Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czego nie cierpicie najbardziej na swiecie?


kukubara

Rekomendowane odpowiedzi

dziwia mnie niektore wypowiedzi - "nie lubie siebie"

ja siebie kocham, znam swoje mozliwosci. sprawiedliwosci na swiecie nie ma, bo bog to nie ktos/cos, co nami steruje. jedni sa lepsi, inni gorsi - przeciez wszyscy o tym wiemy.

swiatem rzadzi matemtyka, czy to sie komus podoba, czy nie. plus jeszcze ta tajemnicza domieszka...

ja np. nie lubie robic na innych ludziach zlego wrazenia - przez swoje dolegliwosci... ale niestety widze to w ich oczach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lubie robic na innych ludziach zlego wrazenia - przez swoje dolegliwosci... ale niestety widze to w ich oczach...

 

...czasami też mozna wiele przeinterpretowac.

Wiesz, takie samospełniające się proroctwo.

A poza tym..."raz na wozie raz pod wozem".

 

 

 

 

----

Prawo Sturgeona:

90% wszystkiego to szajs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ghrrr. Pozłoszczę się troszkę w tym temacie :twisted: . ( i tak to nie jest kompletna lista)

 

Wiadomo... Na początku listy będę JA.

Potem to coś, z czym się borykam i muszę jakoś z tym żyć.

Nie trawię też pewnych zachowań ludzkich ( No wiecie, ludzi ogółem - ale tylko tych złych, chamskich, wyżywających się, gnębiących innych, egoistycznych, bezmyślnych, (...) zepsutych. )

Bezsilności, niemocy.

"Zamuły".

Tego obłędu, że któregoś dnia zwariuję, albo że dojdę do takiego stanu, że wszystko stanie mi się.. jakoś podejrzanie obojętne...

No a z takich mniej poważnych rzeczy, to ... zazdrości. Swojej! Nie lubię jak jakaś dziewczyna się lepi do mojego chłopaka :> . (A gdy zarywa do niego to wcale nie myślę o niej źle ani nie mam zamiaru wyszarpać jej włosów... Ale tak jakoś mam ochotę "pokonwersować inaczej" )

I ogólnie b. b. b. wielu rzeczy nie lubię. Ale nie będe się rozpisywać, bo wyjdę na taką "nielubialską".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×