Skocz do zawartości
Nerwica.com

[ZIELONA GÓRA]


Gość sebcio

Rekomendowane odpowiedzi

Nie masz za co przepraszac, mi kilka razy zdazylo sie napisac pod wplywem emocji glupi i agresywny post(na roznych forach) a potem sie zastanawailem co ja wlasciwie i po co to napisalem, czasami przed napisaniem czegos warto troszke ochlonac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tylko sen-nie wstydz się swojej choroby-przynajmiej wśród nas ;) a jeśli chodzi o psychologa lub psychiatre anonimowo to obojętnie w jakim mieście-ale zawsze możesz skorzystać z porady psychologa-wiec wsiadaj w coś co się przemieszcza i wal prosto do przychodni w innej miejscowości:)bo tak najprościej można rozwiązać Twoje problemy ;)-będziesz miał darmową poradę i jeśli będzie trzeba psycholog skieruje Cię dalej ;) Pozdrowionka cieplutkie:)Będzie dobrze! :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam na imię Dominika mam 23 lata mieszkam w Zielonej Górze nie polecam tych lekarzy psychiatrów z woj. lubuskiego-Krzysztofa Wozniaka Barhama M. Barhama Wiolette Giemze-Urbanowicz i Izabelle Zażycką- Hodża ponieważ są wredni przepisują drogie leki mimo że ktoś jest biedny wizyta w gabinecie trwa 5 minut.

 

Nie dla szpitala w Ciborzu w woj. lubuskim - niedawno wyszlam z tego szpitala i nie polecam nikomu go poniewaz lekarze sa tylko trzy dni w tygodniu na oddziale psycholog nie rozmawia z pacjentami tylko plotkuje z pielegniarkami zadkoscia sa spacery faszeruja silnymi lekami po ktorych nie mozna chodzic pozdrawiam.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam bylam w tym szpitalu w Ciborzu 3 tygodnie na depresje moim zdaniem bylo tam niezbyt milo zgadzam sie z toba co do tego ze lekarze zadko byli na oddziale pielegniarka sie nic nie chcialo psycholozka wezwala mnie tylko raz na rozmowe i spacer byl tylko rano i to jak sie terapeutce chcialo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem z zielonej góry i mam przyjemnosc chodzic na terapie do doktora Jabłonskiego. Nie ma chyba osoby ktora by powiedziała na Niego złe słowo. Chodz czesto nie ma czasu(tłumy w poczekalni) poswieca na kazdego pacjenta tyle czasu ile wymaga tego sam pacjent, ciagnie za jezyk itd...A przy tym jest szalenie sympatyczny!. Polecam! Szkoda tylko ze nie przyjmuje prywatnie i trzeba czekac w tych kolejkach..... Ps. Naprawde specjalista!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz połtora roku. Powiem tak, mi on pasuje pod kazdym wzgledem, ale kazdy człowiek jest inny. Mi go polecił pediatra jako specjaliste od nerwic ktora wystepuje po porodzie, gdyz wczesniej byłam u dwoch psychologow i nadal nie dawałam sobie rady. Jesli Jabłonski Ci nie pasuje tp polecam poszukac kogos innego kogos kto bedzie potrafił to Ciebie dotrzec itd. Ja jestem zadowolona, wiemy przeciez jaka to jest okropna i wyczerpujaca choroba. Moge Ci tylko powiedziec, ze pierwsze postepy zaczełam odczuwac po roku czasu, teraz jest juz git chociaz jak to Jabłonski okresla jest to kolejny z wielu krok naprzód. Gdy byłam u niego pierwszy raz i gdy pierwszy raz mi powiedział ze nerwice leczy sie conajmniej 1,5 roku to myslalam ze go zabije. Teraz jednak wiem ze miał racje, staram sie wymazac ten czas z zycia( to bardzo trudne) ale warto było. Swiat juz ma inne barwy i znow chce sie zyc. Połaca sie czekac. Zycze Tobie duzo cierpliwosci i wierze ze i tobie sie uda obojetnie z jakim lekarzem. Podpowiem tez ze kazał mi czytac te rózne fora gdyz im wiecej wiemy co sie z nami dzieje podczas tych trudnych chwil to człowiek lepiej je rozumie. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może dać namiary na jakiegoś dobrego psychiatrę - psycholog, czy psychoterapeuta nie może chyba zapisać leków - więc odpadają.

Mam erytrofobię a przez to popadam w coraz większą fobie społeczną - zdecydowałem sie na seroxat - co prawda mógłbym kupić ten lek "na lewo" ale chyba nie jest to najlepszy pomysł.

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja leczę się u Grzebyka -nie polecam tego cieniasa :? .Jego zdolności ograniczają się do postawienia pieczątki na druczku.Ton wypowiedzi -zdawkowy ''jakby miał pretensię o to, że pacjent przyszedł i trzeba go wysłuchać''.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Czy ktoś może napisać gdzie przyjmuje dr Gwizda. Bardzo mi zależy. Najlepiszy byłby kontakt telefoniczny Mieszkam 50km od Zielonej Góry i nie mogę jechać w ciemno. W sieci wygrzebałam tylko adres na Zamenhofa 27 a w Ciborzu ponoć już 3 lata nie pracuje. Będę ogromnie wdzięczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powstaje w Zielonej Górze grupa wsparcia dla kobiet kochających zbyt mocno.

