Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co robić


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z facetem ponad dwa lata. Miedzy nami uklada sie super. Ale ostatnio cos zaczyna sie psuc. Bede szczera i cvhcialabym poznac szczere odpowiedzi i porady. Dodam ze nie widze sensu bez zycia z nim. Otoz od poczatku. Odkad sie zaczelismy spotykac to tak jakos wyszlo ze nigdzie bez siebie nie chodzilismy. A ostatnio mojemu facetowi zacchcialo sie piwa z kolegami troche wolnosci. Ale ja nie umiem sobie z tym poradzic. Od razu mysle ze jak gdzies pojdzie to mnie zdradzi ze zacznie flirtowac z inna. Nie jestem brzydka ale ostatnio poiwedzial mi ze sie zapuscilam,ze kiedys bardziej o siebie dbalam. Z tego powodu jak ogladalismy kiedys film i byly w nim sceny erotyczne to zrobilam mu awanture ze patrzy na inne gole piersi itp. I wtedy on uzyl agrsji wobec mnie. Ostatnio zaczelam cwiczy \c i dbac o siebie zeby mu sie bardziej podobac. Robilam to wiele razy ale teraz chce tak do konca wytrwac,by mi zapal nie minal. Co zrobic zeby uratowac ten zwiazek? Doradzcie prosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja go kiedys tez uderzylam. pewnie dlatego. nie chce od niego odchodzic bo go kocham.

 

[Dodane po edycji:]

 

wiem to wszystko jest skomplikowane. ale ja tez nie bylam swietaa. przynajmniej na poczatku. teraz sie staram by bylo dobrze. ale juz nie wiem co robic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzuć go. I nie próbuj usprawiedliwiać. Chyba nie wierzysz, że on Ci "oddał" za to kiedyś?

 

I radzę Ci tak jednocześnie będąc przekonanym, że Twoja zazdrość była zupełnie nieuzasadniona, przesadzona itd. Ale zazdrość nie pojawia się sama z siebie. Wynika z innych problemów, Twoich lub w związku, do których może nie chcesz się przyznać nawet przed samą sobą. Ale to nieistotne. Kochasz, nie kochasz, uderzył Cię. Koniec dyskusji. Dla swojego dobra, zostaw go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze on juz tak nie zrobi. a zazdrosc raczej jest u mnie w psychice. nie wiem,czuje sie brzydsza gorsza,moze dlatego ze on mi nie okazuje ze mu sie podobam tak bardzo. ale juz nad tym cwicze i mysle ze bd dobrze.

 

[Dodane po edycji:]

 

a on mnie nie uderzyl. tylko lekko przydusil;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a on mnie nie uderzyl. tylko lekko przydusil;/

 

No litości dziewczyno, nie widzisz że on nie ma szacunku do Ciebie? najgorsze że Ty do siebie tez nie masz :/

Koleś Cie uderzył a Ty ćwiczysz i robisz wszystko by mu sie przypodobac? Facet, który niby cie kocha mowi ze sie zapuściłaś ?

No ludzie........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem z facetem ponad dwa lata. Miedzy nami uklada sie super. Ale ostatnio cos zaczyna sie psuc. Bede szczera i cvhcialabym poznac szczere odpowiedzi i porady. Dodam ze nie widze sensu bez zycia z nim. Otoz od poczatku. Odkad sie zaczelismy spotykac to tak jakos wyszlo ze nigdzie bez siebie nie chodzilismy. A ostatnio mojemu facetowi zacchcialo sie piwa z kolegami troche wolnosci. Ale ja nie umiem sobie z tym poradzic. Od razu mysle ze jak gdzies pojdzie to mnie zdradzi ze zacznie flirtowac z inna. Nie jestem brzydka ale ostatnio poiwedzial mi ze sie zapuscilam,ze kiedys bardziej o siebie dbalam. Z tego powodu jak ogladalismy kiedys film i byly w nim sceny erotyczne to zrobilam mu awanture ze patrzy na inne gole piersi itp. I wtedy on uzyl agrsji wobec mnie. Ostatnio zaczelam cwiczy \c i dbac o siebie zeby mu sie bardziej podobac. Robilam to wiele razy ale teraz chce tak do konca wytrwac,by mi zapal nie minal. Co zrobic zeby uratowac ten zwiazek? Doradzcie prosze.

 

 

Ja bym na Twoim miejscu okazal wyrozumialosc i sprobowal zatrzec zle wrazenie np. dobrym obiadem :P Na pewno Twoj chlopak nie chcial Cie uderzyc, tylko przytulic i kocha Cie ! ;) Pamietaj tez, ze faceci sa wzrokowcami i wlepianie gal z wywalonym jezorem w gole piersi jest czyms naturalnym. Moze to byc dla was fundamentem scalajacym zwiazek - wasza wspolna pasja. Namow wiec swoje kolezanki, zeby pokazaly mu swoje !

 

Nie no bez jaj... Ty jestes zaborcza i przesadnie zazdrosna, a Twoj chlopak ostro przegial pale z tym biciem. Na tyle ostro, ze ciezar winy jest po jego stronie. Wydaje mi sie, ze najlepiej by tu zrobila wam przerwa... Nie olewaj tego, bo potem mozesz zostac stalym rozmowca na blekitnej linii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×