Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Oo to dzisiaj jakis dzien upièkszania siè :D ja rowniez zastosowalam piling i kàpiel w algach-smierdzà okrutnie ale...podobno majà zdzialac cuda. :yeah:

Zaglàdam jednym okiem na festiwal w Opolu-ale boze!!!!co za okropienstwo :hide: chlop juz mi zdàzyl zasnàc!!!a jakis czub podrobil piosenkè "Jak jedwab" Roz Europy...koszmar jakis.ach-20 lat temu to byly festiwale :105:

pililng kochana najlepszy i najtanszy oliwka +sol kuchennea robisz mieszankewcierasz.spłukujesz ciało gładkie jak dupcia niemowlaka;):P

Dla mnie najlepsza jest śmietana z solą, wypilingować się i człowiek gładki jak jedwab ;)

żem wstała wcześnie bo się mi śniło, że dziś poniedziałek i do roboty trzeba iść. Nic, pije kawę i se paznokcie zrobię bo w połamanych wstyd iść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłodno, ale słoneczko świeci .. Pogoda prawie idealna na "wojaże".

 

.., ale Jestem jakiś zamuł od rana :( mętlik w głowie, i uczucie dziwności towarzyszy mi od rana.

Nawet zmierzyłem Sobie ciśnienie: 145/95, puls: 130.

 

 

Taka myśl mi dzisiaj przyszła, że Moje życie podzieliło się na dwa epizody: ten przed ostatnim atakiem nerwicy a po ataku. Tak jakbym wszystko zaczynało się na nowo i znów uczuł się żyć. (Miałem wiele ataków w życiu, ale ten ostatni był chyba najostrzejszy)

 

 

Zapraszam forumowiczów na porannego fajeczka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam forumowiczów na porannego fajeczka :P

A częstujesz

LukLuk? Bo jeśli tak, to ja chętnie... :105:

Wyspałem się. Tak pięknie się wyspałem, że nawet brak słońca mi nie przeszkadza. Ciepło jest, to pewnie znów pójdę na jakąś pieszą wędrówkę. A tak w ogóle to Dzień dobry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PhilosophyOfLife, tak wlos siè jezy na glowie jak siè czyta takie rzeczy..ale cos takiego juz kiedys bylo w Polsce i nazywalo siè to w jèzyku potocznym"Bykowe",w latach 70-tych bodajze panowie ;ktorzy nie byli dzieciaci do 30 roku zycia,wlasnie cos takiego placili.

 

ja tam nie wracam-juz rok temu postanowilismy,ze nie i koniec.Tu mamy pracè,bardzo dobre warunki bytowe,ja teraz smigam do szkoly a wièc jest wizja zmiany pracy na lepszà.

Rzàd W Polsce jest chory-wczoraj widzialam w tvp jak Kaczynski jakies bzdury opowiadal pod Palacem Prezydeneckim...nie nie to jest jakas paranoja i jeszcze do tego ci "obroncy krzyza".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasita, no tak-Twoja sytuacja finansowa jak sie domyslam,nie pozwala na przeprowadzkè??babcie pewnie ma objawy demencji starczej i wàtpiè zebys cos na to poradzila..najlepiej sie po prostu nie przejmowac tym-bo oszalejesz dziewczyno.przypuszczam,ze babci bèdzie siè pogarszalo, a nie polepszalo raczej..wez babcie i jej zachowanie na dystans.Mysl teraz o sobie i swoim zdrowiu,zeby jak najszybciej powrocic do pracy zawodowej.jak babcia bèdzie bardziej "swirowac" i wyczyniac cuda wianki-pomyslcie o jakiejs fachowej pomocy dla niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmowa z siostrą mnie zmasakrowała.

nie wiem, jak z nią rozmawiać, żeby mnie zrozumiała :/

 

mam wyjść do ludzi, znaleźć sobie zajęcie, hobby.... że nie jestem jedyna z takimi przeżyciami.... że każdemu się czasem nic nie chce..., że każdy czasem odczuwa lęk..., a myśli samobójcze mam, bo to za długo trwa....., na koniec usłyszałam, że jestem taka jak Matka :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, nie słuchaj siostry wiesz jak to mówią syty głodnego nie zrozumie. Ja z tego powodu juz prawie z nikim nie rozmawiam, bo ciągle słyszałam weź się w garść, zajmij się robotą. Jakby to było takie proste to nie byłoby tylu gabinetów psychologicznych/psychiatrycznych.

 

Dokładnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×