Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie lubicie kwiaty ?


listonosz

Rekomendowane odpowiedzi

ja uwielbiam każde kwiaty . Nie ma większego znaczenia rodzaj , uwielbiam na nie patrzeć , wąchać, a najbardziej marzę o tym, aby jakiś mężczyzna dał mi kwiaty zerwane przez niego z myślą tylko o mnie. Takie są o wiele bardziej wartościowe od bukietu z kwiaciarni za 100 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uwielbiam każde kwiaty . Nie ma większego znaczenia rodzaj , uwielbiam na nie patrzeć , wąchać, a najbardziej marzę o tym, aby jakiś mężczyzna dał mi kwiaty zerwane przez niego z myślą tylko o mnie. Takie są o wiele bardziej wartościowe od bukietu z kwiaciarni za 100 zł.

 

coz za slodki romantyzm, emiflo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam róże herbacianne i inne jej odmiany... kolorowe tulipany. Mam szczęście dostawać często ponieważ mój mąż ma z tego przyjemność żeby mi je ofiarować bez okazji. Sama uwielbiam zbierać kwiaty z łąk :smile: co ładniejsze okazy trzymam jako suszki :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu "tylko" dziewczyny? Facet nie może już lubić kwiatów? Ja tam lubię będąc facetem kupić sobie nasionka danego kwiatka (praktycznie zawsze inne), zasiać je i na np. wiosnę widzieć jak "moja praca" daje efekty. "Bluszcz" sobie też lubię "wyhodować - ale to już z "roślinki", nie z nasiona". A oprócz tego, wyjątkowo podobają mi się kwiaty koloru czarnego. Czarna róża jest pięęęęęękna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×