Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zawsze jest na przekór


Receptor1

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nerwicę natręctw, lękową jakoś daję radę biorę leki, ale zwykle jest tak, każdy coś odemnie chce, żeby gdzieś wyjść itd. wtedy kiedy akurat nie mam ochoty, zwykle po południu, jest mnóstwo propozycji, 5 osób w jednej chwili chce, żeby coś robić, wydzwaniają do mnie itd. ale kiedy zbliża się wieczór taki przykład, ja czuje się źle i bym coś porobił, albo mam stresy ,natręctwa i wtedy przypuśćmy dzwonie do kogoś to nikt nie odbiera, wszyscy akurat nie mają czasu dla mnie. I że niby podświadomość i siły wyższe nie mają nic do tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie mają nic do tego. Wyjdź może wtedy, kiedy reszta chce. Mi się nigdy nie chce iść na imprezę, ale później zawsze jestem zadowolona, że poszłam, bo było fajnie. To poprawia nastrój, o ile nie jest się w takim zamuleniu, że aż ma się ochotę psuć nastroju innym.

 

Albo jak wydzwaniają, żeby się spotkać, to powiedz, że później byś się chętnie spotkał i wtedy się umawiaj na wieczór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjaśnicie mi coś? zawsze bałem się pisać, do dziewczyny jak wraca z pracy "uważaj na drodze" bo natręctwa były, że jak napiszę to coś się stanie, i raz napisałem i co ? I dzisiaj jak napisałem to wpadła do rowu, wszystko jest ok, ale powiedzcie mi, że natręctwa nie mają mocy. I bądź tu mądry. Istnieje jakaś siła. I jak tu nie mieć natręctw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×