Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

moj-dzisiejszy-dzie-t4411-26391.html

 

Proszę o interwencję.

 

[Dodane po edycji:]

 

Naprawdę chciałem sobie tutaj rozmawiać w spokoju. Na dzień dobry najechali na mnie.

 

[Dodane po edycji:]

 

Poprosiłem Człowieka_Nerwicę o interwencję i dał mi ostrzeżenie. Shadow jako jeden z nielicznych normalnych, jak ty tu wytrzymujesz?;)

 

[Dodane po edycji:]

 

Shadow - widziałeś to zamieszanie z Krwiopijem. Nie dość że mnie obraziła, Chojrakowa, to szklanyczlowiek nazwal mnie kretynem a ja dostalem za to ostrzezenie od Czlowieka_Neriwcy. Chyba to nie jest fair?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balbina^^, ponieważ jest to czwarte z kolei konto tej samej osoby.

Regulamin mówi: 1 osoba = 1 konto

 

Dziękuję za zaspokojenie mojej ciekawości :twisted: Ale tylko jedno konto aktywne można mieć, prawda? Bo jeśli skasuje się konto i założy nowe to nie grozi to ostem?

 

Gwoli ścisłości po podliczeniu wszystkich postów, ten post był piąty. :)

No razem tak, ale widziałam że dostał osta zaraz po napisaniu posta nr 1 :P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, dwa na raz mi nie potrzebne ;) Ale czasem mam taki impuls, że coś mnie wku*wi albo się zdołuję i wtedy odruchowo kasuję konto a potem wracam. Wszyscy wracają... ;)

p.s. A myślałam że tu jestem nadal bo mnie lubisz troszkę ;) hehe

Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

irc mi wygasł, czy można to jakoś ominąć, ściągnąć jeszcze raz program da radę?

 

[Dodane po edycji:]

 

Ze względu na pogorszenia stanu, lub co lepiej z powodu poleszenia samopoczucia mogłaby być wprowadzona opcja zawieszenia konta? Żeby nie usuwać go, bo jednak to bardzo boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM PROBLEM:

Utworzyłem 4 katalogi w skrzynce "Prywatne wiadomości" i teraz widzę tekst: "Osiągnąłeś maksymalną liczbę katalogów zdefiniowanych przez użytkownika."

 

Lubię trzymać wiadomości od różnych osób w oddzielnych katalogach, więc mam prośbę:

Czy można zwiększyć liczbę katalogów w skrzynce "Prywatne wiadomości" ?

Albo jeszcze lepiej: znieść to ograniczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOCca,

Ze względu na pogorszenia stanu, lub co lepiej z powodu poleszenia samopoczucia mogłaby być wprowadzona opcja zawieszenia konta? Żeby nie usuwać go, bo jednak to bardzo boli.

Tak jak już pisałem na pw. Skasować konto można poprzez panel Użytkownika. Zawieszenie konta polega na tym, że mogę dezaktywować Ci konto. Tj. będzie fizycznie dostępne, lecz nie będziesz się mogła na nie zalogować dopóki go nie odblokuję.

 

Milutki,

Czy można zwiększyć liczbę katalogów w skrzynce "Prywatne wiadomości" ?

Tak. Zwiększyłem liczbę katalogów do 30. Powinno wystarczyć.

Dodatkowo zwiększyłem limit wiadomości w skrzynce z 750 do 1000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, wczoraj mnie poniosło, po wydarzeniach na forum, dużo osobom stan się pogarsza, mój też niezbyt stabilny, ale dystansuje się już trochę do tego wszystkiego.

 

Krwiopijku, brązowi są modułem napędowym, niebiescy to czatowicze często przesadni, poproś shada żeby Cię przekolorował. ;)

 

W razie problemu, wiem że mogę zawiesić sobie konto, czuje się z tym o wiele lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×