Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leczenie niekonwencjonalne


Bodhisatwa

Rekomendowane odpowiedzi

Wysyłam dwa lecznicze wisiorki z Buddą .Ich cena to 21 zł razem z wysyłką. Jeśli ktoś pozna jego wartość leczniczą i mógłby wybierać między statkiem kosmicznym , a wisiorkiem to wybierze wisiorek. Trzeba nosić wisior najmniej rok ,aby odczuć leczenie. Zapobiega on powstawaniu wszystkich chorób u osób zdrowych. Osoby ciężko chore mogą jedynie poprzez noszenie wisiorka diagnozować stan zdrowia. Zostaje przez niego chyba odmładzany , dlatego ze moje siwe włosy są zastępowane takimi jakie miałem w młodości.Jego próby leczenia są odczuwalne też przez to że śnią się sny. Gdy śnią się sny często i są ładne to diagnoza jest pomyślna. Jeśli chcesz kupić wisiorek musisz napisać lis do mnie na adres [nospam] Kiedy napiszesz że chcesz kupić ja umieszczę ogłoszenie na Allegro i podam Ci do niego link. Twoje opinie na Allegro o leczeniu wisiorkiem proszę umieszczać po rocznym noszeniu wisiorka. Niżej podaję linki .Przglądając owe linki wnikliwie i analizując ich zawartość można uwierzyć w leczniczą moc. Samo to że w piosenkach obcojęzycznych wczarowuja się słowa polskie o tym ze ja leczę jest chyba stuprocentowym dowodem na to.Najlepszym linkiem do werfikacji jest pierwszy link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×