Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pożegnanie


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze uważałem takie tematy za żenujące zwracanie na siebie uwagi ale chyba należy wam się parę słów wyjaśnienia.

 

Dziękuję wam za wszystkie miłe chwile, które z wami spędziłem. Wiele się od was nauczyłem. Dziękuję Tomkowi i reszcie moderatorów za zajebistą współpracę i wsparcie w trudnych chwilach - kontynuujcie to co robicie, bo warto. Poznałem na tym forum zajebistych ludzi, którzy bardzo mi pomogli i którym ja mogłem chociaż trochę pomóc. Zawsze będe o was pamiętał. Szczególnie pozdrawiam Bunny i Dominikę, a Bunny dodatkowo przepraszam za swoje zachowanie - wszystkie konflikty które między nami były nie mają już znaczenia, mam nadzieję że życie ułoży wam się zgodnie z waszymi oczekiwaniami.

 

Długo myślałem czy odciąć się od tego forum, z którym łączą mnie tak wspaniałe i ciepłe wspomnienia i które tak bardzo mi pomogło, gdy tego najbardziej potrzebowałem, ale tak to już czasem jest, że pewne etapy w życiu trzeba zakończyć, żeby móc rozpocząć nowe, być może lepsze życie. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie to pewnie jeszcze kiedyś do was zajrzę, zobaczyć jak żyjecie i opowiedzieć historię swojego wyzdrowienia tym, którzy będą chcieli jej wysłuchać. Mam nadzieję że będziecie wtedy jeszcze pamiętali że był sobie kiedyś taki wiewiór - zagubiony, mały chłopiec, który tak bardzo nie potrafił żyć i tak bardzo chciał pomagać innym, nie potrafiąc pomóc samemu sobie. Może też zdarzyć się tak że wszystko co sobie zaplanowałem trafi szlag, zamiast zmienić swoje życie na lepsze załamię się kompletnie i wrócę do was dużo szybciej ze spuszczoną głową. Mam nadzieję że nie wyśmiejecie mnie wtedy, że tylko robiłem niepotrzebne sceny z odchodzeniem i wracaniem i szum wokół siebie, i że znajdzie się jeszcze dla mnie miejsce.

 

Gdyby ktoś chciał się ze mną skontaktować to może zrobić to przez Tomka (shadow_no) - on ma na mnie namiary.

 

Trzymajcie się ciepło!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się mistrzu, łap wiatr w żagle i odpływaj stąd jak najszybciej.

Obyś już nigdy nie musiał oglądać tego forum! Zdrowia i pomyślności w nowym zdrowym życiu :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócisz, wszyscy wracają... ;)

A tak na poważnie to życzę Ci dużo zdrowia, forum dużo straci bez Ciebie, ale cóż... takie jest życie.

Trzymaj się 'na nowej drodze życia'. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że odszedłeś bo nie zdążyłem z Tobą pogadać.

Dla mnie to, że kiedyś się kłóciłem z Tobą nie ma znaczenia, trzymam kciuki, żeby życie Ci się ułożyło tak jak chcesz.

 

Obyś nie musiał tu wracać, tego Ci życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×