Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komisja lekarska


donatelka1978

Rekomendowane odpowiedzi

W poniedziałek mam kolejną komisję w PZDSON, a potem następną w piątek w ZUSie. Od kilku dni chodzę jak w transie, ręce mi się trzęsą, wszystko mi z rąk leci, budze się kilkakrotnie w nocy z uczuciem ogromnego strachu i paniki. Boję się że nie dotrwam do tej komisji :( Najbardziej boję się tej w ZUS mój kolega schizofrenik miał w komisji kardiologa i mówił że było strasznie. Boję się tego ZUSu jak cholera :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy bierzesz leki?Jesli tak to to jak bedzieszm siedziec pod drzwiami nie mysl o niczym powymiataj wszystko z glowy.Pochowaj wszystkie mysli po katach i czekaj co dalej .Oddychaj rowno i nie mysl o niczym a najlepij to licz od 100 do 1 ,100,99,98,97,96...i tak dalej,pomoze nie boj sie wszyscy tu trzymaja kciuki za Ciebie.Zlap byka za ogon i popatrz mu prosto w oczy!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie wiesz ze strach ma wielkie oczy? A jeszcze jak ktos cos powie na ten temat nie to co powinno sie uslyszec.Kazdy sie boi nieznanego tym bardziej chory z nerwami w strzepach.normalne.Ja do dentysty tak sie balam przez wiele lat.Uraz z dziecinstwa i nie dawno zmusilam sie.Ico okazalo sie ze medycyna poszla do przodu i nie trzeba isc prywatnie aby leczyc sie i nie boli juz tak jak kiedys,takiej panikary chyba nikt nie wiedzial i chisteryczki jak ja bylam.Dla tego mowie nie taki diabel straszny,kazdy pacjent jest inny i ma inna chorobe lub tylko podobne objawy i nie boj sie bo cie nie zjedza jestes chora i masz to napisane,nikt Ci tego nie zabierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi po 1,5 roku renty socjalnej dali kopa w dupe tylko dlatego, ze niby mi sie polepszylo. a ja nadal w lozku lezalem calymi dniami. i to jest sprawiedliwosc. pijak ktory nic nie robi caly dzien tylko chleje wina pod sklepem dostanie rente a taki chory czlowiek ktory jest tylko cieniem czlowieka ktorym kiedys byl nie dostaje nic. dajcie spokoj. zyjemy w chorym kraju. wiem ze w anglii jest inaczej. moj kumpel ktory kiedys mieszkal w polsce zamieszkal w anglii i ma mieszkanie, rente, pielegniarka do niego przychodzi do mieszkania i skubany jak przyjedzie do polski to idzie sobie do kina. do kina? za co ja sie pytam. tak maja w anglii. mowi ze robia mu co miesiac badanie krwi. tu akurat przeginka. jeszcze od tego klucia mozna sie jakiegos swinstwa nabawic. a eutanazji nie zalegalizuja, bo na lekach idzie zarobic, podatki trzeba placic, oplaty, rachunki, taki chory tez musi jesc i takie tam. moze i skraje myslenie, ale jak ktos juz nie daje rady to bylby to szybki i w miare skuteczny sposob. w swiecie zwierzat nie ma zmiluj sie. albo dajesz rade albo giniesz. i tak tez powinno byc w swiecie ludzi. no ale jak ktos widzi tylko pieniadze to potem taki pacjent musi meczyc sie cale zycie, bo zyciem nazwac tego nie mozna.

 

betii co ty za leki bierzesz ze az 300zl wydajesz na nie? dla mnie 181zl to duzo a ty mi tu mowisz 300zl. za co ty je kupujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie. Bezrobotny dostanie zasiłek, a do pracy mu nie spieszno.

Ja biore wellbutrin za 100zł poza tym z 4 opakowania spamilanu, tranxeny....itp. plus leki od gastrologa.czyli moj rachunek miesci sie w granicach ok 300zł, ostatnio bylo 260zł.

nie licze ze kupilam sobie ostatnio lek na pamiec, bo z tym to tragedia.ale czy kogos to obchodzi.W Polsce jest tak ze biedny zawsze traci a temu ktory jest bogatszy jeszcze dodzadzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×