Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imiona i ich znaczenie


listonosz

Rekomendowane odpowiedzi

kazdy znas ma imie i to takie normalne a wiesz ze kazde imie cos znaczy mowi wiele o czlowieku ktore je nosi // w dziszejszych czasach znaczenie imion jest bardzo zatarte w starozytnosci imie mowilo o charakteze czlowieka i o jego przeznaczeniu // imie nadaje osobowosc czlowiekowi - jezeli bedzieswz ciekaw co twoje imie znaczy odpowiem mam sporo materialow na ten temat zaczne od siebie ireneusz -------pochodzenia greckiego oznacza pokojowy , spokojny w polsce pojawilo sie dopiero w 18 wieku bardzo popularne w latach 20 wieku :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:smile: witam cie jola a co do grigor wiem ze mozna znalesc podobne tematy w internecie ale pytam sie poco bylo by potrzebne forum w internecie tez mozna znalesc wszystko o depresi itp wydaje misie ze na forum chodzi o nawiazywamie znajomosci i pomaganiu sory jezeli zle cie zrozumialem :cry:

 

[ Dodano: Czw Sie 24, 2006 9:03 pm ]

JOLA to imie z greckiego znaczy kwiat lub fiolek symbolizuje pokore imie te wywodzi sie tez zjezyka germanskiego i znaczy laczyc lub zalubiac . wynika z tego ze jestes usposobienia pokojowego zycze ci sczescia :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marta - jest niezależna, o ciekawej osobowości. Uparcie darzy do celu. Osiąga sukcesy dojść szybko. Zwalcza wszelkie przeszkody. Wszystkie Marty od dziecka maja dobrze określone zainteresowania, wiedza kim chciałyby zostać, gdy dorosną i zwykle wybierają praktyczne zawody, w których można zarówno być użyteczna dla innych, jak i osiągnąć wymierne wyniki. Można zaufać jej zdrowemu rozsądkowi. Potrafi sobie narzucić dyscyplinę. Dobrze się sprawdzają w trudnych warunkach, kiedy trzeba sobie radzić w życiu przy pomocy skromnych środków. Umie zrozumieć ludzka niedolę i podnieść na duchu. W miłości Marty Są wierne.

 

 

jakze mnie to pozytywnie nabuzowalo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam MARTECZKO akurat to moje ulubione imie znam wiele osob otym imieniu // moja tesciowka ma takie imie// ;) MARTA wywodzi sie z jezyka aramejskiego znaczy pani domu .W bibli jest opisany jej charakter dokladnie , , gdyPAN JEZUS przybyl gdy uma rl jej i jej siostry brat lazarz uwierzyla ze PAN JEZUS moze sprawic ze brat zmartwystanie itak sie stalo faktycznie Marty sa wierne odwazne zapobiegliwe czasami zbyt zapobiegliwe ale wynika to zich natury :smile::smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×