Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Hania, :yeah::yeah::yeah:

 

Ja poszłam na masaż pleców (na szczęście mam 2 kroki do salonu kosmetycznego), może mnie przestaną trochę boleć. Kupiłam sobie kosmetyki do ryjka, żeby coś dla siebie zrobić. Wprawdzie ogołociłam się lekko z kasy, ale... choj z tym...

Nie wiem, jak się czuję. Momentami zwyżka, jest tak niby-normalnie. Poczym nagle znowu dół, lęki, osłabienie. Zmiana nastroju co 20 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, Nie tylko z nerkami. Fakt ludzie zrzucają paręnaście kilogramow na tej diecie , w okresie nawet 3-miesięcznym, widzę jak chudną w oczach.

 

Zazdroszczę im,ze mają opór w diecie, ale ja jestem niestanowcza. Żadnej diety nie umiem zakończyć. Zażeram się Merci, czekoladą z orzechami, nutellą, ciastkami z bitą śmietaną, bounty, marsami, snicersami.BARDZO MI SMAKUJE CHLEB PELNOZIARNISTY!Masło, kluski śląskie. Jem dużo warzyw i owoców. Nie piję soków. Za to kawa z expessu ciśnieniowego, papierosy i te słodycze.......to bez tego nie umiem funkcjonować. W stressie ciągnie mnie do cukru!do slodyczy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kopenhaska

 

Moja matka kilka razy stosowała, za każdym razem efekt był świetny-chudła całkiem sporo, ładnie-tzn bez obwisłej skóry itp-tyle, że zle się zawsze czuje na tej diecie, osłabienie, wahania nastrojów itp. Po zakończeniu diety zawsze jakis miesiąc-dwa jadła "zdrowo"więc wagę utrzymywała, pozniej wracała do "smażony schabowy i kapucha"więc po jakimś czasie dieta od nowa

 

Mój dzień jak narazie sredni. Cały ranek, tzn do 11 wyłam jak głupia(cd wczorajszego popołudniowo-wieczornego ataku płaczu), pozniej z małżem i dzieciem na zakupach, kupiłam buty do roboty i spodnie więc jakoś może będę wyglądać ;)

Zaraz zamawiam pizzę bo się mnie nie chce gotować, pozniej na wesołe miasteczko się wybieramy i do biedronki. Także do wieczora mam nadzieję ominą mnie kolejne ataki płaczu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hania slucha smutnej piosenki i bedzie sobie wyła..

Hania posłuchaj wesołej i zacznij sie smiac prosze.....

ja dzis sie opkupiłam na ryknyu byłam z synkiem :) dupa mi troche urosła chyba po tym seronilu ide go zmienic Qwa bo tyje nie w tyłku tlyko w brzuchu:P

pozatym ok zrobiłam mielone na obiad tera pieje drinka maz do roboty na nocke jak ktos ma ochote to mozem impre rozkrecic:P

 

[Dodane po edycji:]

 

Ja od marca przytyłam 6 kilo...Nie mogę zmusić się do diety ale przynajmniej przestałam jeść słodycze nie pije już coli. Niestety jak mam doła to zawsze mam ochotę na fast fooda i to mnie gubi. Powinnam coś ćwiczyć ale nie moge sie zmobilizować.

kobito co se bedziesz załowac:) raz sie zyje:) ...ja juz mam dosc tych rygorystycznych diete przez to tez jestme chora....bo lansuja swiat pieknych kobiet chudych qwa nic nie robiacych martwiacych sie o swoje pzanokcie i wyglad to puste jest...ja juz spasoałam jak jem to jem (potem moze zwymiotuje moze nie.....:()

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo to dzisiaj jakis dzien upièkszania siè :D ja rowniez zastosowalam piling i kàpiel w algach-smierdzà okrutnie ale...podobno majà zdzialac cuda. :yeah:

Zaglàdam jednym okiem na festiwal w Opolu-ale boze!!!!co za okropienstwo :hide: chlop juz mi zdàzyl zasnàc!!!a jakis czub podrobil piosenkè "Jak jedwab" Roz Europy...koszmar jakis.ach-20 lat temu to byly festiwale :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo to dzisiaj jakis dzien upièkszania siè :D ja rowniez zastosowalam piling i kàpiel w algach-smierdzà okrutnie ale...podobno majà zdzialac cuda. :yeah:

Zaglàdam jednym okiem na festiwal w Opolu-ale boze!!!!co za okropienstwo :hide: chlop juz mi zdàzyl zasnàc!!!a jakis czub podrobil piosenkè "Jak jedwab" Roz Europy...koszmar jakis.ach-20 lat temu to byly festiwale :105:

pililng kochana najlepszy i najtanszy oliwka +sol kuchennea robisz mieszankewcierasz.spłukujesz ciało gładkie jak dupcia niemowlaka;):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×