Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich


Monique

Rekomendowane odpowiedzi

Mam straszna depresje i od praktycznie 2 miesiecy jestem wylaczona z zycia. To jest straszne.... Nie pracuje, nie spotykam sie z ludzmi, nie moge czytac, ogladac telewizji - nic mnie nie interesuje, nie moge sie skupic, to jest jakis koszmar. Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze nie potrafie podjac zadnej decyzji- nawet zrobienie zakupow jest wielkim problemem. Nie mam pojecia co dalej .... Chce pojsc na intensywna psychoterapie grupowa - 12 tygodniowa, zazywam tez od jakiegos tygodnia leki - bioksetin i tranksen... czy mozecie mi cos doradzic jak najszybciej z tego wyjsc.. Moze jest ktos z S-ca lub z Wawy kto moglby sie ze mna spotkac i cos doradzic? Rozmowy bardzo mi pomagaja....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz trudno mi jest uwierzyc w to ze kiedys w ogole bedzie lepiej. Strasznie mi sie poplatalo wszystko w zyciu i to przez jedna głupia decyzje. Byc moze gdybym jej nie podjela to nie przezywalabym teraz tego koszmaru...Najorsze jest to poczucie winy, przed ktorym trudno uciec, myslenie ze mozna bylo zrobic cos inaczej ....

Moze macie jakies dobre doswiadczenia z psychoterapia?? Jesli tak, to napiszcie prosze jaki rodzaj terapii Wam pomogl i byc moze znacie kogos godnego polecenia w Warszawie lub Sosnowcu? Bede wdzieczna za wszelkie dobre rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×