Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Boli mnie , ku*wa boli mnie moja egzystencja, życie mnie boli .......... jezu zabierz mnie stad :(

Ja tez chce do takiego miejca tylko dla świrów, może wtedy czulabym sie normalnie, wszystko byłoby dobrane pod nasze predyspozycje nerwicowe, mając ataki nikt nie patrzyłby sie dziwnie jak na dzikusa z buszu, tylko rozumiałby .......faak :(

 

Gdybym mógł podpisałbym się rękoma i nogami pod Twoim postem , umiem pisać tylko rękoma więc to robię - a tak poważniej , wczoraj siedząc do 2:00 w nocy na ławce rozmyślałem czemu ataki przychodzą w 90% tylko przez dzień , doszedłem do banalnego wniosku ( o którym zapewne każdy już wie ) że wszystkiemu winni jesteśmy my sami , albo raczej wszyscy ludzie którzy Nas otaczają. Ciągła pogoń za pieniądzem , brak czasu i nie umiejętność wsłuchania się w drugą osobę sprawiło że świat jest już tak zepsuty że gdy tylko upadasz wszyscy zaczynają Cie deptać. Nie wiem...taka moda...? Jesteś słabszym ogniwem więc odpadasz , swoisty game over. Tylko co będzie gdy większość społeczeństwa będzie miało takie objawy jak My ? O tym zapewne się nie dowiemy bo prędzej do grobów Nas wpędzą ( czego oczywiście Nam nie życzę ) ale zaczynam się coraz poważniej zastanawiać o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Houston mamy problem ...

Wpadam w straszną panikę ,kiedy próbuje ...Zaczynam myśleć ,jak by układać życie ,żeby stało się normalniejsze(albo po prostu inne niż teraz)

.... a ten ludzik w głowie Sir,Depresja ,jak tylko zaczynam myśleć kopie mnie w mozg ...wywołuje ból :( Mailem jutro iść do lekarza ..nie dam rady ,prolongata na piątek ..ciekawe ile razy jeszcze przełożę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Houston mamy problem ...

Wpadam w straszną panikę ,kiedy próbuje ...Zaczynam myśleć ,jak by układać życie ,żeby stało się normalniejsze(albo po prostu inne niż teraz)

.... a ten ludzik w głowie Sir,Depresja ,jak tylko zaczynam myśleć kopie mnie w mozg ...wywołuje ból :( Mailem jutro iść do lekarza ..nie dam rady ,prolongata na piątek ..ciekawe ile razy jeszcze przełożę ?

kolego ( jeśli mogę tak pisać ) ja też miałem dziś iśc do lekarza i podobnie jak Ty musiałem przełożyć wizytę , zauważyłem że wiele osób na tym forum wylewa z siebie całe zło jakie w nim siedzi , to dobrze że możemy się wyżalić , no bo przecież normalny człowiek by Nas wyśmiał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta pir...ona pogoda działa na mnie jak...jak? Nawet brak slow żeby opisać ,wstawanie z łózka to taki powolny i meczący proces ,zużywa calom energie przeznaczona na dzień :(

 

[Dodane po edycji:]

 

cholera znowu mam kaca;

w dodatku ten dzisiejszy egzamin..

echh...

:(

na kaca nic nie poradzimy ,ale trzymamy za Ciebie kciuki ,żeby egzamin pozytywnie zakończyć ..powodzenie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, takie buty.

No to trudno, raniutko po leki.

 

[Dodane po edycji:]

 

Chojrakowa, ty nieczuła, zimna, ślepa dziwko, jak zwykle przejebałaś sprawę.

Twoja wina, bo kogo? ZNÓW

Nienawidź się, masz rację... Powinnaś zajebać tym głupim łbem o ścianę, ażby zagrzmiało, tylko cię kopnąć i napluć.

 

Moja wina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezuuuuuuuuuuuuuuuuu kur********************a czemu...........................????????????

nienawidzę siebie kur*a jestem je*aną suką, która kur*a powinna już dawno być na dnie...

jak ja siebie nienawidzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×