Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, ale ja czuję się w tym kokonie bezpiecznie, bo znam go. Wiem, że się nie rozczaruję, że będzie to samo, nic obcego.

Tragikomedia.

 

 

Wiem, znam to z autopsji... Ale zaczynam zmieniać... I mam pierwsze sukcesy. To daje dużo radości po 17 latach cierpienia... Naprawdę warto. Wskazówki sa w tej ksiązce ... poczytaj..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ch*j trzasnął w urodziny. Mój chłop musi iść do pracy. Nigdzie pewnie nie jadę. Ja pierd*lę, c*uj by to strzelił. Miały być zajebiste urodziny a wyszła kupa. Idę się załamać. Ryczeć mi się chce, nie pocieszajcie mnie, to nic nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umówiłam się dzisiaj do psychiatry, i wizytę mam we wtorek pod wieczór, boje się, chyba zgodziłam się na głupią godzinę bo trochę po mojej jeździe samochodowej i obawiam się że będę tak zdenerwowana że instruktor co chwila będzie musiał za mnie hamować, że nie będzie nadążał mówić mi o tym co robię źle. Zjadłam obiad i idę umierać nad książkami. Gdybym miała chociaż trochę mocy to bym się uczyła nawet całą noc i czytała bo to ciekawe i ja bym chciała wiedzieć, a wiem że się nie uda, wiem że to będzie męka, tylko jeszcze nie wiem jak wielka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alex1963,

wizyta u psychiatry wgniotła mnie w ziemię, pier dole to wszystko, zwymiotowałam kolację.

Podobno stoję i czekam aż ktoś mnie wyleczy, a terapia u psychologa raz na dwa tygodnie to normalna sprawa, po co mi dwa razy w tygodniu? Oczekuję, że mnie ktoś wyleczy.

HALO KURWA ja niczego nigdy i od nikogo nie oczekuję, nigdy. Boję się oczekiwać, liczyć na coś.

Na koniec powiedziała, że za tydzien już chyba mam tą swoją wizytę u psychologa, jak nie umrę to sobie pójdę.

Umieram codziennie, szkoda, że ona mój strach i zamknięcie, mój cholerny smutek i strach przed przytyciem odbiera jako egocentryzm i jakąś idiotyczną postawę wyższości, czy huk wie czego.

Jak tak mi źle to do szpitala.

Do szpitala? Pieprzę szpital. Pieprzę ją, pieprzę wszystko. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, jak dotąd 'oglądało' mnie 3 lekarzy i żaden nie zrozumiał, to ze mną musi być coś nie tak.

Mogę tylko ze wszystkich sił sie starać, stanąć na nogi i pier dolić ich wszystkich równo.

I tak właśnie staję na nogi, że rzygałam jak kot kolacją, gdzie brawa? :roll::cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×