Jeśli :

- rozpoznałaś u siebie lub podejrzewasz syndrom „kochania zbyt mocno”,

- Twoje relacje z mężczyznami przynoszą ból i cierpienie,

- bez partnera czujesz się nikim,

-potrzebujesz wsparcia i czujesz, że nikt Cię nie rozumie,

zapraszamy na nasze spotkania, gdzie poznasz kobiety podobne do Ciebie, otrzymasz wsparcie i zrozumienie. Tu nikt nie będzie bagatelizował Twoich problemów. W bezpiecznej atmosferze wspólnie poszukamy rozwiązań i nowych dróg rozwoju. Nie będziesz sama w przeżywaniu swoich uczuć, emocji.Towarzyszyć nam będzie terapeuta. Spotkania raz w tygodniu mają charakter otwarty, tzn. że w każdej chwili możesz do nas dołączyć.

 

Szczegółowe informacje- grupa_pomocy@gazeta.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powstaje w Zielonej Górze grupa wsparcia dla osób doświadczających straty.

Jeśli :

- doświadczyłeś (- aś ) w swoim życiu straty ( rozwód, separacja, śmierć ),

- przeżywasz smutek, rozpacz, bezsilność, pustkę,

- nie wiesz jak sobie radzić w emocjami (albo ich brakiem ) po stracie bliskiej osoby,

zapraszamy do nas, bo nikt nie zrozumie nas lepiej niż osoba, która doświadczyła straty. Naszym celem jest przeżycie żałoby, powrót do normalnego życia. Razem uczymy się jak odzyskać spokój, nadzieję i wiarę w sens życia. Nie będziemy Tobie mówić jak masz się czuć, ale możemy Cię wysłuchać, być z Tobą w przeżywaniu smutku i podzielić się ze swoim doświadczeniem.

Grupa ma charakter otwarty.

Szczegółowe informacje - grupa_pomocy@gazeta.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powstaje w Zielonej Górze grupa wsparcia dla kobiet kochających zbyt mocno.

Jeśli :

- rozpoznałaś u siebie lub podejrzewasz syndrom „kochania zbyt mocno”,

- Twoje relacje z mężczyznami przynoszą ból i cierpienie,

- bez partnera czujesz się nikim,

-potrzebujesz wsparcia i czujesz, że nikt Cię nie rozumie,

zapraszamy na nasze spotkania, gdzie poznasz kobiety podobne do Ciebie, otrzymasz wsparcie i zrozumienie. Tu nikt nie będzie bagatelizował Twoich problemów. W bezpiecznej atmosferze wspólnie poszukamy rozwiązań i nowych dróg rozwoju. Nie będziesz sama w przeżywaniu swoich uczuć, emocji.Towarzyszyć nam będzie terapeuta. Spotkania raz w tygodniu mają charakter otwarty, tzn. że w każdej chwili możesz do nas dołączyć.

 

Powstaje w Zielonej Górze grupa wsparcia dla osób doświadczających straty.

Jeśli :

- doświadczyłeś (- aś ) w swoim życiu straty ( rozwód, separacja, śmierć ),

- przeżywasz smutek, rozpacz, bezsilność, pustkę,

-nie wiesz jak sobie radzić w emocjami (albo ich brakiem )po stracie bliskiej osoby,

zapraszamy do nas, bo nikt nie zrozumie nas lepiej niż osoba, która doświadczyła straty. Naszym celem jest przeżycie żałoby, powrót do normalnego życia. Razem uczymy się jak odzyskać spokój, nadzieję i wiarę w sens życia. Nie będziemy Tobie mówić jak masz się czuć, ale możemy Cię wysłuchać, być z Tobą w przeżywaniu smutku i podzielić się ze swoim doświadczeniem.

Grupa ma charakter otwarty.

Szczegółowe informacje - grupa_pomocy@gazeta.pl

 

Serdecznie zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zapraszam na spotkania grupy wsparcia dla kobiet kochających zbyt mocno.Spotkania w Zielonej Górze, grupa otwarta, raz w tygodniu. Towarzyszyć nam będzie terapeuta.Ruszamy od października. Szczegółowe informacje - kontakt@odkryjsiebie.zgora.pl

Zapraszam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto z Was u kogo jest?

 

właśnie zmieniam lekarza bo moja dotychczasowa lekarka sobie nie radzi i wkurza mnie to że co chwilę wyjeżdżała ze szpitalem...

podobno dr Gwizda jest dobry, przyjaciele dużo mówili więc u niego spróbuję... i będzie bliżej mi na Boh.Westerplatte dotrzec niż na Zamenhofa...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×