Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy mnie to dopadło?


dlaczegojaeh

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich użytkowników

Ostatnio w moim życiu pojawiło się dużo stresów, co spowodowało problemy ze zdrowiem. Zaczely mi sie trzesc rece, bolec glowa, klucie w sercu, problemy z oddechem, pojawily sie lęki.. :(

wszystko to poprzedzilo wmawianie sobie roznych chorob, normalna hipohondria, nikt mnie nie mogl przekonac ze nic mi fizycxznie nie dolega.

Fizycznie jestem w 100% zdrowy wiec to pewnie wina psychiki.

Na poczatku byl to taki dziwny lek, jakbym mial przestac oddychac i panicznie balem sie ze odjade.. cos strasznego a zdazylo sie to wiele razy juz.

chyba teraz tez mam atak paniki.

Potem sobie zaczelem inne rzeczy wkrecac, naczytalem sie o derealizacji i tak dziwnie sie czulem 2 dni. Zaglebialem tematy o ufo i wkrecilo mi sie, ze wszystko co nas otacza jest sterowane przez nich, takie ataki paniki dziwne mialem.

To jest to najgorsze, nie wiem, czy to derealizacja, bo nie mam tego caly czas, bo jak sie czyms zajme to potrafie zapomniec.

Do tego czesto cos mi mignie katem oka, albo jakas "koncowke igly" zobacze, taka nazwe wyczytalem, moze sie domyslicie o co chodzi, bo ie potrafie inaczej tego napisac.

Zaczynam sie bac czy nie przeradza mi sie to w psychoze albo schizofrenie. Szczegolnie psychozy sie boje, nie chce wyladawac w pokoju bez klamek :(

Jak myslicie co mi dolega?

Zanim wybiore sie do lekarza to chcialbym poznac wasze zdanie, czy moge sie szykowac na pobyt w szpitalu czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz lęki to mozliwe ze masz nerwice lękowa, u mnie sie zaczela od derealizacji (nigdy wczesniej o tym nie czytalem), wybierz sie do lekarza bo pozniej moze byc gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczegojaeh, Strach przed schizofrenią, psychozą przerabiałam parę miesięcy temu. To jeden z objawów zaburzeń lękowo-depresyjnych. Zaburzenia mogąbyc tzw. "gratisami" czyli dodatkowymi objawami np. przy zaburzeniach osobowości, które leczy psychoterapia. Masz w sobie konflikty,musisz je sobie uswiadomić na terapii, która moze potrwać jakiś czas.

Psychiatrą nie jestem, diagnoz nie stawiam. Na psychozę to mi nie wygląda. Lęk przybiera różne formy i postaci. Do lekarza!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×