Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie też bym dołączył, dawno mnie nie było, ale przyjezdza moja ciotka z daleka bardzo i chciałem się z nią zobaczyć. Ale następnym razem postaram się być :) Tylko gdzie jest to miejsce spotkania dokładnie? Wiem gdzie jest plac konstytucji ale mało się znam na tamtejszych knajpach.

 

[Dodane po edycji:]

 

P.S. Chociaż chętnie bym się z refren spotkał. Boże to jużwieki odkąd się z nią nie widziałem... :P Pozdrawiam !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż Człowieku, nie mogę konkurować z ciotką, ale jakbyś ją szybko skończył, to wpadaj. Tylko jej nie bierz ze sobą, bo za starą ciotkę będę robić ja, więc wystarczy. Ktoś jeszcze się przyłączy?

 

[Dodane po edycji:]

 

Anja, no nie wymiękaj, w Warszawie jest co robić, to nie Katowice ;), jakoś zleci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko błagam, nie idźmy do Szwejka, ostatnio tam jadłam i nawet ziemniaki były paskudne i smarowidło do chleba na przekąskę. Może to nie mój smak czeska kuchnia, ale tylko chleb mi się nadał. Ogórek ze skórką podali do surówki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahahaha, Anja, rzeczywiście trafna uwaga, dałem tego posta jeszcze podczas spotkania, ale musiałem podziękować za spotkanie jeszcze gdy emocje były aktualne (to chyba nie dobre śłowo ale teraz nie mam lepszego...). Cóż... każdy z nas jest w jakimś sensie samotny i szuka swojej drugiej połówki. Proponuje założyć jakiś specjalny dział randki na forum nerwica.com :P

 

Pozdrawiam :papa: wszystkich i do następnego spotkania!!!!

P.S. Naprawde siedzieliście do 21 ??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×