Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Słodycze w jakimś sensie pomagają, chociaż np dla mnie to rozwiązanie nie jest, wiadomo dlacego.

 

A umiem, a ty umiesz?

Krwiopij, widziałam ten twój truskawkowy blond. Teraz mam taki kolor własnie na głowie (wraz ze swoimi odrostami) bo już czas na kolejne farbowanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co my my będziemy robić przez 3 dni w domku nad jeziorem, skoro ma LAĆ? :shock:

Możecie poćwiczyć układ do deszczowej piosenki ;) A co do prognozy pogody, to traktowałabym ją z dystansem - nie zawsze się sprawdza ;) , także trzymam kciuki za słoneczko :great:

 

Gdy byłaś/-łeś dzieckiem, jaki zawód chciałaś/-łeś wykonywać jak dorośniesz :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pracować w kiosku ruchu, bo uwielbiałem gazety, chciałem być kierowcą miejskiego autobusu, bo fascynowały mnie drzwi, które jakimś cudem same się otwierały, chciałem też pracować na poczcie, bo kręciło mnie to stemplowanie, które zawsze było tam słychać.

 

Kto zamówił tą parszywą pogodę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dooobra, niech Ci będzie-z tą pogodą-oby nie za długo,bom emocjonalnie delikatny i nie wiem ile jeszcze zniosę :?

 

Hmm, w jakim ja byłem humorze? Średnim, bo za wcześnie się obudziłem. I dziwnym, bo miałem jakiś dziwny sen.

A Ty?

 

[Dodane po edycji:]

 

No dooobra, niech Ci będzie-z tą pogodą-oby nie za długo,bom emocjonalnie delikatny i nie wiem ile jeszcze zniosę :?

 

Hmm, w jakim ja byłem humorze? Średnim, bo za wcześnie się obudziłem. I dziwnym, bo miałem jakiś dziwny sen.

A Ty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo takie piosenki po prostu istnieją, ja też mam takie, słucham ich za często. Za dużo w nich emocji.

Łyknęłam, a co, mam tylko nadzieję, że nie padnę jak się wieczorem napiję, bo to by było dopiero żałosne.

 

Boisz się, że zupełnie niechcąco powtórzysz choćby część błędów swoich rodziców, mając własną rodzinę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwiń się w kłębek, nalej gorącej wody do butelki i sobie przykładaj, łyknij koniaku, masuj i zajmij się czymś

też ostatnio miałam takie bóle myślałam że umrę, zastanawiam się nad tabletkami anty wtedy serio mniej boli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×