatwo znależć idac przez tunel od strony centrum na Zatorze i to jest na tej ulicy na która tunel wychodzi (do ośrodka jakies 200 m, wejscie po schodkach, w budynku tym jest też fryzjer). Z tego co wiem, to teraz niestety mniej tam przyjmuje, bo tylko w pon. sr. czw. do godz. 11 (to jest za darmo), ale coś się może zmieniło. Poza tym może mają też drugiego psychologa w innych dniach i godzinach. A może coś się znowu zmieniło.

 

W każdym razie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy juz byłas u jakiegos specjalisty..ja kiedyś (w sumie juz dośc dawno temu) chodziłam do jednej psycholozki w Olsztynie; Niczyperowicz Ludmiła

Olsztyn, ul. Nowowiejskiego 11 A/4, tel. 0603607995 . Powodzenia i trzymaj się ciepło:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. nie wiem czy temat się już nie pojawił taki, jeśli tak to przepraszam i proszę o przekierowanie. Szukam dobrego i taniego psychologa w Olsztynie w sprawie natręctw myślowych. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×